Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 08-06-2007, 20:04   #1
çupra
Miço

çupra kullanıcısının avatarı

Varsayılan 26 mayıs akbük

arkadaşlar işlerim nedeni ile geçikmelide olsa akbük maceramın detaylarını paylaşmak istedim. 25 mayıs akşam üzeri torbalıdan birkaç arkadaşla akbüke geçtik. havanın malumunuz üzere yağışlı olması sebebi ile çok ümitli değildik. ancak yemlerimiz tabiri caizse taş gibiydi. yemmi tabiki boru kurdu üzerine yem tanımam. saat 20: 30 sularında ilk oltalarımızı denize yolladık.bu arada gelen telefondan torbalının yağmurdan yıkıldığını öğrendik derken akbük tarafındada şimşekler görülmeye başladı ama bereketki yağmadı.neyse ilk balığı bendeniz çektim. sağlamından bir mırmır ardından arkadaşlar derken arkadaşın biri 48 numara abartmıyorum bu kadar büyüğünü güvercinlikte görmüştüm en son.derken hava poyrazladı ve bizim iğnelere tık yok bekle babam bekle. hava kazıklı tarafından esmeye başladı ve oltalar teker teker oynamaya başladı. sabah suyunada takılıp denizin iyice bozması ile evin yolunu tuttuk. dönüşü kuşadası üzerinden yapalım dedik ama benden söylemesi sökeyi geçip yalı köye gelinceye kadar çay içecek bir yer yok haberiniz ola.hepinizin oltası bereketli olsun rastgele!
becerebilirsem resimleri eklicem.
çupra Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları