Yalnız Mesajı Göster
Eski 22-12-2006, 10:53   #1
aganta borina borinata
Guest

Varsayılan rahatın sınırı yok...

geçen gün benim biradere havalar soğuk kamarasız tekneyle gece ava gidilmez artık dediğimde bana bi ara bi motosikletcide görüğüm bi monttan bahsetti...fiyat olarak 40 tl. dedi...nerede satıldığını sormak inanın aklıma gelmedi...ben de bu gün netten bi bakayım dedim ürüne...bununla ilgili bi kaç habere rastladım ama genelde motosiklet kullanıcıları için üretilmiş bi kaç modele rastladım...bi kaçta kullanışsız mont vardı...ama satıldığı yerler ve modelleri konusunda (ki en önemlisi fiyatları) pek bi bilgi yoktu...yabancı siteleri dolaşırken bi çok ürüne rastladım hatta değişik amaçlı yapılmış olanları da vardı...

arkadaşlar bu montlar yada benzeri ürünler değişik voltta şarj edilebilir pillerle ısıtma yapan ürünler...oldukça pahalılar...ama ekonomik açıdan imkanı olanlar için kışın balık avında soğuk donmadan rahatça av yapabilmesini sağlar...resmini verdiğim ürün değişik açılardan bakıldığında bizler için bence en kullanışlı olanı...ancak linkini verdiğim sitede ya da başka sitelerde bu ürünün fiyatı hakkında bilgi yoktu...linkte değişik ürünlerde var...bu kıyafetlere ek olarak ısı kontrol cihazları sanırım ayrı olarak satılıyor...anladığım kadarıyla bu ısı konrol cihazı olmazsa kıyafet hep aynı ısıda çalışıyor bu da kontrol cihazı olmadan kullanışlı olmayacağını gösteriyor...bu cihazın fiyatı ortalama 10 dolar bu da kıyafetlerin yanında bi hiçtir...

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

rastgelsin...
Eklenmiş Resimler
Dosya Türü: jpg içlik.jpg (35,3 KB, 125 Görüntülenme)
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links