Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 02-11-2009, 12:12   #31
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
DzzY tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
PAŞA TEAMMMM !!!!

İşte paşa team budur ! Tebrik ederim güzel abilerim çok güzel bir av yapmışsınız. Böyle güzel avların herkese nasip olmasını diliyorum.. Bir paşateam mensubu olarak aranızda olamadığım için üzülsemde adınıza çok mutluyum

Çok güzel balıklar gerçekten
Anıl kardeşim Ekip her daim hazır sende hazır olunca gideriz işaallah yine..
Teşekkürler Katılımın için ..
Kal sağlıcakla..
Necati ARAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 02-11-2009, 12:14   #32
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
zuzu tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
vay vay vay...
ama siz bunu hep yapıyorsunuz...
kardeşim giden var gidemeyen var...
tutan var tutamayan var...
abi mıhteşem olmuş ama çok muhteşem olmuş çünkü orda tüm bu dostlugun guzellıgın, hoş sohbetın yanında birde kırmızı var elleriniz dert gormesın en kısa zamanda beraber o guzellıklerı yaşamak dileklerimle tüm ekibi canı gönülden kutlarım.

Fatih kardeşim..
Evet dediğin gibi kırmızıların irisini ben aldım Fakat biraz maceralı ve heyecanlı bir av olduğu için ne resim nede video alabildik ..
Talihsizlik makina arızalandı ..
Misina arapsaçı gibi oldu ..
Misina sonra koptu derken elimizle çektik o telaşede resim ve video alamadık..
İnan çok heyecanlı idi..
Videoları bekle ..
Daha çok seveceksin inan...
Eski 02-11-2009, 12:16   #33
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
kturkol tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tüm ekibi kutlar başarılarının devamını dilerim.

bidaha haber vermeyin de göreyim sizi

Abi acelece alınan karar kodro tamamdı seni bagajdamı götürseydik..
Gelirmiydin..
İşaallah bir sorti daha yaparız o zaman daha tedarikli olacak işaallah..
Katılım için teşekkürler..
Eski 02-11-2009, 12:18   #34
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
necati kardeşimeline koluna sağlık böyle güzel bir günü hep beraber yaşamak yazcak olduklarımın çok üstünde onun için ne söylenecek kelime var nede konuşulacak birşey yani sözün bittiği bir yer ancak yaşanır
Abim sen harikasın ..
Acemisin (anladın sen onu..) felan ama Yinede harikasın..
Senin o güzel yüreğin yeter beee...
Paşa avcısı Hasan ağabey..
Senin ne tarafını seviyorum biliyormusun..
Bizim gibi adamlarla balığa gidip balığı bize tutturmanı..
Sağlıcakla kal Türkiyenin en acemi balıkcısı seni.

Bu mesaj en son " 02-11-2009 " tarihinde saat 13:24 itibariyle Necati ARAT tarafından düzenlenmiştir.... Neden: Türkiyenin en acemi balıkcısı....
Eski 02-11-2009, 12:21   #35
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
Yağız DEMİR tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
en basta tum ekıp arkadaslarımı tebrık ederım ogun ben arkadasımın dogum gunundeydım butun dostlar yenı toplanmıs pasta uflenıyordu bır baktım telefonum calıyor dadaaaaaa hoppp necati abı ve dogan kardesım dedılerkı balıka gıdıyoz gelıyonmu demeye kalmadı ben hemen gelıyom cevabını yapıstırdım bır kafayı cevırdım yasgunu sahıbı ve dıger arkadaslarım bana bakıyo nere olum daha pasta yıyecez dedıler
ben bırden balık sevdasına dogum gununu unut verdım valla balık beyınlı derler ya balık denınce balıktan farkım olmuyo arkadaslarımın yanından ayrıldım eve tam vardım necatı abı ve dogan gelmısler bune hız ole yaww
neyse yola koyulduk ve degerlı abım hasan abı ve kardesım serkan bızı beklıyorlar oradan bır kac arkadasıda alıp hemen yola koyulduk ınanırmısınız bılmem ama ben ogun balıka gıderken tam 1 gun uyku uyumamıstım ve balık gunude uyumadım anlıyacagınız 2 bucuk gun uykusuz kaldım ama o ortama muhabbete kahkahaya samımıyetlıge dostluga herseye degerdı ve deydıde
serkan kardesım dedıgı gıbı sansız gunundeydı ama cayları sahaneydı ellerıne saglık kardesım hele hele o mangal superdı oglen benım gobekte bıraz kestırsende kardesım muhabbet dostluk ve o yasanan heyecen superdı
hasan abım sana defalarca tesekkur ederım super bır ınsan ve degerlo bır abımsın her sey superdı bız bunu hep yapıyoruz artık alıskanlıkta oldu balıksız olmuyo ama sohbetsız hıc olmuyo
ıshak abım senıde orada gormek cok hos keyıf verıcıydı o sohbetını cok ozlemısım cok guzzel dakıkalar gecırdık hep beraber ayaklarınıza dılınıze muhabbetınıza saglık abım
Necati abı ve Doğan kardesım sızlerde cok sagolun ıyıkı varsınız hepınız canı gonulten tesekkurler
evettt vıdolar bu fotolardan dahada harıka goreceksınız ben bıle tekrar tekrar ızlemek ıcın dort gozle beklıyorum

TUM EKIBI CANI GONULDEN KUTLARIM ORADA OLAN VE OLAYAN TUM EKIBI

Yağızım Kelim benim..
Sen olmasan olurmu idi ..
Korumasız çıkmam yola ..
adamın dağ başında neler gelir başına belli olmaz..
Kardeşim ..
Benim bir lafıma he deyip arkadaşlarının ortamından ayrılman beni bir deg-fa daha onure etti ..
Herşey gönlünce olsun..
Ben sana teşekkür ederim..
Kal sağlıcakla..
Eski 02-11-2009, 12:24   #36
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
Murat ADAK tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Heytbe bütün abilerim ve üstadlar bir arada
Bu ne güzel bir tablo
Göğsüm kabardı
Hepinizin gözlerinden öpüyorum
Butablonun bozulmaması dileğiyle
SAYGILARIMLA
Muratım teşekkür ederim..
İşaallah bu ve buna benzerleri seninlede alırız..
Güzel sözlerin için ayrıca teşekkürler..
Kal sağlıcakla..
Eski 02-11-2009, 12:25   #37
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
ümit35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
ekip mükemmel balık mükemmel muhabbet şahane bundan iyisi can saglıgı hepinizi tebrik ederim daha nicelerine rastgele
Alıntı:
faruk35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
necati abi çok güzel kareler ellerinize sağlık,afiyetolsun
Arkadaşlar katılım için teşekkür ederim..
Daha iyileri sizlere denkgelmesi dileklerimle ..
Sağlıcakla kalın..
Eski 02-11-2009, 12:43   #38
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
dogan.35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Merhaba dostluga ve paylasıma deger veren saygıdeger arkadaslar;

Cumhuriyet bayramı öncesi günü yoğun telefon akışı ile Paşa Team üyeleri bir araya gelmek için yola koyulduk.... Belkide bu sene dostluk adına arkadaşlık sohbet ve güzel bir av adına yaşadığım en güzel avdı diyebilirim....gidişinden tutun dönüşüne kadar mükemmel bir gündü....

Saygıdeğer Necati abim sözde gece çıkacaktık diye sözleşirken heyecanlar depreşti demekki ...Daaadaaaaa hooopp bi telefon 15 dakikaya ordayım deyince zaten bendeki hazırlıklar tamamlanmışş aynı şekilde hoppp kapıdayım...
Aynı hızla yağız kardeşimin kapısındayız... hemen esyaları koyduk... dogru hasan abıyı almaya bır kac abımız daha aldık ...Aynen balık yolları taştan...

Bir yandan yemleri ayarlarken bir yandan da yiyecek bişeyler aldık... uzun bir yoldan sonra avlagımıza vardık.... bir yandan yerlesıyorken bır yandan da takımlarımızı ayarlıyor
diğer yandan serkan abim ellerine sağlık ateişimizi yaktı hasan abim diğer yandan semavere çayımızı koydu derken bir yandan da koyu kahkahalar eşliğinde koyu muhabbetimiz devam ediyordu.... gece pek balıga bakmadık.... çay sohbet diğer yandan serkan abim ateş başında mangalla uğrasırken bizlerde sohbete devam ediyorduk....

Sabah artık gün ağarmaya başladı yavaş yavaş yerlerimizi almaya başladık..... ben ve necati abim yanyana yağız kardeşimde dıger yanımızda hasan abımde abileri ile birlikte başka bir yanda sonunda oltalarımızı kavuşturduk denizle birlikte.... daha atar atmaz necati abim sağlam bir vuruş aldı ama olumlu bir sonuç olmadı... tabi ilk heyecan olunca yürekler güp güp kalpler ibre oldu 180

Ben de necati abide yagız da arka arkaya 10 dakıka aralıklarla sabahın ılk ısıklarında vuruslar artmaya basladı kı..... Birde baktım oltama sağlam bir vuruşşş veeee günün ilk çuprası bendenn....

o arada derken birde baktık ki Sevgili ishak abim ve arkadaslarıda bizlere teşrif ettiler... Bir hoşgeldin safhasından sonra işe devam ... benim için çok güzel bir gündü

Bu günü her yönüyle paylaşan PAŞA TEAM ekibinin bir üyesi olarak bütün abilerime dostluğu arkadaşlığı takdire şayan olan herkese sonsuz teşekkür ederim....

Rabbim canınızdan yüreğinizden sağlığı eksik etmesin... İnşallah nasip kısmet olursa en yakın zamanda yine bir araya geliriz ve PAŞA TEAM olarak nice güzel günlere imzamızı birlikte atarız....

SAYGILARIMLA; DOĞAN ÖZCAN

Bu arada arkadaşlar videoları sabırsızlıkla bekliyorum.... sizlerde çok beğeneceksiniz emin olun....sağlıkla selametle

Doğan kardeşim..
anlatımın için çookk teşekkür ederim..
Benim kalbime ve dilime dökemediklerimi sizler anlatmışsınız..
Allah eksikliklerinizi bizlere yaşatması..
Bu güzel beraberliklere Her daim varım..
kalın sağlıcakla...
Eski 02-11-2009, 12:44   #39
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
Antalya07 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
selamlar gercketen cok güzel kareler .Cipura icin kullandıgınız iğne nin tam no sunu ve modelini söylermisiniz bizede yardımcı olsun teşekürler...
Alıntı:
orhan69 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
paşa teamı kutlarım çok güzel bir paylaşım dahada güzelleri nasip olur işallah
Katılımınız için çok teşekkür ederim..
Daha irilerinin sizlere denk gelmesi dileklerimle..
Eski 02-11-2009, 12:45   #40
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
paşalı tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
İşte bu ya paşa teama yakışacak bir av günü dostların hepsi bir arada balıklar süper hepinizi tek tek kutlarım sevgili arkadaşlarım.Tek üzüldüğüm Serkan kardeşimin şanssızlığı ama olsun o güzel ortamda değer.İnşallah birdahakinde Serkanın trofelerini görürüz.Paylaşım için teşekkürler Necati kardeşim.
Turgay abim katılımın için çok teşekkür ederim..
Serkanın üzerindeki gaspetlik uzun sürmez zira
o tutmaz tutamaz tuttumu kallavisini yakalar..
Umarım buda böyle olur..
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları