Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 22-12-2005, 18:59   #1
rüzgar2
Kaptan

rüzgar2 kullanıcısının avatarı

Varsayılan Forumumuzda en çok 17 kişi, 11-08-2005 saat 10:22' de çevirimiçi oldu.

Arkadaşlar inanamıyorum.Bu nasıl bir rekor.Şimdi gözüme çarptı.Bu olaya bir el atalım ve sayıyı yukarı çekelim.Bir akşam anlaşıp(evliler eşlerinden izin alıp Serkan sözüm sana değil kızma) birde forum rekorunu kıralım.Şimdi diyeceksiniz ki burası rekor yapmak için değil paylaşım için....Olsun bu da bana göre paylaşım veya ben bu olayı paylaşmak istedim...Gün kararlaştıralım mı...Yada bu açtığım konu altlara doğru gariban bi şekilde ilerlesinmi...
rüzgar2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 22-12-2005, 21:49   #2
uzman
Kaptan

uzman kullanıcısının avatarı

Seni destekliyorum Sami kardeşim.
Bir de balıkçılar için, tutkudan bahsederler. Ama ne yazık ki bu tutkuyu forumumuza göstermiyoruz.
Şu logo başlığı altında Serkan'ın bir eleştirisini okudum. 133 diyordu sanırım. Bu kadar üyesi olan bir forumda sadece 3-5 kişi görüyorum akşamları. Şu anda bile 3 kişi var (22.12.2005 saat15:40 civarı).
Saygılarımla...

BALIK TUTULAN TEK GEZEGENİ YOK ETMEYELİM...
A.R.B.
uzman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-12-2005, 22:03   #3
rüzgar2
Kaptan

haklısın katılım çok az .olsun elbet bir gün katılım çoğalacak
Eski 23-12-2005, 01:16   #4
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

135 üye var ama biz 30 tanesini görebildik bu güne kadar.
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-12-2005, 02:05   #5
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Acaba bu üye arkadaşların konulara katılımlarının azlığı yada hiç olmaması bazen balıkavından konuları değişik yerlere çekmemiz kendi aramızda yaptığımız tartışmalar olabilirmi?yada yanlış bir yazı yazıp tepki alırım korkusu,mu? ben derimki her kimse üye olan herkes istediği şekilde balıkavında fikrini yazıp çekinmeden katılımlarını daimi kılmaları.
Kimse anadan doğma balıkcı değil ve dünyada bulunan hiç bir balıkcı,da ben üstün bir balıkcıyım diyemez çünki balık avında her gün yeni buluşlar yeni bilgiler oluşmakta çekinmeyin balıkcı dostlarım fikirlerinizi beyan edin ki biz de sizlerden bir şeyler öğrenelim öğrenmenin sonu yoktur.
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-12-2005, 02:09   #6
rüzgar2
Kaptan

Alıntı:
balıkcı tafarından gönderildi
Acaba bu üye arkadaşların konulara katılımlarının azlığı yada hiç olmaması bazen balıkavından konuları değişik yerlere çekmemiz kendi aramızda yaptığımız tartışmalar olabilirmi?yada yanlış bir yazı yazıp tepki alırım korkusu,mu? ben derimki her kimse üye olan herkes istediği şekilde balıkavında fikrini yazıp çekinmeden katılımlarını daimi kılmaları.
Kimse anadan doğma balıkcı değil ve dünyada bulunan hiç bir balıkcı,da ben üstün bir balıkcıyım diyemez çünki balık avında her gün yeni buluşlar yeni bilgiler oluşmakta çekinmeyin balıkcı dostlarım fikirlerinizi beyan edin ki biz de sizlerden bir şeyler öğrenelim öğrenmenin sonu yoktur.
Bu verdiğin örneğin en iyi temsilcisi benim.Ben kendimi bildim bileli balığa giderim ama buradakı arkadaşlar kadar profesyonel değilim.Bende işin başka boyutunda kendi çapımda takılıyorum.Ayrıcada bu çok hoşuma gidiyor.Kısaca çok haklısın yazdıklarında
Eski 23-12-2005, 02:16   #7
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Ben öyle görmüyorum Sami arkadaşım seninde çok güzel yazılarını okudum balıkavı hakkında, ayrıca değişik konulara değinmen benimde hoşuma gidiyor yazılarını ve serkanla olan diyaloğunu büyük bir zevkle okuyorum devam dostum.
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-12-2005, 07:42   #8
Bir Dost
Kaptan

Bir Dost kullanıcısının avatarı

Merhaba arkadaşlar insanların ilgisini çeken bazı unsurlar mesela formda ki tartışma konularına katılım fazla bunun sebebi insan oğlunun tartışmları sevdiği olabilir.Tabiki kimse anasının karnında öğrenmedi bu işi kendi adıma en acemi ben olabilirim bu sitede bazen yazmaya çekinir insan okuduğum çoğu konuda balıkçılık adına veya değil bilgim olmadığı için hiç bir yorum yapmam ve zaten istesemde yapamam sadece okuyup anlamaya çalışırım gün gelir iki kişinin diyaloğunu okuyorum formda bunun arasınada girmek olmaz diyorum eee sonuç sadece okuyorum ve bildiğim bir şeyse yorum yapıyorum benim en çok yaptığım iş bu sitede sanırım tartışma yaratmak sanki bu tartışmalara katılım daha fazla oluyor hepsi bu....
Eski 23-12-2005, 15:40   #9
rüzgar2
Kaptan

Alıntı:
hudutt tafarından gönderildi
Merhaba arkadaşlar insanların ilgisini çeken bazı unsurlar mesela formda ki tartışma konularına katılım fazla bunun sebebi insan oğlunun tartışmları sevdiği olabilir.Tabiki kimse anasının karnında öğrenmedi bu işi kendi adıma en acemi ben olabilirim bu sitede bazen yazmaya çekinir insan okuduğum çoğu konuda balıkçılık adına veya değil bilgim olmadığı için hiç bir yorum yapmam ve zaten istesemde yapamam sadece okuyup anlamaya çalışırım gün gelir iki kişinin diyaloğunu okuyorum formda bunun arasınada girmek olmaz diyorum eee sonuç sadece okuyorum ve bildiğim bir şeyse yorum yapıyorum benim en çok yaptığım iş bu sitede sanırım tartışma yaratmak sanki bu tartışmalara katılım daha fazla oluyor hepsi bu....
Evet itinayla tartışılır.Yok yok tartışma yok artık bende herşey tatlıya bağlandı.Ayrıcada inanması güç ama tartışmalardan nefret ederim:Ben sadece sayıya dikkat çekmek istedim.Ayrıcada tabiki dediklerinde haklısın bende herşeye yorum yapamam sadece ensevdiğim yer geyik olmaya başladı.Buda benim bilgi eksikliğim olabilir.Bende sadece okumakla yetiniyorum.Şimdilik....
Eski 24-12-2005, 01:34   #10
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Sami abi inan bende bu rekoru kırmak için harekete geçmek istiyordum yakında bir buluşma günü hazırlayıp o saatte bir başlık açıp orda sohbet edelim hoş olur.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları