Yalnız Mesajı Göster
Eski 26-04-2006, 18:12   #5
HALDUN YALIMLI
SHARK

HALDUN YALIMLI kullanıcısının avatarı

Cool

Alıntı:
whirlpool tafarından gönderildi
Barbados benim çok sevdiğim bir abim dir.balığa onunla beraber cıkıyoruz.ama ısparaz,karagoz ve sarpadan bıktık.
artık daha profösyonelce avlanmak istiyoruz.bu konuda yardım edebilirseniz seviniriz.
şimdiden teşekkürler...
Whirlpool imza kısmınılütfen dolduralım bu bir forum kuralıdır. Dün Barbados ile özelden yazımıştık buraya taşıyorum. Aklınıza gelen her konuda gerek sorularınızı gerek düşüncelerinizi hiç çekinmeden buraya yazabilirsiniz ve site katılımcısı arkadaşlarımızla her konuda bilgi alışverişi apabilirsiniz. SAYGILARIMLA

Barbados ismini ve yaşını bilmiyorum böyle hitap ettim kusura bakma imza kısmına ad soyad doğum tarihini ve memleketini yazmalısın bu forum kuralımızdır. Bu konuyu formda kıyıdan balık avı kısmında yazabilirsin ve sadece benim değil böylelikle tüm katılımcı arkadaşların fikrini alabilirsin akıl akıldan üstündür.
Çeşmealtından nereden çıkacaksınız ne zaman avlanacaksınız bunlar önemli. Sardalya yemlerin şahıdır. ben size boru kurdu mamun ve gamit yada isparozda önermek isterim canlı bırakma olarak. Olta olarakta su derinliği ne kadar olduğunu bilmediğim için 2 şekil önermek istiyorum.

1- Kurşunsuz takım yemolarak sardalya yada canlı yemli (gamit-isparoz)

2- kurşunlu takım 1 köstekli köstek uzunluğu 50-60 cm. yem olarak mamun boru kurdu ve sardalya fleto

Bunlar nacizane tavsiyem umarım gönlünden geçen balıkları yakalarsın. Kurşunlu takımla mırmır ve lidaki çupra yakalama şansında var. Sen yine de foruma aç bu konuyu
haldunyalimli@gmail.com

Bu mesaj en son " 26-04-2006 " tarihinde saat 19:57 itibariyle HALDUN YALIMLI tarafından düzenlenmiştir....
HALDUN YALIMLI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla