Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > ZIPKINLA SUALTI AVI

ZIPKINLA SUALTI AVI Teknikler,sağlık ve zıpkıncılıkla ilgili herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 22-02-2007, 14:15   #1
doğukan
Oltacı

Varsayılan yardım ederseniz sevinirim

arkadaslar ben zıpkın alıcam ama benım ıcın hangısı tam olarak uygun oldugunu bılemıyorum..o yuzden sıze sormak ıstedım ben zıpkın alıcam kaclık alayım..ve de hangi marka?bana zıpkının markasını ve tehmınen fıyatını soylersenınz sevınırım..eger fızıkı bılgılerını blmıyoruz dersenız boyum 1.78 kilom 55 yas 15şimdiden teşekkurler
doğukan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 22-02-2007, 14:25   #2
gokseldbuga
Guest

Doğukan, öncelikle hoşgeldin, lütfen kontrol panelinden imza ayarlarını yaparmısın,
örnek
Gökseldbuga
1980 / Izmir

soruna gelince, Mert abin cevaplayacaktır.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-02-2007, 14:26   #3
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

Öncelikle aramıza hoşgeldin. Kontrol panelinizdeki imza kısmına kişisel bilgilerini eklersen daha rahat hitap edebiliriz.

Zıpkın kısmına gelince. Öncelikle zıpkını ne tür avda, ağırlıklı olarak hangi bölgede kullanacağını bilmeden yorum yapmak çok uygun olmayacaktır. Bu bilgileri de verirsen daha kolay bir yorum yapılabilir. Ayrıca boy-kilo gibi özelliklerin zıpkın kullanımını çok etkilemez. 1.60'lık bir kişinin 130luk zıpkın kullanabildiğini biliyorum. Teknik ile ilgili biraz da...

Marka konusuna gelince ise, bu tamamen bütçene bağlıdır. Birkaç öneri yapabiliriz ama bütçen hangisine elveriyorsa seçim sana aittir.

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-02-2007, 15:30   #4
doğukan
Oltacı

Abİ Ben Bunu Kendimi Gelistirmek Icin Aliyorum..yani Iyi Bisis Olasina Gerek Yok.. Sen Solersen Marka Ve Fiyat Bana Cok Yardimci Olmus Olursun
Eski 22-02-2007, 15:39   #5
doğukan
Oltacı

Abİ Ben Yeni Basliyacagim Icin Iyi Bisi Istemiorum..alba Star Veya Yilmaz Ama Ya 90'lik Yada 75'lik Olur Herhalde??
doğukan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-02-2007, 16:23   #6
doğukan
Oltacı

abı kusura bakma ama benım sana bırkac sorum daha olucak..zıpkın kullanmak ıcın hangı teknıklerı bılmem gereklı??zıpkınıma 2 lastık takılsın ıstıyorum bu zıpkının zellıgınde olsun..bırde 2 lastık olunca şişi daha hızlı atar deılmı??
Eski 22-02-2007, 16:47   #7
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Doğukan yaşınıda imza kısmına eklersen daha iyi hitap etebiliriz sana, ayrıca Türkçeyi daha iyi kullanırsan seviniriz.
Yeni başlıycaksan 75-82-90 cm arası bir zıpkın tercih etmelisin. Alba veya yılmaz zıpkın tavsiye etmem. Yanlış anlaşılma olmasın yılmaz tüfekçi ve yılmaz deniz aynı zıpkınları üretmez benim bahsettiğim yılmaz tüfekçi. Yılmazın şiş kanallı modeli izlediğim videolarda gayet güzel performansı sergiliyordu, free sub veya apnea Türk malı ve gayet kaliteli ürünler üretiyorlar bu 3 markadan birini seçmeni tavsiye ederim.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-02-2007, 17:31   #8
doğukan
Oltacı

abi hangi markayı tercih edersın??bırde bışı sorucamsen bana mesaj atınca en son mesaj:imbat yazıyo ama konuyu tıklıyorum senın attıgın mesaj gorunmuor..anca msaj:imbat yazısının orada en son mesaj işareti var oraya tıklayıp senın attıklarınıgoruyorum ama o zamanda yenı mesaj war işareti kalmıo ne yapmam gerek
Eski 22-02-2007, 18:32   #9
igmsva
Kaptan

igmsva kullanıcısının avatarı

dogukan öncelikle imza avatarını uygun sekilde yasını da belirterek düzenle. yazma şekline baklırsa sanırım epey genç bir arkadaşımızsın. senin acelen olabilir ama biz yazdıklarını rahat bir sekilde okuyabilmeliyiz. taygununda ifade ettiği gibi lütfen güzel türkçemizi iğrenç duruma getirme sanırım böyle yaparsan sorularına daha rahat cevaplar gelecektir. TÜRKÇEMİZ BİZİM DİLİMİZ.........

ilker GÜMÜŞOVA
İZMİR 1966
A Rh(+) pozitif
igmsva Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-02-2007, 18:38   #10
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Alıntı:
igmsva tafarından gönderildi
TÜRKÇEMİZ BİZİM DİLİMİZ.........
İlker abi bu gün okulda bu konu hakkında bir hocamız baya sitem etti aslında haklı çoğu kişi Türçeyi katlediyor sms,msn,chat derken unutuldu gitti düzgün yazı yazmak. Hocamın söylediği şeyler çok güzeldi buraya yazmaya kalksam çok uzun sürer ben en beğendiğim kısmını yazayım "hepimiz milliyetçiyiz diye geçiniriz ama dilimize sahip çıkmayız dışarıda gördüğümüz neredeyse tüm tabelalar yabancı isimlerle dolu bu çelişki değil mi? milliyetçiysek dilimize sahip çıkmalıyız" dedi. Doğukan sakın bunları üstüne alınma konu açıldığı için buraya aktarmak istedim.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları