Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Organizasyonlar

Organizasyonlar Her türlü fuar, av yarışması ve üyelerin aralarında yaptığı organizasyonlar hakkında...

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 23-04-2007, 21:37   #8
aserkansatı
Guest

Alıntı:
mufi tafarından gönderildi
Dostlar merhaba
Şu anda kendimi iyi hissetim de makinanın başına geçtim. dün aslında başlangıç itibari ile benim için harika bir gün dü bu sayfadan 3 arkadaşımız ile ilk kez el sıkıştık ve sarıldık. kısacası dün 6 tane güzel insanla çok güzel bir yerde idik.
ancak benim sabah faslı aniden kötüleşen sağlık olayım herkesin moralini bozdu
Allah razı olsun Erhandan rica ettim beni basmane Şifa hastanesine getirdi.
dün orada acilde uzun bir süre kaldım tahliler yapıldı elektro alındı ve öğleden sonra eve gidebildim. kardiolog ile yaptıgım konuşmada vardıgı sonuç birgün öncesinden başlıyan yorgunluk ve soğukalgınlıgı ve pazar sabahı uykusuz lugu ve acık cam ile yolculukta göğsüme vuran serin hava toplam etkisi ile kalbin zorlanması.ve sıkıntı vermesi
pazar gününe denk gelen bu terslikler beni akşam çok üzdü.. kırkyılda bir görüşebildiğim arkadaşlarımızın da tadını kaçırdım...
Adnan-Erhan-Kıvanç-Onur-Serkan-Taygun keyfinizi kaçırdım. tekrar özür dilerim. sizler iyiki varsınız.
Abicim sen iyi ol da gerisini düşünme...
  Alıntı Yaparak Cevapla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları