Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 11-05-2007, 08:18   #1
Aziz Azizoğlu
Oltacı

Aziz Azizoğlu kullanıcısının avatarı

Varsayılan Didimde kıyıdan av, Tavsiyeler

Merhaba dostlar

Didim ve özellikle de Akbükte kıyıdan balıkçılıkla ilgili tecrübelerinizi anılarınızı tazeleyerek paylaşırsanız memnun olurum.

Haldun kardeşime ve şimdiye kadar konuyla ilgili özel mesaj gönderen dostlara çok teşekkür ederim

Herkeze teşekkürler
Bursa'dan saygı ve sevgiler
Sponsored Links
Eski 11-05-2007, 08:26   #2
Uzm.Dr.Rastgele
Guest

Vay, Aziz bey, avatar resminizdeki mırmırın maşallahı var......Poz da bayağı ilginç......
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-05-2007, 09:22   #3
Aziz Azizoğlu
Oltacı

Aziz Azizoğlu kullanıcısının avatarı

Estağfurullah İshak Bey,
Sizinkinin yanında benimki sönük bile kalmış hatta.

Eksik de biraz
Ayak numaram 42 !.....

Saygılar
Eski 11-05-2007, 10:15   #4
gokseldbuga
Guest

Aziz Bey dah aönce özel mesajdan cevap vermiştim, Didim -Aakbükte Kazıklı, Fransız tatil köyü önü, hatta Caprice otel yanı iş yapmaya başlamıştır. Birde balık çiftliklerinin orada, Lapnoza kadar gidip radan olta atınız
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-05-2007, 10:44   #5
Uzm.Dr.Rastgele
Guest

Alıntı:
Aziz Azizoğlu tafarından gönderildi
Estağfurullah İshak Bey,
Sizinkinin yanında benimki sönük bile kalmış hatta.

Eksik de biraz
Ayak numaram 42 !.....

Saygılar
Aziz, seneler önce ,yanılmıyorsam Temmuz-Agustos ayları gibi idi....Balık çiftliğinin denize doğru uzanan iskelesine bağlı olan ve azıcık ileride demirli bir yem teknesi üzerindeydik....Tüm gece o tekne üstünde sabaha kadar çıplak iğneye takılı mamun ile avlanmışdık.Artık uykusuzluktan helak olunca ; hadi bir iki bırakma yapayım ve azıcık kestireyim demişdim....Benim bıraklamalardan birine aynı sizin dediğiniz gibi '' 42 numara'' bir mırmır yapışmışdı....Başlamış kasnağı gırrrr gırr diye boşaltmaya....Uyku sersemi ne oluyor diye kasnağı elime alıp da ; bir anda o yüklenme ile karşılaştığımda......Ne uyku ne yorgunluk kalmışdı... Balığı çıkartıp da terliğimi yanına koyunca o zaman okkalı olduğunu anlamışdım....Sizin o pozu görünce aklıma o geldi.....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-05-2007, 14:54   #6
Güven ÖZYELDAN
Guest

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] aziz bey burda bizim yaptığımız bir akbük avı maceramız var belki bir katkıda bizim faydamız olur hevesinizin artmasına saygılar...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-09-2007, 12:26   #7
naladag
Oltacı

Bu yaz Didim de Altınkumda yeni yapılan mendirek ve iskele üzerinden çok güzel balık aldık. Didim girişindeki mendirek üzerinden de balık tuttuk.
Didim de asıl sorun balığın yeri değil yem bulmak. İskele yakınındaki yemcide sadece yengeçler canlı. Bunun dışında taze yem yok. İznimin son günlerinde Bim karşısındaki yemciyi bulabildim. Ancak yine de taze yem herzaman yok. Ben en iyi sonucu yengeç ile aldım. Fakat didim de satılan yengeçlerde bir garip. Sanırım kaya yengeci imişler. Kabukları çok sert.
Yem yokluğundan ölü mamunların kafalarını koparıp iğnelere taktığımız dahi oldu. Ama öyle güzel balık vardıki bu yemlerle de yakaladık.
naladag Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları