Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 24-09-2006, 10:21   #21
adon
Guest

Varsayılan selam

bende mehmet abiye acil şifalar diliyorum geçmiş olsun
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 10-05-2007, 15:22   #22
Uzm.Dr.Rastgele
Guest

Sevgili dostlarım...Geçen sene bu başlık altında işyerinden arkadaşım sevgili Mehmet'in ''bel fıtığı'' rahatsızlığından dolayı ameliyat olacağını ve kendisine manevi yönden destek amacıyla ''mesajlarınızı'' bekliyorum demişdim...

Arkadaşım, 2006 yılı eylül ayında ameliyatı oldu...Ve bu tarihten sonra onunla da bir çok ama bereketli-ama bereketsiz bir çok ava gittik....

Ama bu ne biçim bir illet ki; yaklaşık 3 haftadan beri yine rahatsızlaşdı...Ve dün 9 Eylül Üniversitesi'ndeki doktoruna gitti...Yapılan tetkikler ve emar sonucu yine ameliyata karar vermişler...Bu hafta başı Pazartesi günü ameliyata girecek bu defa platin/vida filan takılacakmış....

Kendisine acil şifa diliyorum....Ve en önemlisi; bu illete yakayı kaptırmış olanlar unutmamalı ki; tüm ömür boyunca kendilerine dikkat etmek zorundalar...

Ameliyat oldum....Bu iş bitti...Kurtuldum diye bir şey yok gibi...Hep dikkat...hep dikkat.....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-05-2007, 16:26   #23
Alparsbeğ
Tayfa

Alparsbeğ kullanıcısının avatarı

İshak Abi, öncelikle Mehmet Beye en yakın zamanda iyileşmesini diliyorum; şifa enerjisi pratisyoneri olarak enerjimle ve ışıkla yanında olacagımı bilmenizi isterim.
Biliyorsunuzdur mutlaka; ancak ben bir kez daha hatırlatmak isterim; bu illet maalesef bende de var; gecen onceki yıl basıma dert oldu; gittigim doktorlar ameliyat dediler; ancak doktorlardan biri; fıtık olmamak icin agir kaldırmayacaksın, oturur kalkarken dikkat edeceksin dedi. Peki dedim; ameliyat olunca rahat olabilicekmiyim; bir cumle oncekileri tekrarladı; olmaaz; oturur kalkarken dikkat edecen; agır tasmayacan;
ben ne anladım bu ameliyattan;
herneyse; bu sene yine nuksetti bir iki defa;
kendime gore bir cozum buldum; oncelikle ve kesinlikle agrı kesici kullanMAYACAKSIN! Neden!
agrı kesici agrıyı kesmekte ve sen rahat hareket etmenin huzuru ile normal yasantına devam ediyorsun; ancaaaak; orada yıpramnış bir doku var; agrı hissetmedigin icin rahat hareket etmen bu yıpranmış dokuyu daha cok yıpratır. Eger agrı kesici icmez dayanırsan ne olur?
su olur; hareketlerine kısıtlama gelir; yani yan otururken acı verir; oturma! kalkarken hızlı kalkarsan acı verir, yavas kalk! derken; bu dikkat etme, kısıtlama sayesinde yıpranan yerler az da olsa kendini toparlar; 5-6 ayda bir 3-5 gunluk şoklarla sarsmakta ama dedigim gibi 3-5 gunu gecmiyor agfrı suresi;
Ha bu dediklerim Mehmet bey icin gecerli mi? maaselef sanmiyorum; cunku bir kere ameliyat olarak bolgede hasar olusmus;
Beni lutfen yanlış anlamayın; bilgiclik taslamak gibi bir niyetim yok; ancak 5-6 senedir bu illet ile yasamaya alıstım; artık abi kardes misali olduk; o kıpırdadıkca ben inat edip agrı kesici almıyorum ve 3-5 gunde kendini toparlıyor;
Mesajınıza istinaden; hakikaten Mehmet beye Allah'tan acil sifa diliyorum. ve Allah kimseye vermesin.
Eger hatalı yanlış cumle yazdı ise acizane özürlerimi kabul edin.

sevgi ve ışıkla kalın
Harbi Memleket Denizli / Sarayköy

Güzel Türkçe'mizi lütfen düzgün kullanmaya çalışalım. Ben mükemmel değilim, ama elimden geleni yapmaya çalışıyorum.
Sizlerin de desteğini bekliyorum.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Lütfen Kan Bağışı Kampanyamıza Destek Olun.
Alparsbeğ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-05-2007, 16:34   #24
kturkol
Kaptan

kturkol kullanıcısının avatarı

İshak bey acil şifalar dilerim. umarım başarılı bir ameliyat olur.
Eski 10-05-2007, 21:43   #25
Uzm.Dr.Rastgele
Guest

Sevgili Kıvanç ve Metin , arkadaşıma şifa dilekleriniz için teşekkürler.....Sevgili Metin sen olayı birebir yaşayan biri olarak çok doğru söylemişsin....Hakikaten bir illet....Mehmet ,Çok sevdiğim bir arkadaşım...dostum...kardeşim....Onu öyle görmek beni kahrediyor.... Çektiği acıyı yüzünden okuyup bende hissedebiliyorum....Keşke hiç ameliyat olmasa idi, diyesim geliyor....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-05-2007, 07:12   #26
aserkansatı
Guest

Acil şifalar dilerim kardeşim...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-05-2007, 10:21   #27
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

İshak Abi geçmiş olsun, acil şifalar dilerim. Bu işin ne yazık ki kesin bir çözümü yok. Ağır kaldırmamak da tam bir önlem değil, babam 1-2 sene önce 2 g'lık tohum paketini kaldırırken tutulup bir ay yatmıştı. Kendine dikkat etmekten ve kontrollü hareket etmekten başka çözüm yok maalesef...

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları