Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > FOTOĞRAFLARIMIZ

FOTOĞRAFLARIMIZ Her türlü balık avın fotoğraflarını yayınlayabiliceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 06-06-2012, 11:32   #11
snapper
Oltacı

Alıntı:
MAVİ FENER tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bahri Günaydın;
Paylaşımın için teşekkürler...Ancak bu balık ne balığıdır...40km açıkta derin suda yakalamış bir balık...merak ettim...
Sadece derin suda cikan bir balik turu abim, burda cikan turler habuka, blue eye cod, gemfish ,
Benim kaldigim bolgede kiama canyon diye bir bolgede cikarlar, top sahasi buyuklugunde 300 metre derinlik limandan 28 km uzaklikda, sysneydede bir kac bolgede cikiyor,
limitleri cok sinirlidir, tekne basina 5 adettir, karisik olsa dahi, yakalanmasi cikriklarla mumkun, Oda belirli bolgelerde ne ozelligi varsa bolgenin bizde gps marklarini yukleyip gidiyoruz
Benim tekne ile 15 sefer toplam gitmisizdir, cok iyi havayi sectik, bize gemfish kismet oldu , resimdekini bir turlu yakalayamadik,
Dediklerine gore bu bolgede magaralarda yasarmis tam yerini tutturmak gerekirmis,
bu sene gidemedik arkadaslar gelirse onlarin teknesi ile daha guvenli gidicez tekrar kismetse,
Bu bolgede diger yakaladigim turler olcak bulabilirsem resimlerini eklerim,
Youtube de verdigim balik isimleri ile search yaparsaniz bir cok video izlemek mumkun,
Markette en pahali balik turu her zamanda bulunmuyor, bende pazar gunu denicem bakam dedikleri kadar lezzeti varmi
snapper Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları