Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > SAĞLIK

SAĞLIK Sağlık konusunda herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 24-08-2012, 12:02   #1
merve1990
Oltacı

Varsayılan Cilt sağlığınız için sigarayı bırakın arkadaşlar

Sigara içen kadının cildi daha bozuk

Sigara içen kadınlar daha fazla cilt problemi yaşıyor. Çünkü sigara; sivilce oluşumu, yara iyileşmesinde gecikme, saç dökülmesi ve cilt kanserlerine sebep olabildiği gibi kırışıklıkların oluşmasını artırarak cildin yaşlı görünmesine de neden oluyor.

İSTANBUL - Sigara; ciltte kırışıklıklardan sivilceye, renk sararmasından cilt kalitesinin azalmasına kadar pek çok sorunu beraberinde getiriyor. Ciltte yaşlanma sürecinde ortaya çıkan çizgi ve kırışıklıkların oluşumunda genetik özelliklerin yanı sıra; güneş ışınları, hava kirliliği, yanlış beslenme alışkanlıkları ve sigara dumanına maruz kalma gibi faktörler de büyük önem taşıyor. Özellikle sigara kullanımı sonucu ortaya çıkan cilt problemleri en çok kadınlarda görülüyor.

Bende bunun için sigarayı elektronik sigara ile bırakmaya karar verdim kafama koydum ve bıraktım arkadaşlar.
1 ay önce gitti yapay sigara diye bir yerden elektronik sigara aldım ve şuan hiç ama hiç sigara içmiyorum. ilk başta tereddütlerim vardı acaba yapabilir miyim bırakabilir miyim diye fakat çok kolay oldu. elektronik sigarayı aldım sigaradan hiçbir farkı yok ve zararsız. ürünü aldığım yeri size söylemek istiyorum umarım herkes bırakır. aldığım ürünün markası joyetech ego-c diye bir ürün.
aldığım sitenin adresi [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
tavsiye ve rica ediyorum artık sigarayı bırakın ve cilt sağlığının yanında hayatınızıda kurtarın.

rastgele
merve1990 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 24-08-2012, 17:10   #2
hus213
Kaptan

hus213 kullanıcısının avatarı

Önce hoş geldiniz.O illetten kurdulduğunuza sevindim inşallah bir daha elinize almazsınız.Onun zararlı olmadığı vücudumuzda hiç bir şey yoktur.51 sene içtim bir kere içmiyeceğim dedim 6 senedirde içmiyorum.Hrkeze içmeyin demiyorum onu tekedin diyorum.Rasgeleyin.
Kan Gurubu:B.Rh (+)
hus213 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-08-2012, 09:58   #3
soncet36
Kaptan

soncet36 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
merve1990 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sigara içen kadının cildi daha bozuk

Sigara içen kadınlar daha fazla cilt problemi yaşıyor. Çünkü sigara; sivilce oluşumu, yara iyileşmesinde gecikme, saç dökülmesi ve cilt kanserlerine sebep olabildiği gibi kırışıklıkların oluşmasını artırarak cildin yaşlı görünmesine de neden oluyor.

İSTANBUL - Sigara; ciltte kırışıklıklardan sivilceye, renk sararmasından cilt kalitesinin azalmasına kadar pek çok sorunu beraberinde getiriyor. Ciltte yaşlanma sürecinde ortaya çıkan çizgi ve kırışıklıkların oluşumunda genetik özelliklerin yanı sıra; güneş ışınları, hava kirliliği, yanlış beslenme alışkanlıkları ve sigara dumanına maruz kalma gibi faktörler de büyük önem taşıyor. Özellikle sigara kullanımı sonucu ortaya çıkan cilt problemleri en çok kadınlarda görülüyor.

Bende bunun için sigarayı elektronik sigara ile bırakmaya karar verdim kafama koydum ve bıraktım arkadaşlar.
1 ay önce gitti yapay sigara diye bir yerden elektronik sigara aldım ve şuan hiç ama hiç sigara içmiyorum. ilk başta tereddütlerim vardı acaba yapabilir miyim bırakabilir miyim diye fakat çok kolay oldu. elektronik sigarayı aldım sigaradan hiçbir farkı yok ve zararsız. ürünü aldığım yeri size söylemek istiyorum umarım herkes bırakır. aldığım ürünün markası joyetech ego-c diye bir ürün.
aldığım sitenin adresi [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
tavsiye ve rica ediyorum artık sigarayı bırakın ve cilt sağlığının yanında hayatınızıda kurtarın.

rastgele
bir çok arkadaşım o üründen aldı ve hiç bir işe yaramadı. sıgarayı bırakmak için bu tür ürünlere ihtiyaç yoktur. bırakmak isteyen bırakır. insan sağlığını kendine ticari amaç güdenlerden uzak durunuz. çünkü onlar için sadece müşterisiniz.

Çetin Açık

1972 izmir

iğneniz keskin, avınız büyük olsun. RASTGELSİN...
soncet36 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-08-2012, 15:35   #4
MAVİ FENER
Kaptan

MAVİ FENER kullanıcısının avatarı

Exclamation

Merve; aramıza hoş geldiniz..iyi paylaşımlar dilerim...teşekkürler....O zıkkımda ne fayda var ki vatandaşlar halen daha içmeye devam ederler....Resmen zehir...
İstanbul - 1949
İTÜ /Kimya ve İşletme Müh.

MAVİ FENER Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları