Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Öneriler, Eleştriler, İstekler

Öneriler, Eleştriler, İstekler Forum hakkındaki öneri, istek ve eleştrilerinz...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 26-02-2006, 19:09   #11
mufi
Guest

sn. turna kardeş.. mesajını yenile ve ad soyad dogum tar. ekle....artık muhabbetimiz daim olur.
selamlar
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 26-02-2006, 19:33   #12
mustfer
Kaptan

Alıntı:
HALDUN YALIMLI tafarından gönderildi
Arkadaşlar ben ikinizede canı yürekten katılıyorum ve sizleri destekliyorum ilk önce üye olupta hiç mesaj yazmamış katılım yapmamış kişileri silerek işe başlayalım ve forum içerisinde bir anket yapalım bu tarzı değiştirmek için sizlerinde yazdığı gibi kurukalabalık olmayan az ama öz katılımcıların olduğu gerçek fikir ve bilglerin tartışıldığı bir platform yaratmaktan yana. Sonuç olarak sizlerle beraberim arkadaşlar. SAYGILARIMLA
Sevgili Haldun'un söylediklerine aynen katılıyorum. Ben de üye olmuş fakat mesaj yazmamış kişilerin silinmesinden yanayım.Yeni üye olacaklar için referans verilmesi güzel bir fikir... Serkan'ında belirttiği gibi çok sayıda naylon üye olduğu kanısındayım.
Eski 27-02-2006, 01:52   #13
mufi
Guest

bunları ,,ister oya sunalım isterseniz siteyi yüklenen+yöneten+emegi geçenlerin kararına bırakalım..bence faal kişilerin ortak görüşünden önce site kurucusu nun fikri geçerli olsun..
Tayguncum..sana bir soru.. bu kayıtsız üyeler sence yer kaplıyormu/ zarar veriyormu..??
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-02-2006, 02:33   #14
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Alıntı:
mufi tafarından gönderildi
bunları ,,ister oya sunalım isterseniz siteyi yüklenen+yöneten+emegi geçenlerin kararına bırakalım..bence faal kişilerin ortak görüşünden önce site kurucusu nun fikri geçerli olsun..
Tayguncum..sana bir soru.. bu kayıtsız üyeler sence yer kaplıyormu/ zarar veriyormu..??
kayıtsız üyeler şu ana kadar zarar vermedi. Biraz ek masraf oluyorlar. Resimleri izliyorlar dosyaları indiriyorlar buda sunucuya + yük getiriyor. Bunu geçtim iyi niyetli ziyaretçiler var buna eminim ama serkan abinin en başta bahsettiği bir konu var. Bakıyoruz 20 kişi içerde 2 üye 18 ziyaretçi (bu örnektir ama buna benzer somut örneklerde gördüm) 18 ziyaretçinin ip adreslerine baktığında hemen hemen aynı olduğunu görüyorum buda art niyetli insanların olabiliceği ihtimalini ispatlıyor denebilir.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-02-2006, 02:34   #15
turna
Kaptan

turna kullanıcısının avatarı

Varsayılan isim

Mehmet Koray 1948 Ankara (turna) havalar düzeliyor herkeze rastgele

turna Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-02-2006, 02:38   #16
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Alıntı:
turna tafarından gönderildi
Mehmet Koray 1948 Ankara (turna) havalar düzeliyor herkeze rastgele
mehmet abi yaşı almışsın maşallah tecrübelerini bizimle paylaşmanı bekliyoruz

Eski 27-02-2006, 05:04   #17
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Taygun bir kaç gündür siteye ziyaretçi olarak giremiyorum ama başka ziyaretçileri görebiliyorum onlar gezebiliyorlar sayfaları, bu neden kaynaklanıyor. Eskiden ben çıkış yaptıktan sonra siteleri gezebiliyordum şimdi mümkün değilmi bu acaba?

Bu mesaj en son " 27-02-2006 " tarihinde saat 09:00 itibariyle balıkcı tarafından düzenlenmiştir....
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-02-2006, 22:27   #18
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Alıntı:
balıkcı tafarından gönderildi
Taygun bir kaç gündür siteye ziyaretçi olarak giremiyorum ama başka ziyaretçileri görebiliyorum onlar gezebiliyorlar sayfaları, bu neden kaynaklanıyor. Eskiden ben çıkış yaptıktan sonra siteleri gezebiliyordum şimdi mümkün değilmi bu acaba?
Orda ziyaretçi görünüyor olsada onlar siteyi göremiyor karşılarına log in sayfası çıkıyor.
Seninde çıkış yaptıktan sonra siteyi gezme gibi bir durumun olamıyor selim abi.

Eski 27-02-2006, 22:45   #19
mozdil
Tayfa

mozdil kullanıcısının avatarı

Google ve benzeri arama motorlarından yapılan aramalarda benzer sonuçlar verir. Özellikle google bunu çok güzel yapar. Hele bir de spesifik bir konu arıyorsanız bir sürü tread açar.

Gelen ziyaretçilerin büyük bir kısmıda bu şekilde gelen ziyaretçidir.

`·.¸¸.·´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸ ><((((º>
More flyrods are broken by doors than by fish or casting!
mozdil Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-02-2006, 01:14   #20
aserkansatı
Guest

Berlirtmek istediğim çok önemli bir husus var.Onu atlamışım yanlış yapmışım.Başlangıçta yazdığım yazının site içindeki aktif arkadaşların hiç birisiyle alakası yoktur.Benim kastettiğim üye olup hiç bir aktivite göstermeyenlerle ilgiliydi.Yoksa site içinde zaman zaman ters düşsek de biz iyi arkadaşlarız.Hiç kimse üstüne alınmasın lütfen...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları