Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Öneriler, Eleştriler, İstekler

Öneriler, Eleştriler, İstekler Forum hakkındaki öneri, istek ve eleştrilerinz...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 26-01-2012, 12:39   #11
ermo89
Oltacı

Anıl bey, çok teşekkür ederim, ayrıca indirim konusunu nasıl yapabiliriz acaba? onunla ilgili bana özelden ulaşabilirseniz sevinirim.
---
Çok teşekkür ederim arkadaşlar yaklaşımınız için.
Trio55 modelindeki "S" ibaresi sadece Renk farklılığını mı belirtiliyor?
--
Murat bey teşekkürler,
Çıkrık makinaları neden tercih etmemem gerektiğini anladım.
--
Uzunadamız, avlanma Sadece kıyıdan ve ada sakinleri tarafından tek tük yapılması sayesinde tam bir balık cenneti, Yani arkadaşlarımın çektiği güzelleri bir görseniz zaten dayanamazsınız.
Setimi tamamladığımda inşallah çektiğim balıkların resimlerini burda paylaşırım ve siz de görürsünüz.
Elimde böyle bir cennet varken eli boş ayrılmak hiç istemiyorum.
---
Tavsiye ettiğiniz makinaları birer Link ile belirtirseniz ben de ayrıntılı özellik olarak da karşılaştırmış olurum; teşekkürler.
Ayağı yere basarak

Bu mesaj en son " 26-01-2012 " tarihinde saat 13:00 itibariyle ermo89 tarafından düzenlenmiştir....
ermo89 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 27-01-2012, 14:02   #12
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Alıntı:
ermo89 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Anıl bey, çok teşekkür ederim, ayrıca indirim konusunu nasıl yapabiliriz acaba? onunla ilgili bana özelden ulaşabilirseniz sevinirim.
---
Çok teşekkür ederim arkadaşlar yaklaşımınız için.
Trio55 modelindeki "S" ibaresi sadece Renk farklılığını mı belirtiliyor?
--
Murat bey teşekkürler,
Çıkrık makinaları neden tercih etmemem gerektiğini anladım.
--
Uzunadamız, avlanma Sadece kıyıdan ve ada sakinleri tarafından tek tük yapılması sayesinde tam bir balık cenneti, Yani arkadaşlarımın çektiği güzelleri bir görseniz zaten dayanamazsınız.
Setimi tamamladığımda inşallah çektiğim balıkların resimlerini burda paylaşırım ve siz de görürsünüz.
Elimde böyle bir cennet varken eli boş ayrılmak hiç istemiyorum.
---
Tavsiye ettiğiniz makinaları birer Link ile belirtirseniz ben de ayrıntılı özellik olarak da karşılaştırmış olurum; teşekkürler.
Okuma Salina benimde şiddetle önerebileceğim makinalar arasındadır fakat sizin ayırdığınız bütçeye pek uygun değildir o yüzden Trio sizin işinizi görecektir.
Balıkmarketim.com alışverişlerinizde eğer alışverişinizi online olarak yaparsanız müşteri not'u olarak en alta, mağazaya gidip alışveriş yapacaksanız da mağazada Rastgelsin.org üyesi olduğunuzu söylediğiniz takdirde özel indirimlerinizi alacaksınız.
Şimdiden av paylaşımlarınızı bekliyoruz
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları