Yalnız Mesajı Göster
Eski 08-09-2008, 17:58   #1
kemalakcinar
Çımacı

kemalakcinar kullanıcısının avatarı

Varsayılan Gedizde korkunç balık ve çevre katliamı

Uşak merkeze bağlı ulucak köyü yakınından geçen gediz nehrinde korkunç bir katliam köylülerin tarlalarını suladıkları gediz nehrinde gördükleri manzara karşısında şoka girdiler yaklaşık 40 km lik alanda bir tek bile canlı kalmadığını söylüyorlar egemizin incisi olan gedizimizi hala kurtaramadılar sanayi atıklarının atıldığı nehir can çekişiyor ben bundan 20 yıl önce sürekli gidip menemen buruncukta gedizden 5 kg sazanlar insan boyu yayın balıkları tutardım daha o zaman gediz alarm vermeye başlamıştı fakat aradan 20 yıl geçti yapılan hiç bir çalışma yok varsa yoksa yapılan boş konuşmalar icraatlar yok bunun önüne nasıl geçilecek binlerce ovalara hayat veren gediz elden gidiyor çiftçi perişan ve buradan sulanan zehir dolu ürünler insan sağlığını tehtid ediyor yapılacak ne varsa bir an önce yapılsın bu konuda herkesi duyarlı olmaya davet ediyorum bu konuda bir bütün olup bu olayın üzerine gitmeliyiz diye düşünüyorum sayın adminler sizinde bir fikrinizi alalım bu konuda amatör balıkçılar olarak ne yapmalıyız.

Bu mesaj en son " 08-09-2008 " tarihinde saat 21:13 itibariyle kemalakcinar tarafından düzenlenmiştir....
kemalakcinar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links