Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > ANILAR

ANILAR Yaşanmış veya yaşanmamış anılar.

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 02-09-2005, 21:28   #1
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Exclamation ölüm Tehlikesi!!!

İlk anıda benden olsun dedim

Bir günün birinde iki deli olan tago ve ben ne hakka hikmetse bizim çapası kaybolmuş teknele balığa çıkmaya niyet ettik sabah erken saatte teknenin başına geldik ve kendimize çuvalın içine taş doldurarak çapa vazifesi görecek bişi yaptık sonra tekneyi suya attık ave başladık kürek çekmeye ben giderken bir küreği kırdım allahtan yedek almıştık devam ettik ve avlanacağımız yere vardık çuvalı denize attık ve balık avlamaya başladık ilk balığı herzaman ki gibi ben tuttum sonra yawaş yawaş balık lar çoğaldı 15 tane olmuştu hava bozmaya başladı sonra çıkmaya karar verdik çuvalı çekmye çalıştık çok ağırdı ve denize bıraktık onu ve kürek çekmeye başladık ben yine hayvanlığımı yapıp ıskarmozu kırdım 5-10 dakka sürüklendikten sonra bir balıkçı yeknedsi açıklardan geçiyodu tago ve benim yırtınmamızı duyan adam bizi kıyıya kadar çekti ve sonra kıyıya ulalştık şimd bir dert daha vardı tekneyi kıyıya çıkartmak biz uğraşıyoruz adamın biri geldi bize laf söylemeye başladı buna sinir olan taygunu ben za zor tutum tutmasam tago katildi şimdi tago da sinirini tekneden çıkardı ve iki kişi 4.60cm polyester tekneyi kıyıya çektik ve yorulduğumuza değmedi o kadar tehlike atlattık ama topu topu 15 tane balık tuttuk bu da bİze ders oldu bir daha , asla sizce değer mi
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları