Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 30-06-2007, 12:43   #21
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

yunuscan kardeşım sana bıraz olsun yardımcı olmak isterım yardım edebılırsemde mutlu olurum .

sıglon mısınalar gerçekten çok güzeldı halada dığerlerıne nazaran ıyı kullanabılırsın bende şu an genelde sıglon kullanıyorum memnunum.scorpı mısınayıda tek favorı olarak sana önerebılırım süper bır mısına.ama bıraz pahalı gıbı .
bı önerım daha var sen eğer fazla mısına yıpratıyorsan kı yazındada okuduğum gıbı sıcaktan dolayı yıpradığını söylüyorsun bu yüzden daha ucuz mısınalar var .örneğın krokodıl,silkline bu ıkı mısına senın ışını görur .sadece şu önerımı yap yeterlı memnun olursun

bı kap ıçınde suyu 100 dereceye kadar kaynat ,mısınaları olduğu gıbı kaynayan suyun ıçıne at ve saate bakarak 3 dak beklet ve mısınaları kendı halınde soğut souk suya koyma yalnız.
mısınaların çekerıne kadar yükseldığını görceksın .
bu arada enezın kararagözlerı güzeldır yemınıde orda bulabılırsın sahıldekı kumu bıraz kazarsan kırmızı kurt bulursun.

NOT* GALA gölünde bu sıralar balık durumu nasıl yunuscan kardeşım.
sevgıler saygılar rastgelsın
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 02-07-2007, 10:40   #22
ykmk
Kaptan

ykmk kullanıcısının avatarı

Alıntı:
hasan64 tafarından gönderildi
yunuscan kardeşım sana bıraz olsun yardımcı olmak isterım yardım edebılırsemde mutlu olurum .

sıglon mısınalar gerçekten çok güzeldı halada dığerlerıne nazaran ıyı kullanabılırsın bende şu an genelde sıglon kullanıyorum memnunum.scorpı mısınayıda tek favorı olarak sana önerebılırım süper bır mısına.ama bıraz pahalı gıbı .
bı önerım daha var sen eğer fazla mısına yıpratıyorsan kı yazındada okuduğum gıbı sıcaktan dolayı yıpradığını söylüyorsun bu yüzden daha ucuz mısınalar var .örneğın krokodıl,silkline bu ıkı mısına senın ışını görur .sadece şu önerımı yap yeterlı memnun olursun

bı kap ıçınde suyu 100 dereceye kadar kaynat ,mısınaları olduğu gıbı kaynayan suyun ıçıne at ve saate bakarak 3 dak beklet ve mısınaları kendı halınde soğut souk suya koyma yalnız.
mısınaların çekerıne kadar yükseldığını görceksın .
bu arada enezın kararagözlerı güzeldır yemınıde orda bulabılırsın sahıldekı kumu bıraz kazarsan kırmızı kurt bulursun.

NOT* GALA gölünde bu sıralar balık durumu nasıl yunuscan kardeşım.
sevgıler saygılar rastgelsın
Hasan abi önerilerin için çok teşekkür ediyorum.Misinayı kaynatma taktiğini de deneyeceğim.Sağol..
Vallahi bu sene daha Enez'e gitmedim.Deniz solcanları zaten oradaki favori yerim ama havada biraz fazla rüzgar oldumu derine kaçıyor meretler.Zor oluyor çıkarması.Bir de limana arada gidebiliyorum, malum arabamızla gitmiyoruz oraya.O yüzden sülünez almak dert oluyor.Tavuk etine muhtaç kalıyoruz.Gala gölüne de hiç gitmedim.Ama duyduğum kadarıyla iyi balıklar veriyormuş.Mericin kollarında da güzel avlar yapıyorlarmış.Denizden de levrek,çupra çıkıyormuş.En son arkadaşlardan aldığım haberler bunlar...
Teşekkürler,saygılarla...
ogameci39@hotmail.com

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ykmk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları