Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 15-04-2007, 20:44   #11
igmsva
Kaptan

igmsva kullanıcısının avatarı

haberlerde duyduğumda ve görüntüleri gördüğümde şok oldum ve oturdum ağladım. ne yazıkki sadece elimden bu geldi... niye böyle oluyor bu trafik canavarı nasıl durdurulacak, niye direksiyon başında gereken tedbirleri alamıyoruz, niye uzun yol şöförlerimizi eğitemiyoruz,niye yollarımız emniyetli değil, niye.....niyeler okadar çok ki....... sadece ağlamak geliyor elimizden... buda kahrediyor....
BAŞIMIZ SAĞOLSUN........

ilker GÜMÜŞOVA
İZMİR 1966
A Rh(+) pozitif
igmsva Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 15-04-2007, 21:11   #12
MEHTERAN
Kaptan

MEHTERAN kullanıcısının avatarı

Varsayılan Miniklere Rahmet

Arkadaşalar İzmir ilköğretim okulu öğrencilerinin geçirmiş olduğu kaza bütün Türkiyeyi yasa boğmuştur. Vefat eden çocuklarımıza allahtan rahmet,yakınlarına başsağlığı diliyorum. Malesef türkiye trafiği işte böyle. Sürücü arkadaşlar LÜTFEN biraz dikkat. Başka birşey istenmiyor sizden. Yazık bu insanlara yazık. Üzüntümden ne yazacağımı bilemiyorum. Acılarını paylaşıyorum. Saygılar.
Eski 16-04-2007, 08:49   #13
giritli
Kaptan

giritli kullanıcısının avatarı

Sana katılmamak elde değil abi...bu haberi seyrederken hemen arkasından ıraktan bir bombalama haberi verdiler...bilanço : trafik kazasında 32 kişi,bombalı saldırıda 56 kişi...ben bir fark göremiyorum...işte böylesine traji komik bir ülkede yaşıyoruz...bence belli bir mantaliteye ulaşamamış hayvanlara ehliyet verilmemeli...

Allah rahmet eylesin...kalanlarına sabır versin...
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
giritli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-04-2007, 12:11   #14
Alparsbeğ
Tayfa

Alparsbeğ kullanıcısının avatarı

Varsayılan Başımız Sagolsun

Dostlar, üzüntümüz derin, yüreğimiz yaralı; Zafer ilkokulu benim oneceleri uzun vakitler geçirdiğim mahallede; şu anda da zaten ik üç mahalle aramız; Izmir eşrefpaşa pazar günü fırtına öncesi sessizlik hakim idi; O kalabalık sanki kaybolmuştu. Tüm semt olarak yaşamıştık acımızı içerimizde;
O masum kardeşlerimizin haberi ile yıkılmıştım zaten; izmir fuarındaki mobilya fuarına gitmek üzereydim ki gazeteler takıldı gözüme; hemen bir gazete alıp; hem yürüyor hem okumaya çalışıyordum; sizlere belki abarttı gelecek ama; göz yaşlarım sel olmuş; insanlar bana bakıyordu; Yazık!!
Yazıklar olsun ailelere bu acıyı yaşatanlara; yazık o kardeşlerime; halbuki ne umutlarla çıkmışlardı yola; bugun gordum ki soruşturma açılmış; hani nerde gidenler; soruşturma neye yarar artık diyesim geliyor ama yine de o acıyı yaşatanlar cezalarını çekmeli.
Mobilya fuarındaki gorevimden dolayı törene katılamadım; ancak fuar alanında dahi huzun hakimdi diyebilirim. fısıltılar hep hep aynı konuyu, belli oluyordu.
Allah geride kalanlara sabır versin.
Harbi Memleket Denizli / Sarayköy

Güzel Türkçe'mizi lütfen düzgün kullanmaya çalışalım. Ben mükemmel değilim, ama elimden geleni yapmaya çalışıyorum.
Sizlerin de desteğini bekliyorum.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Lütfen Kan Bağışı Kampanyamıza Destek Olun.
Alparsbeğ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-04-2007, 12:55   #15
gıracemi
Kaptan

gıracemi kullanıcısının avatarı

metin bende çimentepeden bucaya taşınalı çok olmadı.. orası mahalle benim büyüdüğüm mahalle ve vefat edenlerin çoğu etrafımdaki insanların kardeşleri, eşleri, çocukları.. elbette bizler bu acıyı biraz daha yoğun yaşadık, halende yaşıyoruz.. benim yeğenimde dumlupınar ilköğretim okulunda okuyo.. şayet böyle bir organizasyonu bu okulda düzenleseydi eminim bizde katılırdık.. olayların şoku ve üzüntüsünü hala üzerimden atabilmiş değilim ve uzun süre atabileceğimi sanmıyorum.. kazadan yaralı kurtulan veliler şoförün yorgun ve uykusuz olduğunu söylüyolar.. daha öncede soförlerin uyuması sonucu yüzlerce kaza olmadımı.. malesef bizim halkımız bu olaydan da ders çıkarmıycak.. cahil, bilinçsiz şoförler koltuklarından kaldırılmıycak, böyle kazalar olmaya devam edicek.. Allah geride kalanlara sabır versin, allah kimseye böyle acı yaşatmasın.. allah rahmet eylesin...
Nasip olursa bu sezon bundan bi tane tutucam inşallah...
Aramıza katılan bayanlar olduğu için sansürü uygun buldum...

iskele_bekcisi@hotmail.com
'' No one live forever ''
gıracemi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-04-2007, 13:44   #16
Güven ÖZYELDAN
Guest

çok yazık çokkkkkkkkkkkkkkkkk.....allah rahmet eylesin...mekanları cennet olsun
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-04-2007, 15:49   #17
Caner BALIKÇI
Tayfa

Caner BALIKÇI kullanıcısının avatarı

o fecı kazada hayatını kaybeden mınıcık yavrularımıza "allahtan rahmet dıler yakınlarına allah sabır versın gerçekten acı bır olay.dılerım bırdaha böyle kazalar yaşamayız.acınızı sızlerle paylaşıyoruz

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

O ŞİMDİ ASKER ş=222
Caner BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları