Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 11-04-2007, 18:18   #11
mufi
Guest

valla ben onu bunu bilmem buraya kayıt yaptırıpta pasif kalanlar / çekip gidenler kendileri kaybeder...
bu kadar güzel insanı birarada bir daha bulamazlar..
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 11-04-2007, 18:38   #12
dummy
Oltacı

Alıntı:
balıkcı tafarından gönderildi
Arkadaşlar üye sayımız 1500 küsürden 822 kişiyemi indi,aktif olmayan üyelerin üyeliği silindimi şimdi yani...
ben üye olalı çok uzun zaman olmamasına rağmen siteye üye olan birkaç arkadaşımla yaptığımız görüşmelerde siteye erişim problemleri yaşandığını öğrendim.zaman zaman erişim olmuyor yada çeşitli: bakım,taşındı ,ulaşılamıyor gibi iletiler alınıyor.ayrıca iletişim çok yavaş belki bu sorunlar benim bölgemle ilgili olabilir ancak diğer adreslerde bu sorunlar yaşanmıyor.
Eski 11-04-2007, 18:56   #13
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

Alıntı:
dummy tafarından gönderildi
ben üye olalı çok uzun zaman olmamasına rağmen siteye üye olan birkaç arkadaşımla yaptığımız görüşmelerde siteye erişim problemleri yaşandığını öğrendim.zaman zaman erişim olmuyor yada çeşitli: bakım,taşındı ,ulaşılamıyor gibi iletiler alınıyor.ayrıca iletişim çok yavaş belki bu sorunlar benim bölgemle ilgili olabilir ancak diğer adreslerde bu sorunlar yaşanmıyor.
erdal hocam senin üyelik tarihine çok yakın bir zamandan itibaren söylemiş olduğun problemlerle ilgili bir çalışma vardı ve malesef elde olamyan sebeblerden dolayı bunların giderilmesi biraz gecikmişti.ancak değerli arkadaşlarımız işlemleri dün gece epey geç saatlere kadar uğraşıp(hemde tam sınav zamanındayken hayatındaki en önemli şeylerden fedakarlık yaparak) bitirdiler.sanırım artık problem yoktur.
emeği geçen tüm arkadaşlara tekrar teşekkürler.
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-04-2007, 19:00   #14
gokseldbuga
Guest

Erdal,
taşınma, bakım gibi mesajları son 2 haftadır alıyoruz. Bunun sebebi de eski sunucumuzdaki sorunlardan dolayı başka bir servis sağlayıcıdan yer alıp forumumuzu bu yeni sunucuya taşımamızdan dolayıdır.
Daha önceki ulaşamama sorunları da eski servis sağlayıcımızdan kaynaklanmakta idi. Bu sebepten ki iyileştirmeye gittik. Bu iyileştirmeleri yaparken de kullanıcılara "bakımdayız" mesajı bıraktık.
Bu tip internet oluşumlarını bir yerden bir yere aktarmak hiç te kolay değildir çünkü statik sayfaları taşımıyoruz sözkonusu olan bir veri tabanı var ve şu anda veritabanımız eksiksiz yeni sunucuya taşınmıştır, bu da büyük bir başarıdır, çünkü bu tip veritabanı migrasyonlarında sorunlar ve veri kayıpları muhtemeldir.
Hepimiz bu forumu seviyoruz ve uzak kalmak istemiyoruz, fakat malesef bu işler vakit alıyor o yüzden sabretmek gerekiyor. En önemli aşamayı geçtik bundan sonra forumumuz aynı sevgi & saygı çerçevesinde , umarız paylaşımları artarak devam edecektir.
Hepimizden ricamız, lütfen üye olup , sadece mesajları okuyup köşemize çekilmeyeyelim katılımcı olalım, paylaşalım.
Düzenlemeler devam edecek ve bunları adım adım yapacağız.
Dün geceden beri test ediyoruz, şu anda forumumuz eskisinden çok daha hızlı, ve de güvenilir bir sunucu üzerinde.
Ufak tefek teknik sorunları da aşmaya çalışıyoruz.
Lütfen biraz daha sabır,

saygılar
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-04-2007, 20:27   #15
dummy
Oltacı

Cevaplar için teşekürler.ayrıca emek harcayan herkesin ellerine sağlık.
Eski 14-04-2007, 20:39   #16
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

Alıntı:
dummy tafarından gönderildi
Cevaplar için teşekürler.ayrıca emek harcayan herkesin ellerine sağlık.
nasıl hocam şimdi daha iyi demi problem yoktur inşallah...
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-04-2007, 21:30   #17
MEHTERAN
Kaptan

MEHTERAN kullanıcısının avatarı

Konuyla ilgilenen arkadaşllara sonsuz teşekkürler. Boşa kalabalıktan başka birşey değildi zaten. Bence yakın zamanda üye olupta giriş yapmayan arkadaşlar varsa, Eyer gönüllerindede balık sevdası varsa tekrar geleceklerdir. Üye olmak çok zor birşey değil. Siteye emeği geçen,bizler için vakitlerini burda harcayan site yöneticilerine ve sitenin ilerlemesini sağlayan tüm dostlara minnet borçluyuz. SAYGILARIMLA.
Eski 16-04-2007, 08:07   #18
gokseldbuga
Guest

Abicim , seni göremiyoruz birkaç gündür? Herşey normaldir umarım?
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-04-2007, 05:25   #19
MEHTERAN
Kaptan

MEHTERAN kullanıcısının avatarı

Alıntı:
gokseldbuga tafarından gönderildi
Abicim , seni göremiyoruz birkaç gündür? Herşey normaldir umarım?
Çok şükür herşey normal gökselcim. Malum dünya teleşesi,bazen işten güçten bilgisayar başına oturmaya vakit kalmıyor. Teşekkürler.
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları