Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Malzemeler ve Bakımları > Makara - Makinelerle İlgili Herşey

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 22-04-2008, 11:26   #1
cemşid
Oltacı

cemşid kullanıcısının avatarı

Varsayılan ses geliyooor!!!

makinenin misinayı burmaması için içinden geçtiği yer, yani en üstteki konuda gösterilen makine çizimindeki 10 nolu yerden ses geliyor, umarım anlatabilmişimdir. gres yağı ve makine yağı ile yağlamama rağmen yinede rulmanlardan ses geliyor rulmanlar açık rulman makineden ses dışında herşeyinden memnunum daha da yeni aldım balzer the rock 870 br sadece ses geliyor diye de makineyi geri vermek istemiyorum, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
cemşid Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 23-04-2008, 16:11   #2
hakan25
Kaptan

Varsayılan merhaba cemşit

Alıntı:
cemşid tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
makinenin misinayı burmaması için içinden geçtiği yer, yani en üstteki konuda gösterilen makine çizimindeki 10 nolu yerden ses geliyor, umarım anlatabilmişimdir. gres yağı ve makine yağı ile yağlamama rağmen yinede rulmanlardan ses geliyor rulmanlar açık rulman makineden ses dışında herşeyinden memnunum daha da yeni aldım balzer the rock 870 br sadece ses geliyor diye de makineyi geri vermek istemiyorum, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
öncelikle makinen çok iyi rulman önemli değil kapalı rulmanlar var orjinali yoksa bile okuma çeşitli rulmanlar var uya bilir kapalı rulman al fazlada birşey tutmaz sanırım hayırlı olsun büyük ihtimalle misine saran başlık rulmanıdır saygılar..

Bu mesaj en son " 23-04-2008 " tarihinde saat 16:13 itibariyle hakan25 tarafından düzenlenmiştir....
hakan25 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-04-2008, 17:13   #3
cemşid
Oltacı

cemşid kullanıcısının avatarı

hakan abi ilgin için teşekkürler. Peki ben bu rulmanları nerden bulabilirim, burda oto parçası satan yerlere ve bir kaç tanede balıkçıya sordum ama bir netice almadım...
cemşid Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-04-2008, 21:03   #4
hakan25
Kaptan

cemşitcim oto parçacılarında bulunmaz çok küçük olduğu için balıkçı makinesi satan, tamirini yapan bayilerde bulabilirsin makineyi nerden aldıysan sor inter netten aldıysan üyeliğin vardır sora bilirsin

Bu mesaj en son " 29-04-2008 " tarihinde saat 21:30 itibariyle hakan25 tarafından düzenlenmiştir....
hakan25 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları