Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 19-05-2007, 19:03   #1
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

Varsayılan merhaba arkadaşlar

öncelikle tüm balıkçı dostlara selamlar....15 mayıs 2007 tarihinde milas müjdesi adlı alelacele yazılmış olan yazımla istemeden çıkartmış olduğum/uz karışıklık ve yanlış anlamalar için kalbini kırdığım varsa şahsen özür dilerim..

belki tüm karışıklık henüz daha tam anlamıyla birbirimizi tanımamaktan kaynaklanmaktadır...kısaca kendimi anlatırsam ben akdeniz üniversitesi çevre kirlenmesi ve kontrolü programı mezunuyum ve aktif olarak çevre teknikerliği yapmaktayım.balıkçılık benim için hobiden öteye geçmemiştir sitede bulunma amacımsa dostluklar edinebilmektir..bunuda bir nevi başarmış bulunmaktayım ki yine o dostlarımın nasihatını dinleyerek bu yazıları yazmaktayım..sirküler konusunu ise hiç açmıyacam ki tartışma tekrar alev almasın ancak sirkülere uymaya çalışan biri olduğumu bilmeniz yeterli..o msj daki sözüm, tanıyanlar hemen anlamışlardır ki eksik yada bana göre yanlışları olduğunu düşlünmemden kaynaklanmaktadır..

şunuda belirtelim her türlü tartışmaya açığımdır ancak sorgusuz infaza dayana mam buda kişilik meselesi sanırım..birde eğer sirkülere uygun msj ve haberler yazacaksak bana yazılan msj ları arkadaş admin mod demeden objektif olarak herkeze yapılmasından yanayım yada hiç konuyu açmayalım..

şimdilik bukadar yeterlidir sanırım herkeze rastgelsin....aranızda bulunmaktan mutluluk duymaktayım...
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları