Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Öneriler, Eleştriler, İstekler

Öneriler, Eleştriler, İstekler Forum hakkındaki öneri, istek ve eleştrilerinz...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 20-03-2007, 06:45   #1
mufi
Guest

Varsayılan haydi Rastgelsin.com üyeleri

Arkadaşlar cumartesi görüşmemizde Güven kardeşim den tedarik ettiğim Rastgelsin.com reklam/çıkartması gayet güzel. çok hoşuma gitti (şahsi fikrim) bir kampanya başlatalım..
bu amblemi bir t.shıt ün arkasına oturacak ebatta yani çapı 20/25 cm ik hale geirilerek üyeler istediği gisiye Bilgisayarlı baskı sistemi ile yaptırsın.. ben yaptırmak istiyorum ...mesela yazın giydigimiz acık renkli fanila/ gömlek t.shırt önüne arkasına .. vs yada çok cepli avcı yeleginın sırtına vs..her isteyen bir şekilde araştırma yaparak bu baskıyı yapan bir merkez bulabilir..
millet sitesinin pankartını yapmış gittikleri her yerde dağa/bayıra/agaca asıyor...
bizim neyimiz eksik.. reklamımız..:dikkat: yapalım arkadaşlar..
hepmiz kendi çapımızda aynı amblemi kullanarak reklamımızı yapalım. yanlız bu logo bu sayfadalarda varmıydı?(JPG vs..) hatırlamıyorum..kusura bakmayın..
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 20-03-2007, 09:51   #2
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

Muvaffak Abi bu fikir hep var da bir türlü hayata geçiremedik . Erol Abi buna benzer birşey yapmıştı daha önce ve sanırım Konak tarafında bir yerden bastırmıştı. O daha ayrıntılı bilgi verebilir.

Logoya gelince şu anda sitede yüklü değil, düşündüğümüz bazı değişikliklerle birlikte yüklemeyi planlıyorduk ama işler biraz gecikti. Acil ise hemen gönderiririz abi ...

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-03-2007, 10:34   #3
mufi
Guest

Mert im ben derimki bir logo bulalım Güvenin yaptıgı gayet iyi birilerimiz bunu PC ortamından JPG yada GIF her neyse geliştirsin
daha sonra sabit başlık altında logomuz diye çıksın oradan isteyen download edip CD ye alır ve gidip herhangi bir (bu işi yapan yer) de istediği giysiye bastırır.. ben acil olaraka yapılmasına taraftarım.ben çok cepli yelegin arkasına ve hatta bir açık renkli tişörte yaptırmak isterim..

dediğim gibi bunu bizim siteye çok faydası olur..hem de gururla taşırız..
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-03-2007, 22:02   #4
aserkansatı
Guest

Abicim ümitle bekliyorum...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-03-2007, 22:39   #5
igmsva
Kaptan

igmsva kullanıcısının avatarı

Varsayılan ben evde yaptım

arkadaşlar ben tagodan logoyu email ile istemiştim. ankara'ya görevli gittiğim bir sırada officestore mağzasından inkjet printerden baskı yapıp istediğiniz tshirtlere ütü ile kolayca uygulayabileceğiniz bir kağıt almıştım. gerçi logomuzu henüz denemedim ama kendime internetten bulduğum çok hoş resimlerle baskı tshirtler yaptım. inanılmaz güzel bir şey. mağzalardan aldığımız baskılı tshirtlerden hiç bir farkı yok. ürünün katolag adresini veriyorum incelersiniz. fiatıda çok uygun ben hem fotoğraf baskısı hemde grafik baskı yapabilen iki ürün aldım. evde printeri olan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.
ürün "inkjet t-shirt folie"
markası " avery dennison/zweckform.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

ilker GÜMÜŞOVA
İZMİR 1966
A Rh(+) pozitif
igmsva Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-03-2007, 22:43   #6
aserkansatı
Guest

İlker ben tam olarak anlamadım.Aldığımız kağıdı printere koyup istediğimiz resmi mi yazdırıyoruz üzerine?
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-03-2007, 22:50   #7
igmsva
Kaptan

igmsva kullanıcısının avatarı

serkan bilgisayardaki istediğimiz görüntüyü veya hazırladığımız grafiği,resmi v.s. printere yerleştirdiğimiz bu kağıda ayna görüntüsü ile ( ters) istediğimiz boyutta basıyoruz, sonra t-shirtün neresine istersek yerleştirip üzerine sıcak ütü uygulayıp bir süre bekliyoruz. sonra üzerindeki kağıdı çıkarıyoruz(stiker gibi) valla aynı piyasadan alınan baskı t-shirtler gibi oluyor, hiç bir farkı yok. yıkanabiliyor makinada üstelik deforme de olmuyor.

ilker GÜMÜŞOVA
İZMİR 1966
A Rh(+) pozitif
igmsva Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-03-2007, 22:58   #8
aserkansatı
Guest

Ooo iyiymiş bu iş...Güzel balık resimlerinden tişört serileri hazırlayıp ne avına gidiyorsak o tişörtü giyip olayı abartabiliriz. Sağol İlker denerim ben bunu...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-03-2007, 08:52   #9
aganta borina borinata
Guest

çok güzel olur vallahi...

rastgelsin...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-03-2007, 09:41   #10
mufi
Guest

ok tamam işte... Şehir merkezine yakın arkadaşlarımız dan rica bu kağıdın istenirken vereceğimiz adı nedir şu anda kaç paradır ve nerelerde bulunur bir araştırın lütfen (yolunuz düştükçe) bilgiyi paylaşalım.
yanlız sabit bir logo seçelimki hepimizinki aynı olsun
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları