Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 02-12-2009, 19:19   #1
suat sert
Oltacı

suat sert kullanıcısının avatarı

Thumbs up ahada akyalar

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
merhaba sevgili dostlar,ilk av raporumu yigenime açtırmıştım ama levrek resmi ekleyip akya diye yazmış öncelikle özür ve işte akyalar.ben ve takım arkadaşlarım adliye mensubuyuz sadece hafta sonları ava gidebiliyoruz.akdenizin güzel oldugu kadar bereketli olan iskenderun körfezinde avlanıyoruz,bereketli diyorum bu sene hem akyalar hemde alyanak cupralar bizi yeterince mutlu ediyor.gecen hafta 7 arkadaşımla yaptıgımız avın resimlerini begeninize sunuyorum.resimler sabaha karşı cekildigi için net degil.gelelim kullanılan takım ve yemlere, asso 0,120misina igne olarak wmc 2.0 igne ve 5 numara üçlüden oluşan hırsızlı takım kullanıldı.yem olarak saatlerce bekleyip taze olarak aldıgımız kalamarlar tüm olarak takılarak dibe yatırma sistemiyle avlanıldı.bu arada balıkların hiç biri ticari amacla avlanılmadı ve eşe dosta dagıtıldı.merak eden arkadaşlar olabilir elimdeki akya 17 kilo geldi.misinanız saglam igneniz keskin avınız daim olsun herkese rastgele

Bu mesaj en son " 02-12-2009 " tarihinde saat 21:10 itibariyle ibrahimz35 tarafından düzenlenmiştir....
suat sert Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları