Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 04-02-2006, 06:36   #1
uzman
Kaptan

uzman kullanıcısının avatarı

Varsayılan özür

Değerli Arkadaşlarım,
Bu kadar utandığımı hatırlamıyorum hayatım boyunca...
Siteye girdiğimden beri sağlık, getik ve sohbet bölümlerinde yazdım. Ama düşündüm ki sağlık bölümünde bir doktor yazsa daha etkili olur. Yazılanlar, daha doğrusu alıntı yapılanlar daha fazla dikkat çekerdi. Tabii ki konular önemliydi. doktoru bu şekilde kendim oluşturdum. Siteye bir doktor gelmediğine göre böyle yapmalıydım dedim. Ama, şimdi düşünüyorum da aptallık, hatta çocukluktan bile kötü bir şey. Tabii doktoru çok sevdiniz. İçimde garip bir kıskançlık belirdi. Gene çocukça ve anlamsız. Onu oluşturduğum gibi de çıkarmalıydım. Bu sebeple doktoru kendime düşman etmek için kendimle tartışma yazıları yazdım. Ama bunlarda başka arkadaşlarıma kesinlikle dokunmadım. Öyle ya onu ben oluşturduğuma göre benim hatamdı. Herneyse değerli dostlarım. Bu yazıyı yazabilmeyi çok istedim. ama olmadı. Utandım. Koskoca bir adam böyle çocukluklar yapar mıydı?
Sizlerden gelecek tepkiyi düşündüm hep. Sonuçta daha da kötüsü oldu. Bu farkedilince şimdi bunu artık yapmalıydım. Bu arada en değerli dostlarım, Serkan ve Sami'yi kendimden nefret ettirdim. Her şeyden daha önemlisi dost yitirdim. Bu yazıyla hepinizin bakışı değişecektir. Benim için neler düşüneceksiniz tahmin edebiliyorum ama siz değerli dostlarım kandırılmayı haketmiyorsunuz.
Yaptığım bu çocukça davranışın affedilmesini sizlerden diliyorum Eğer bana bir şans daha verirseniz Bu sefer samimi olmaya söz veriyorum. Hepinizi seviyorum...
Saygılar....
uzman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 04-02-2006, 06:38   #2
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Bence herkesin ikinci bir şans hakkı vardır.
Aramıza hoşgeldin Ali Rıza abi

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-02-2006, 08:38   #3
levrek
Kurucu Üye

levrek kullanıcısının avatarı

Merhaba Ali Rıza,
önemli olan insanın yaptığı yanlışlıklardan kendisine dersler çıkartabilmesi ve bunları da tekrarlamamasıdır.Yukarıda yazmış oldukların zaten bunu açıkça ifade ediyor,bunları yazabilmek bile cesaret işidir,bu yüzden de aramıza tekrar hoşgeldin,sevgilerimle

Erol ERDOĞAN 1966

Hepimiz birer gölgeyiz aslında…
Nerede yaşarız, neye benzeriz bir fikrimiz yok, neyiz ne değiliz bir bilgimiz yok. Birbirimiz hakkında bildiğimiz tek şey Nick lerimiz…
Sanal alemin sisleri arasında beliriyor sonra kayboluyoruz. Gerçek olan tek şey; paylaşımlarımız, burada bizi var eden de bir tek bu…(alıntıdır)
levrek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-02-2006, 09:17   #4
Bir Dost
Kaptan

Bir Dost kullanıcısının avatarı

Merhaba Ali Rıza Öncelikle Erol abi'ye sonuna dek katılıyorum..Biz Allah'ın kulları keşke kusursuz olsaydık ama bu böyle olmuyor maalesef her insanın bir yaramaz ,çocuksu tarafı var ve her zamanda var olacak hata yapmaya okadar müsaitizki bazen o içinde bulunduğumuz an bizleri yapmak istemediğimiz fakat yapmaya zorlayan duygularla başbaşa kalabiliyoruz iş te bu sanırım sende oldu her birimizdede olabilir bize kalan bunları affedici ve bağışlayıcı olmamızdır kusurlu olan bizlerinde en yüce duygularının arasında affetmek yatıyor benim tarafımdan affedildin değerli arkadaşım sanırım burada olan herkes seni affeder sadece şunu söylemek isterim ki benim en sıkıntılı zamanlarımda Seko bana çok destek oldu ve sanırım o beni siteye bağlayan tek adam bunu nedenmi yazıyorum çünki burada ki doslukların burada ki arkadaşlıkların önemini bana o anlattı ve düşersinde bir kol tutar ya iste o kolu onun tarafından hissettim şimdi herkez sana destek olmalı ve unutma biz zamanlar kahve dediğin burası seni yine kabuledecek böyle şeyleri bir daha yapmayacaksın biliyorum Uzman kardeş tecrübe nedir bilirmisin :yenilmiş kazıkların bileşkesine tecrübe denir ve sen artık burda tecrübeli bir dostsun sanırım bunu unutmassın aramızdasın ve orda kalmanı her zaman istiyorum tekrar tekrar hoşgeldin Ali kardeşim
Eski 04-02-2006, 12:06   #5
Bir Dost
Kaptan

Bir Dost kullanıcısının avatarı

İçimden geldi yazdım varmı itirazı olan

ÜÇ İHTİYAR MİSAFİR

Bir kadın, kapıdan dışarı çıktığında, bembeyaz sakallı üç ihtiyarın kendi evinin önünde oturduklarını görür.

'Ben sizi hiç tanımıyorum, der...

Ama aç ve susuz olmalısınız... Lütfen içeriye gelin de sizlere bir şeyler ikram edeyim...'

'Evin erkeği içerde mi?' Diye sorar adamlar.

'Hayır, der kadın. Şu an evin dışında.'

'O evde olmadığı sürece bizim bu eve girmemiz mümkün değil...' diye cevap verirler.

Akşam olup kocası eve döndüğünde kadın olanları anlatır.

'Peki, onlara söyleyebilir misin, der adam. Ben evdeyim artık, bu eve gelebilirler...'

Kadın dışarı çıkıp bu kişileri içeri davet eder.

Ama bu defa da;

'Hepimiz aynı anda içeri girmeyiz' der yaşlı adamlar.

Kadın öğrenmek ister;

'Niye giremezsiniz?..'

İhtiyarlardan biri açıklar:

'Onun adı ZENGİN, der bir arkadaşını göstererek.

Diğeri BAŞARI...

Ben ise SEVGİ...'

Sonra ekler; 'Şimdi içeri gir ve kocanla konuş. Hangimizi evinizde istersiniz?..'

Kadın içeri girip söylenenleri kocasına anlatır. Adam duyduklarıyla neşelenerek;

'Ne güzel, der. Madem öyle, Zengin'i içeri çağıralım ve evimizi zenginlikle doldursun...'

Karısı itiraz eder;

'Canım, niçin Başarı'yı çağırmıyoruz?'

Bu sırada, evin diğer köşesinde bulunan gelinleri konuştuklarını duyar. Koşarak gelir ve kendi fikrini söyler;

'Sevgi'yi çağırsak daha iyi olmaz mı? Evimiz sevgiyle dolar!..'

'Gelinimizin teklifini dikkate alalım, der adam karısına... Dışarı çık ve bizim misafirimiz olması için Sevgi'yi davet et.'

Kadın dışarı çıkar ve yaşlı adamlara sorar;

'Hanginiz Sevgi idi? Lütfen içeri gel ve misafirimiz ol...'

Sevgi ayağa kalkar ve eve doğru yürümeye başlar. Fakat diğer iki yaşlı adam da onu takip ederler... Kadın şaşırmış bir halde Zengin ve Başarı'ya sorar;

'Ben sadece Sevgi'yi davet ettim, siz niye geliyorsunuz?'

Zengin ve Başarı bir ağızdan cevap verirler:

'Eğer Zengin'i ya da Başarı'yı davet etmiş olsaydın diğer ikisi dışarıda kalırdı. Ama sen Sevgi'yi davet ettin... O nereye giderse biz de ardından oraya gideriz. Çünkü nerede Sevgi varsa, orda Başarı ve Zenginlik de vardır!..'
Alıntı..
Eski 04-02-2006, 18:34   #6
aserkansatı
Guest

Aramıza yeniden hoşgeldin Ali Rıza...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-02-2006, 19:22   #7
uzman
Kaptan

Arkadaşlar,
Yaptığım çocukca davranışın karşılığında siz değerli arkadaşlarımı kaybetmeye gerçekten dayanamıyorum. Rahatsızım. Fakat sizlerin melekleri bile kıskandıracak iyi niyetiniz ve sağlam insanlar oluşunuzu yazdığınız mesajlarınızla gösteriyorsunuz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Bundan sonra karşınızda çocukca oyunlar yapan birini değil, adam gibi davranan birini göreceksiniz. Sizlerin güvenini sarstuğım için bunu göstermek için de zamana ihtiyacım var. Hepinizi seviyorum bu sıcak ortamdan beni dışlamadığınız için de hepinize minnettarım...
Saygı ve sevgilerimle...

BALIK TUTULAN TEK GEZEGENİ YOK ETMEYELİM...
A.R.B.
Eski 04-02-2006, 19:32   #8
ilhan
Kaptan

ilhan kullanıcısının avatarı

Yazıyı Görünce Çok şaşırdım açıkçası..

Tekrar hoş geldin Ali Rıza abi.
ilhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-02-2006, 05:47   #9
mustfer
Kaptan

Bu durumu doğru bulmamakla birlikte, yanlışın yanlış olduğunu anlayıp, düzeltmekte doğruya atılan bir adımdır.
Bir doğru da biz yapalım: Hoşgeldin UZMAN
Eski 05-02-2006, 05:51   #10
uzman
Kaptan

Alıntı:
mustfer73 tafarından gönderildi
Bu durumu doğru bulmamakla birlikte, yanlışın yanlış olduğunu anlayıp, düzeltmekte doğruya atılan bir adımdır.
Bir doğru da biz yapalım: Hoşgeldin UZMAN
Teşekkürlerimle birlikte tekrar özrümün kabulünü diliyorum. Kötü niyet olmasa da çocukça davranışımı anlayışla karşıladığınız için sevindim dostum...
Bu davranışın tekrarlanmayacağını ve sizleri mahcup etmeyeceğimi bilmenizi istiyorum... Bana olan inancınızı böyle aşındırmayı inan istemezdim....
Saygılar....

BALIK TUTULAN TEK GEZEGENİ YOK ETMEYELİM...
A.R.B.
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları