Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 29-06-2007, 13:06   #11
ykmk
Kaptan

ykmk kullanıcısının avatarı

Alıntı:
balic tafarından gönderildi
sarımsaklı ayvalığa çok yakın bir yer zaten denize girmek için orayı tercih edersiniz muhtemelen misinadada sana ucuz ama kaliteli sayılabilecek bir misina var onu öneririm tabi çok daha kalitelileri mevcut

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Ferhat abi tekrar çok teşekkürler.Vikink ilk aldığım misinalardan biriydi.Bence güzel.Zaten sorunu çözdüm.Misinalar aşırı sıcaktan patlıyor.Hele ince olanlar hiç dayanmıyor.
Bizim akrabalarımız var çok yakın.Onlar her sene gidiyor Ayvalığa.Onlardan da bilgi alacağım.Aslında onlarla gitsek çok iyi olur.Hem çok iyi aramız var hem de yaşıt tüm aile fertleri.Akraba orada tekne ile açılıyordu.Çok güzel balıklar çıkartmış.Onlarla gitsek tereddüt etmem zaten.Hem başka bir yer görmüş olurum.Ama Enez!e gitmeyi de çok istiyorum.Bayağı bi alıştım.Ama yeni yerler görmek herzaman güzel oluyor.
Saygılarla...
ogameci39@hotmail.com

ykmk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 29-06-2007, 13:43   #12
freediver
Kaptan

Yunuscan sen kral misinayi alsan güneste birakip tuzlu tuzlu arabanin arkasina atsan bile dayanmaz..Boru degil, tuz bu
Mitsubishi Viking bende kullaniyordum ve herzaman icin memnun kalmisimdir.Yapacagin sey cok basit.

Oltalarini tuzlu suda birakmayacaksin
Her avdan sonra makinenin kafasini tatli suya tutup yikiyacksin

Muvaffak Abinin kullandigi Discovery de güsel bir misina...
BIZ DENIZCIYIZ

Cumhur 1980
Berlin
freediver Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-06-2007, 13:45   #13
ykmk
Kaptan

Alıntı:
freediver tafarından gönderildi
Yunuscan sen kral misinayi alsan güneste birakip tuzlu tuzlu arabanin arkasina atsan bile dayanmaz..Boru degil, tuz bu
Mitsubishi Viking bende kullaniyordum ve herzaman icin memnun kalmisimdir.Yapacagin sey cok basit.

Oltalarini tuzlu suda birakmayacaksin
Her avdan sonra makinenin kafasini tatli suya tutup yikiyacksin

Muvaffak Abinin kullandigi Discovery de güsel bir misina...
Teşekkür ederim Cumhur abi önerilerini dikkate alacağım.
Saygılar.
ogameci39@hotmail.com

Eski 29-06-2007, 14:10   #14
canakkale
Miço

canakkale kullanıcısının avatarı

kardesim yunuscan, daha öncede dedigim gibi tercih olarak Ayvalik olsun balik avlamak icinde ayvaligin her tarafi karadan balik avina müsaitttir (merkez ve liman ici haric) ben gecen sene cunda adasinda (Alibey adasiolarak gecer) dalga kiranin enucunda sülüne yemiyle baya bir kocagöz tutmustuk. dalga kiranin biraz ilersinde cekek yeri var ordanda avlanabilrsin ama tekne turunu ihmal etme.her zaman otobüsler calisiyor cundayla ayvalik merkez arasina. yani sorun olmaz zaten otobüsler benim dedigim otelin tam önünden geciyor.baska ögrenmek istedigin birsey varsa bana herzaman yazabilirsin.simdiden iyi tatiller dilerim rastgelsin.
Eski 29-06-2007, 14:12   #15
canakkale
Miço

canakkale kullanıcısının avatarı

ayrica gidersen kendinde görceksin tezgahlarda cok balik cesidi var zaten buda oranin verimli bir mera oldugunu gösteriyor.zeyinyag almayida unutmayin cok kaliteli ve meshurdur.
Eski 29-06-2007, 15:25   #16
ykmk
Kaptan

Alıntı:
canakkale tafarından gönderildi
ayrica gidersen kendinde görceksin tezgahlarda cok balik cesidi var zaten buda oranin verimli bir mera oldugunu gösteriyor.zeyinyag almayida unutmayin cok kaliteli ve meshurdur.
Abi msn adresin varsa beni ekler misin? ogameci39@hotmail.com
Teşekkürler...
ogameci39@hotmail.com

Eski 29-06-2007, 18:25   #17
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Viking marka iyidir yunuscan. Korella diye bir marka var 0,35lik kullanıyorum inan kopmuyor ellerimi paramparça ediyor hele hasan abim bir düğüm öğretti şimdi 2 kat dayanıklı oldu. 100 metresini 7 milyona almıştım en son. 0,35 iyi ama sen hangi kalınlıkta misina kullanıyorsun onu bilmiyorum. Ve levrek avlamak istiyorsan en az 0.30 misina kullanman gerekir diye düşünüyorum. O zaman iş makinanın kalama ayarına ve senin düğümlerine kalıyor. viking ultra slikon dan ziyade normal sarı ambalajlı olanı daha güzel gibi geldi bana. Daha iyi misinalar var ama fiyatları öğrenci adamın bünyesini sarsar yinede babanı kafaya alıp malzeme almaya götürebilirsen sana kesin tavsiyem şudur ultra asso 0.26 lık misanayı düğüm atmadan koparmak zaten imkansız ama düğüm attığım halde kopmuyor meret parası biraz iyidir ama kaliteli malzeme. Yinede korumazsan 1-2 av sonra çıt çıt kopar.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-06-2007, 18:41   #18
mufi
Guest

wiking marka iyidir hesaplıdır da ama kırmızı makaralar flouresan oluyor..
mesela kefalde durgun suda hayvanı tedirgin ediyor...ben yaşadım..
mavimsi bir renk alıyor misina resmen gözüküyor..
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-06-2007, 19:04   #19
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

ultra silikon modeli öyle garip renkten renge giriyor muvaffak abi hammaddesinden kaynaklanıyor sanırım.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-06-2007, 23:29   #20
ykmk
Kaptan

Arrow

Alıntı:
İmBat tafarından gönderildi
Viking marka iyidir yunuscan. Korella diye bir marka var 0,35lik kullanıyorum inan kopmuyor ellerimi paramparça ediyor hele hasan abim bir düğüm öğretti şimdi 2 kat dayanıklı oldu. 100 metresini 7 milyona almıştım en son. 0,35 iyi ama sen hangi kalınlıkta misina kullanıyorsun onu bilmiyorum. Ve levrek avlamak istiyorsan en az 0.30 misina kullanman gerekir diye düşünüyorum. O zaman iş makinanın kalama ayarına ve senin düğümlerine kalıyor. viking ultra slikon dan ziyade normal sarı ambalajlı olanı daha güzel gibi geldi bana. Daha iyi misinalar var ama fiyatları öğrenci adamın bünyesini sarsar yinede babanı kafaya alıp malzeme almaya götürebilirsen sana kesin tavsiyem şudur ultra asso 0.26 lık misanayı düğüm atmadan koparmak zaten imkansız ama düğüm attığım halde kopmuyor meret parası biraz iyidir ama kaliteli malzeme. Yinede korumazsan 1-2 av sonra çıt çıt kopar.
Çok teşekkür ederim Taygun abi.Yorumlarını ve tavsiyelerini dikkate alacağım.
ogameci39@hotmail.com

Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları