Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 04-12-2007, 20:25   #1
ibrahimz35
Moderator

ibrahimz35 kullanıcısının avatarı

Varsayılan acemi pilot

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ibrahimz35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 04-12-2007, 20:31   #2
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Abi bize böyle yapan bir pilot olsa arkasından heralde bir kamyon küfür yerdi

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-12-2007, 21:13   #3
cumhur
Kaptan

cumhur kullanıcısının avatarı

Alıntı:
İmBat tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Abi bize böyle yapan bir pilot olsa arkasından heralde bir kamyon küfür yerdi
taygun sana bir anımı anlatayım, benim bir tarafım tekirdağ şarköydür,gencim 16 -17 yaşlarındayım, şarköy açıklarından algarnayla karides avına çıkmıştık, algarnayı suya indirdik yavaş yavaş çekmeye başladık, arkadaş dümende ben yanında muhabbet ederek gidiyoruz, arkadaş bir ses geliyor duyuyormusun dedi, bende motordanmı dedim yok başka bir şey, ikimizde arkaya dönüp bir baktık 2 ad jet savaş uçağı tam üstümüze doğru geliyor, biz iki saksağan pilotlara el sallıyacağız diye ayağada kalktık el sallıyoruz bunlar üstümüzden geçti ? valla aradan 3 - 4 saniye geçti bir gürültü ve egzoz dumanı, inan ikimizde kulaklarımızı zor kapadıkbir ara ölüyorum zannettim, bidaha öyle yakından geçerken görsem hemen oradan tüyerim, tavsiyeme kulak verin.

video güzelmiş emeğinize sağlık, teşekkürler.
SİTE ÜYESİ ARKADAŞLAR = KONULARA LÜTFEN YORUM YAZINKİ, DOĞRU YANLIŞ, İYİ KÖTÜ, EKSİK VARSA HEP BERABER ÖĞRENELİM.
Ç SULARIMIZ VE DENİZLERİMİZE PLASTİK MADDELERİ ATMAYALIM= her balığa gittiğinizde 2 ad plastiği toplayın - 2 gün fazla balığa gideceksiniz.TEŞEKKÜRLER
cumhur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-12-2007, 21:40   #4
Aziz Gerzeli
Guest

Varsayılan bize yokmu

Alıntı:
cumhur tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
taygun sana bir anımı anlatayım, benim bir tarafım tekirdağ şarköydür,gencim 16 -17 yaşlarındayım, şarköy açıklarından algarnayla karides avına çıkmıştık, algarnayı suya indirdik yavaş yavaş çekmeye başladık, arkadaş dümende ben yanında muhabbet ederek gidiyoruz, arkadaş bir ses geliyor duyuyormusun dedi, bende motordanmı dedim yok başka bir şey, ikimizde arkaya dönüp bir baktık 2 ad jet savaş uçağı tam üstümüze doğru geliyor, biz iki saksağan pilotlara el sallıyacağız diye ayağada kalktık el sallıyoruz bunlar üstümüzden geçti ? valla aradan 3 - 4 saniye geçti bir gürültü ve egzoz dumanı, inan ikimizde kulaklarımızı zor kapadıkbir ara ölüyorum zannettim, bidaha öyle yakından geçerken görsem hemen oradan tüyerim, tavsiyeme kulak verin.

video güzelmiş emeğinize sağlık, teşekkürler.
cumhurum neden tayguna anlatıyorsun ? bizim neyimiz eksik?
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-12-2007, 06:52   #5
Rauf
Guest

Vay vay ne bu ama filmde bir animasyon seziyorum zira videonun bir yerinde balıkcı arkadaşın ters acıdan bir görüntüsü var (yani biri ön taraftan bir diğeride arka veya sol taraftan iki kamera cekmiş)bu calışılmış bir video ama yinede başarılı olmuş teşekkürler.
burada ucağın sesini biri duyuyor öbürki duymuyor?
Arkadaşını dürtüyor!!ucağı gösteriyor?
İşte arkadaşın ters acıdan cekilen videosu (ikinci kamera)
yine ters acı sağ kol ile motorun ipini cekiyor.
motor calıştırma anının düz acıdan önden cekilmiş videosu.
iyi calışılmış bie video ama her kez yemez.

Bu mesaj en son " 05-12-2007 " tarihinde saat 07:08 itibariyle Rauf tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-12-2007, 14:18   #6
ismail2776
Miço

rauf abi tebrik ediyorum. ben hiç dikkat etmemiştim bu ayrıntılara
ismail2776 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-12-2007, 14:34   #7
adapot defkan
Miço

adapot defkan kullanıcısının avatarı

oldukça güzel paylaşım için teşekkürler
adapot defkan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-12-2007, 16:43   #8
cumhur
Kaptan

cumhur kullanıcısının avatarı

aziz abi ben orda şunu anlatmak istedim, küfür meselesi, öyle çok sayıp sövdükki anlatmayı unutmuşum, yoksa başka birşey değil abi,

rauf abi yine teşhisi koymuşsun, tebrkler.
SİTE ÜYESİ ARKADAŞLAR = KONULARA LÜTFEN YORUM YAZINKİ, DOĞRU YANLIŞ, İYİ KÖTÜ, EKSİK VARSA HEP BERABER ÖĞRENELİM.
Ç SULARIMIZ VE DENİZLERİMİZE PLASTİK MADDELERİ ATMAYALIM= her balığa gittiğinizde 2 ad plastiği toplayın - 2 gün fazla balığa gideceksiniz.TEŞEKKÜRLER
cumhur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-12-2007, 18:53   #9
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Bende pilot acemi değil aşırı profesyonel yapması gerekeni tam anlamıyla yapmış iki balıkçıyı tehlikeye atmamak için koca ormanı kül olmasına terkedemez.Ülkemizde de bundan güzel bir olay yaşandı bu yaz oldu bu olay neresi olduğunu tam olarak hatırlamıyorum ama balık çiftliğinin (karada tamamen yapay) içinden suyu alıp yangına müdale etmiş denize ulaşması için çok vakit kaybetmesi gerekirken balıkları ızgara yapmayı tercih etmiş ve çok yerinde bir müdale etmiş değerli pilotumuzu tebrik ederiz..

Bizim körfezde böle pilottan korkumuz yok sadece korkumuz hücumbotlardan geçenlerde kanal dediğimiz gemi suyuna yakın bir bölgede av yaparıyoruz ve o gün tatbikat var onlarca gemi gitmişti görmüştük aradan 2 saat sonra iki tane hücumbotu tam üzerimize gelirken gördük ortalama kanalda 15 tekneyiz tekneler arasında espriler ve haklı korkular başladı yan tekneden güven abi bağırıyor akgül abiye akgül bağlanma ipini hazırla uskumru avı için geliyo bunlar öteki diyor yok yok hekime kalamara gidiyo aramızdan geççek ötekisi diyo ne hekimi ya bunlar bizi biçmeye geliyo ölmek istemeyenler çeksin çapasını hemen biz gülüyoz güven abi çok tecrübelidir bayada samimi olduğumuz bir insan "korkmayın yakın geççek hep böle yapıyolar istikamet böle" bizde gülüyoruz 3-4 dakika geçti ve hücumbotlar yanımızdan geçti en fazla aramız 100mt idi ve 3 dakika sonra gelen dalgalar tekneleri toros dağlarının tepesine çıkarttı bi tekneye bakıyorum bizden 5 metre yüksekte bi tekneye bakıyorum bizim 2 metre altımızda biraz korku biraz eğlence ile karışık çok güzel bir anı gerçekleşmişti hiç unutamıyorum ve unutamamda
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-12-2007, 19:00   #10
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Alıntı:
DzzY tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bizim körfezde böle pilottan korkumuz yok sadece korkumuz hücumbotlardan geçenlerde kanal dediğimiz gemi suyuna yakın bir bölgede av yaparıyoruz ve o gün tatbikat var onlarca gemi gitmişti görmüştük aradan 2 saat sonra iki tane hücumbotu tam üzerimize gelirken gördük ortalama kanalda 15 tekneyiz tekneler arasında espriler ve haklı korkular başladı yan tekneden güven abi bağırıyor akgül abiye akgül bağlanma ipini hazırla uskumru avı için geliyo bunlar öteki diyor yok yok hekime kalamara gidiyo aramızdan geççek ötekisi diyo ne hekimi ya bunlar bizi biçmeye geliyo ölmek istemeyenler çeksin çapasını hemen biz gülüyoz güven abi çok tecrübelidir bayada samimi olduğumuz bir insan "korkmayın yakın geççek hep böle yapıyolar istikamet böle" bizde gülüyoruz 3-4 dakika geçti ve hücumbotlar yanımızdan geçti en fazla aramız 100mt idi ve 3 dakika sonra gelen dalgalar tekneleri toros dağlarının tepesine çıkarttı bi tekneye bakıyorum bizden 5 metre yüksekte bi tekneye bakıyorum bizim 2 metre altımızda biraz korku biraz eğlence ile karışık çok güzel bir anı gerçekleşmişti hiç unutamıyorum ve unutamamda
Anılım vallahi kabus gibiydi, motorları biraz büyükmüydü neydi sanki

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları