Yalnız Mesajı Göster
Eski 02-03-2010, 13:44   #13
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
ADNAN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Dostlar cumartesi gece Ertan sağ olsun beni aradadı iyi kı aradı, havanın kötü olmasına rağmen yola çıktık sabah 03.00 de ertan tekrar aradı hiç uyumadan malzemelerımızi ve yemlerımızı aldık Foça da limanda kafede çok iyi bir kahvaltıdan sonra yahya kaptan la denıze çıktık, yolumuz 1 saat kadar sürdü ilk demır atığımız yerde hemen balık avlamaya başladık İnanın bana yıllardır tekne avına çıktım bu kadar teknesıne ve yerlerı iyi bilen birini tanımadım demır attığı yerde söylediği balık çıktı. ilk demirledığımız yerde tekneden lidakı ve mercan almayan yoktu görüntülerını sorarsanız sadece 1 tek foto çekebildim sonra şarjım bittiğinden dolayı üzüldüm neticede Ertan ve ufukla balığa çıkmak büyük zevkti, Ertan ın espirilerı ve muhabeti harıkaydı bir ara mercan yakalarken lidakıyı bulamadığı zaman isyanını görmenızı isterdim ama sonradan bir açıldı pir açildı dönüş saatıne kadar lidakı yakaladı, ufuk ve yahya kaptan ile yarış halındeydı bir ara muhabet esnasında bu lidakı ve mercanların daha büyülerı bunların sürü başı olan kocamanlarından yok mu diye konuşurken elımdekı kamışın suya doğru eğildiğini hissettim ve yukarı doğru tasmaladığımda kamış kalkmadı, şaşırdım yahya kaptanın uyarısıyla kalama vermemı istedi emniyeti açarken aşağıdan koç gibi bir kafa sallama hıssettım (60 mt derınlık) ve birden ağırlık gitti, balığın misinayı kopardığını düşündük yukarı çektığimde iğnenın açıldığını gördük, acemılık diye buna denır diye düşünüyorum o kadar büyük balığı hemen kolu çevirip alabileceğimi düşündüm sanırım kısmet olmadı ve iyi bir rekora imza atacaktım kendıme göre ama herşey nasip nasip olmadımı olmaz, 1 foto var oda ağzı açık iğnenın fotoğrafı Ertan ve ufukla balık avı harika iyi bir gün oldu onlara burdan da teşşekkur ederim.
Alıntı:
NECATİ ARAT TARAFINDAN DÜSÜNÜLEN...
Ya bırak Adnan abi Allahasen..
Neymiş tek foto varmışta ..
Neymiş iğne açılmış..

Abim ya bunları anlatma ..
Yada mesaj yazma..
Bizi delirtmeye niyetin mi var senin
Abi şaka bir yana abi muhteşem bir gün yaşamışsınız..
Tebrik ederim..
Keşke onu alabilseydin..
Organizatörlüğün yanına birde Üstad ibaresini koyuverirdim evel allah.
.
Necati ARAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla