Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Organizasyonlar

Organizasyonlar Her türlü fuar, av yarışması ve üyelerin aralarında yaptığı organizasyonlar hakkında...

Kapalı Konu

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 20-06-2008, 18:45   #91
şeref-başkan
Çımacı

Erol bey ile Samet bey'den başkası tekneler açıklandıkdan sonra fikrini beyan etmemiş zaten sırtıda 3 kişilen çekileceğine göre tek tekneyi bu hafta bağlıyayım haftaya boş olsun diye
Eski 22-06-2008, 20:55   #92
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Varsayılan şeref kardeş

şeref başkan -''Benim organizasyondan ayrılma sebebim sizle alakalı Adnan bey bu organizasyon varken sizin başka bir organizasyon başlatmanızın doğru olmadığını düşünerek organizasyondan çekilmişimdir'' Lütfen ayrı gayrı düşünmeyin maksat beraberce av yapmak ve tanışmak iyi saatler geçirmek ben sitemizde kardeşlerimie yardımcı olmak beraberliğimizi pekiştirmek için burdayız sen ben fark etmez.. benim şu aralar işlerimin yoğunluğundan fırsat bulamıyorum bilginize eğer program yapılırsa uygun bir günü yakalarsak benim cep nomu bilen dostlar var bana ulaşırlar sevgi ve saygılarımla..
Eski 23-06-2008, 06:04   #93
şeref-başkan
Çımacı

Alıntı:
ADNAN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
şeref başkan -''Benim organizasyondan ayrılma sebebim sizle alakalı Adnan bey bu organizasyon varken sizin başka bir organizasyon başlatmanızın doğru olmadığını düşünerek organizasyondan çekilmişimdir'' Lütfen ayrı gayrı düşünmeyin maksat beraberce av yapmak ve tanışmak iyi saatler geçirmek ben sitemizde kardeşlerimie yardımcı olmak beraberliğimizi pekiştirmek için burdayız sen ben fark etmez.. benim şu aralar işlerimin yoğunluğundan fırsat bulamıyorum bilginize eğer program yapılırsa uygun bir günü yakalarsak benim cep nomu bilen dostlar var bana ulaşırlar sevgi ve saygılarımla..
Adnan bey benim ayrı gayri düşündüğüm yok sizi yanımda görmem gerekirken sizi karşımda gördüm o beni üzmüştür yoksa organizasyonu siz veya başka biri yapmış benim için hiç önemli değil ben zaten derneğin üyeleriyle uğraşıyorum hafta sonu olunca hangi üye hangi tekneye gidecek onların belirlenmesini yapıyorum

Sizinle tanışmaktan bende memnun olacam saygılar
Eski 23-06-2008, 22:05   #94
Teaser
Kaptan

Arrow Hadi Millet

Konu Mars'a gitti ; organizasyondan "tık" , hatta "click" yok.Fotoları görmek için sabırsızlanıyorum.Çatlatçeniz insanı...Hadi gari yakaliverin baklıkları...helal:

DUR YOLCU , BİLMEDEN GELİP BASTIĞIN BU TOPRAK, BİR DEVRİN BATTIĞI YERDİR.

EĞİLDE KULAK VER BU SESSİZ YIĞIN ,BİR VATAN KALBİNİN ATTIĞI YERDİR.
Teaser Çevrimdışı  
Eski 24-06-2008, 08:54   #95
levrek
Kurucu Üye

levrek kullanıcısının avatarı

Evet arkadaşlar,Şeref Başkanın dediği gibi tek tekne ile mi kalacağız,ya da en azından kıyıdan avlanacak arkadaşlar yok mu ? Sayılı gün çok çabuk geliyor.Gelecekler var ise lütfen isimlerinizi bir an önce yazdırın,sevgilerimle

Erol ERDOĞAN 1966

Hepimiz birer gölgeyiz aslında…
Nerede yaşarız, neye benzeriz bir fikrimiz yok, neyiz ne değiliz bir bilgimiz yok. Birbirimiz hakkında bildiğimiz tek şey Nick lerimiz…
Sanal alemin sisleri arasında beliriyor sonra kayboluyoruz. Gerçek olan tek şey; paylaşımlarımız, burada bizi var eden de bir tek bu…(alıntıdır)
levrek Çevrimdışı  
Eski 25-06-2008, 03:48   #96
şeref-başkan
Çımacı

Alıntı:
levrek tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Evet arkadaşlar,Şeref Başkanın dediği gibi tek tekne ile mi kalacağız,ya da en azından kıyıdan avlanacak arkadaşlar yok mu ? Sayılı gün çok çabuk geliyor.Gelecekler var ise lütfen isimlerinizi bir an önce yazdırın,sevgilerimle
Erol bey Samet beydende gelip gelmiyeceği hakkında bir teyit alalım kendisinden yön verelim ne yapacağımızı
Eski 25-06-2008, 07:32   #97
levrek
Kurucu Üye

levrek kullanıcısının avatarı

Merhaba arkadaşlar,
valla söze nereden başlayacağımı bilemiyorum,bu bir forum organizasyonu idi,ancak katılım sayısına bakılırsa bireysel bir av randevulaşmasına benzedi.Amaç forum üyelerin birbirleriyle tanışıp,kaynaşıp balık tutarak hoşça bir gün geçirmesi idi.Elbette birçok kişi farklı yerlerde kendi tekneleri veya arkadaşları ile ava çıkabilir ya da organizasyon gününe denk gelen planlamış bir buluşmaları olabilir.Ancak dediğim gibi amaç farklı idi.Şeref Başkan bu konuda fedakarlıkta bulunup organizasyon girişiminde bulunmuş.Ya bir zamanlama hatası yapılmış ya da bazı arkadaşlar sadece yazmak için yazmış.Bu durumda en mantıklı olan şey,ava çıkmak isteyen kişiler özelden haberleşip birbirleriyle randevulaşmalarıdır.ŞimdiŞeref Başkana özelden atacağım mail gibi.Böylelikle forumda da kimseyi meşgül etmemiş oluruz,sevgilerimle

Erol ERDOĞAN 1966

Hepimiz birer gölgeyiz aslında…
Nerede yaşarız, neye benzeriz bir fikrimiz yok, neyiz ne değiliz bir bilgimiz yok. Birbirimiz hakkında bildiğimiz tek şey Nick lerimiz…
Sanal alemin sisleri arasında beliriyor sonra kayboluyoruz. Gerçek olan tek şey; paylaşımlarımız, burada bizi var eden de bir tek bu…(alıntıdır)
levrek Çevrimdışı  
Eski 25-06-2008, 14:07   #98
şeref-başkan
Çımacı

Değerli site yöneticileri ve değerli site üyeleri 29 Haziranda RASTGELSİN AMATÖR BALIKCILIK adına yapılacak olan organizasyon ilgisizlikten dolayı İPTAL edilmiştir
Eski 25-06-2008, 18:14   #99
Big Fish
Oltacı

Alıntı:
Lethe tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Beni de eklerseniz sevinirim. İyice pas tuttum, çakralarım tıkandı artık
Merhaba,

Bende tarih uygun olursa katılmak isterim. Ancak daha önce mersinkoyu'na
gitmedim. Nereye düşüyor. Yer hakkında bilgi verebilirmisiniz.

Saygılar
Eski 25-06-2008, 18:18   #100
Big Fish
Oltacı

Merhaba,

Tarih uygun olrsa bende katılmak isterim. Ancak daha önce Mersin Koyu 'na
gitmedim. Ne tarafa düşüyor ? Bilgi verebilirmisiniz.

Teşekkürler...
Kapalı Konu

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları