Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 29-06-2007, 11:16   #1
ykmk
Kaptan

ykmk kullanıcısının avatarı

Varsayılan Önerilerinizi bekliyorum...

Merhabalar sevgili balık sever abi ve kardeşlerim.Misinalarla başım dertte.Eskiden kalitesiz misina kullanıyordum.Sadece çekerine bakıyordum.Kopup kopup dururdu.Şimdi fikrimce daha kaliteli olan mitsubichi,viking,sulfiks misina kullanıyorum ama bunlar da dayanmıyor.Bir de arabanın arkasında duruyor makinalar bazen,araba da güneşin altında bütün gün,bagaj kaynıyor.Ondan da olabilir diye düşünüyorum ama daha kaliteli,uzun ömürlü,sağlam misina çeşitleri biliyorsanız lütfen yardım edin.Çünkü para yetişmiyor.Her hafta misina değiştiriyorum.'Siglon'marka misinalar iyi diye duydum onlardan kullansam nasıl olur?Denize veya tatlı suya hangisi uygun olur yardım ederseniz çok sevinirim...
Bir de hala denize gitmedim.Malum sıcaklar.Önümde iki seçenek var ya Enez ki balıkçılık orada zevk veriyor bana bir de Ayvalık.Ayvalığa daha önce hiç gitmedim.Balık tutma imkanlarının nasıl olacağını bilmiyorum.Denize gittim mi de balık tutmadan dönersem benim için o tatil işkence olur.Acaba Ayvalık'ta balık tutma imkanları nasıl,daha önce gitmiş olanlar varsa,bilgi verirlerse çok memnun olurum.Çünkü balığa göre tatil yerini belirliyoruz ailecek.
Bir de levreğe rapala atmak istiyorum.Bunun için nasıl bir rapala önerirsiniz..
Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
Saygılar,sevgiler.
Bol balıklar.....
ogameci39@hotmail.com

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ykmk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları