Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > Videolar

Videolar Olta ve zıpkınla yapılan avların videoları...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 26-11-2007, 10:30   #1
Rauf
Guest

Varsayılan Denizde Piknik

Denizde piknik olurmu demeyin bal gibi oluyor.24 cumartesi gününden nevale(mazot,yem,tava,gazocağı vs) konularında beş arkadaş vazife paylaşımını yaptıktan sonra 25 pazar günü saa 00/6 da teknede buluştuk evvela alışıldığı üzere palamuta sırtı sonra yemli av muhabbeti başladı gelişen olaylar videoda gizli bir pazar ertesi tebessümü.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 26-11-2007, 11:59   #2
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Rauf kaptanım harika çekim olmuş inanın kahkahalarınıza ortak oldum ekran başından. Cumhur abimde bana kokar çupralarını layık görmüş bunlar Taygun için diyor birdaha ki sefere palamutlarda bunlar Taygun için der diye ümit ediyorum. Bu arada sofra harika tam öğle yemeği vakti ağzımın suları aktı

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-11-2007, 14:39   #3
ender
Tayfa

ender kullanıcısının avatarı

Afiyet olsun yarasın
selamlar saygılar

Ender ÇAM
1966 A Rh +
İzmir-Balçova
0 232 459 24 10
0 507 747 63 32
endercam35@gmail.com
ender.cam@windowslive.com
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ender Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-11-2007, 16:40   #4
Rauf
Guest

Alıntı:
İmBat tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Rauf kaptanım harika çekim olmuş inanın kahkahalarınıza ortak oldum ekran başından. Cumhur abimde bana kokar çupralarını layık görmüş bunlar Taygun için diyor birdaha ki sefere palamutlarda bunlar Taygun için der diye ümit ediyorum. Bu arada sofra harika tam öğle yemeği vakti ağzımın suları aktı
Ne yapalım taygun balık cıkmayınca işi komikliğe vurduk ne demişler (ağlayakta gözdenmi olak)gezmediğimiz yer gitmediğimiz kerteriz kalmadı bilmiyorum burada bu kadar balıksız günümüz olmazdı nerdeyse bir ay oluyor balık hakikaten deyim yerindeyse sırra kadem bastı selamlar.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-11-2007, 18:37   #5
erkepli
Kaptan

erkepli kullanıcısının avatarı

Merhaba arkadaşlar denizde piknik fail lerin den olan ben öncelikle Rauf abime bu güzel çekimlerinden dolayı çok teşekkür ederim.Şunu itiraf etmeliyimki grup bir harika onlarla olmak benim için büyük bir şans,her zaman pozitif enerjiye sahipler degilse bana katlanmaları zor olurdu.dilerim hepinizin böyle dostları vardır.Aslında ne kadar tekneyle gitsekte benim gözüm hala kıyıda ,tabiki her horoz kendi çöplüğünde ötermiş ben kendimi kıyıda daha başarılı buluyorum.Hepinize sevdiklerinizle mutlu sağlıklı günler diliyorum

05326128048

erkepli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-11-2007, 03:11   #6
cumhur
Kaptan

cumhur kullanıcısının avatarı

rauf abi bir firemiz var, çöplüğünü özlemiş, napalım bizde 3 kel-4 hemşo takılırız bundan sonra. taygun seni anmamak elde değil kardeşim bu kokar çıprası almış başını gidiyor, hele bir yer varki senin oraya rahmet okutur valla hiç boşu yok indirdiğin iğne kadar alırsın, ama sana söz rauf abiyi bir sabah palamuta götürürsem senin için yakalayacağım. rastgele.
SİTE ÜYESİ ARKADAŞLAR = KONULARA LÜTFEN YORUM YAZINKİ, DOĞRU YANLIŞ, İYİ KÖTÜ, EKSİK VARSA HEP BERABER ÖĞRENELİM.
Ç SULARIMIZ VE DENİZLERİMİZE PLASTİK MADDELERİ ATMAYALIM= her balığa gittiğinizde 2 ad plastiği toplayın - 2 gün fazla balığa gideceksiniz.TEŞEKKÜRLER
cumhur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-11-2007, 06:48   #7
Rauf
Guest

Alıntı:
erkepli tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Merhaba arkadaşlar denizde piknik fail lerin den olan ben öncelikle Rauf abime bu güzel çekimlerinden dolayı çok teşekkür ederim.Şunu itiraf etmeliyimki grup bir harika onlarla olmak benim için büyük bir şans,her zaman pozitif enerjiye sahipler degilse bana katlanmaları zor olurdu.dilerim hepinizin böyle dostları vardır.Aslında ne kadar tekneyle gitsekte benim gözüm hala kıyıda ,tabiki her horoz kendi çöplüğünde ötermiş ben kendimi kıyıda daha başarılı buluyorum.Hepinize sevdiklerinizle mutlu sağlıklı günler diliyorum
Samimi iltifatların icin bizi mahcup ediyorsun bu gidişle senin cöplüğünde banada bir yer acıcaksın gibime geliyor selamlar.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-11-2007, 06:52   #8
Rauf
Guest

Alıntı:
cumhur tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
rauf abi bir firemiz var, çöplüğünü özlemiş, napalım bizde 3 kel-4 hemşo takılırız bundan sonra. taygun seni anmamak elde değil kardeşim bu kokar çıprası almış başını gidiyor, hele bir yer varki senin oraya rahmet okutur valla hiç boşu yok indirdiğin iğne kadar alırsın, ama sana söz rauf abiyi bir sabah palamuta götürürsem senin için yakalayacağım. rastgele.
Cumhur remzi bizi terketmez de ara sıra teknik olarak sistem değiştirmekte fena olmaz hani.yine bir sabahın kör karanlığında sana takılırım taygunun hatırı icin selamlar.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-11-2007, 15:46   #9
dudi
Miço

dudi kullanıcısının avatarı

allah muhabbetinizi bozmasın
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları