Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Öneriler, Eleştriler, İstekler

Öneriler, Eleştriler, İstekler Forum hakkındaki öneri, istek ve eleştrilerinz...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 25-09-2005, 14:32   #1
Bir Dost
Kaptan

Bir Dost kullanıcısının avatarı

Varsayılan Taygun'un Dikkatine

:dikkat: merhaba taygun bazı önerilerim var umarım bunları dikkate alırsın ana büyük başlıktaki rastlgelsin yazısının yanına bir balık veya balıkla ilgili bir sembol koyarsan sanırım dikkat çekici olacaktır ve formun sınırlarrını bir nebzede olsa bu logo ifade eder veya hareketli bir resim yada video da olabilir 2.konu ise sayfa geçişleri arasında su,makara sesi gibi efekler olsa veya balığın sudaki zıplama sı veya buna benzer hem geçiş arasındaki aksiyonu arttırır hemde gezintiyi daha güzel bir şekle sokar diye düşünüyorum 3 konu ise bir üyemiz hatırlarsan çekirge konserveleri satışı yapıyor sitede reklam vermeye ne dersin hem üyeler kendi ürünlerini tanıtır hemde sitenin gelişmesine yardımcı olabilir dördüncü bir konuda satılık 2.el malzemeler arayanlar için bir başlık gerçi bunu ben açacağım bütün yükü sana yüklemek istemem ama bu geminin kaptanı sensin tayfalar biz elimden gelen yardımı yapmaya hazırım logoyuda düşünürsen bişeyler üretmeye çalışırız sana kolay gelsin kendine iyi bak
Eski 25-09-2005, 16:07   #2
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Tavsiyeler için çok teşekkürler.
Logo konusunda ablamdan yardım alıcam kendisi grafiker fakat şu an işleri çok yoğun hafta sonlarıda sürekli dışarda bir türlü denk gelip logo yapamadı bana ama en kısa sürede şöyle balıklı malıklı bir logo şart.
Su ve makara sesleri sayfanın geç açılmasına sebep olur. Herkes ADSL kullanıcısı olmadığı için bu iş biraz zor olur.
Zaten sitemizin hosting ve domain masraflarını cebimden ödedim. Bir nebzede olsa reklamdan gelicek para ile bunu karşılamış olursak gayet iyi olur. Zaten öğrenci adamız yemeyip içmeyip site açtık.
Satılık malzeme bölümünü az sonra açıyorum.

Saygılarımla

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-09-2005, 03:36   #3
Bir Dost
Kaptan

merhaba şatış için verdiğim öneriyi dikkate aldığın için sağol pencereyi açmıssın çok güzel olmuş. şimdide bir önerim var satıyorum bölümündeki tüm mesajlar satmak adına olacak bu nedenle birde aradıklarımız var istediklerimiz yada ihtiyacımız olan her şeyi yazacak bir bölüm olmalı mesela arıyorum olabilir ne dersin taygun burayada aradığımız malzemeleri yazarız tabi uygun görürsen şimdiden teşekkürler.

Bu mesaj en son " 27-09-2005 " tarihinde saat 03:44 itibariyle Bir Dost tarafından düzenlenmiştir....
Bir Dost Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-09-2005, 03:52   #4
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

evet evet güzel olur onuda en kısa zamanda açalım.
Satıyorum bölümünde satçak birşeylerin yok mu Can abi boş duruyo orası

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-09-2005, 05:54   #5
Bir Dost
Kaptan

şimdilik yok ardiyeye hafta sonu bir göz atacağım o kadar çok şey varki elbet bulacağız bir şeyler

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları