Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 17-10-2006, 22:17   #1
yilmaz
Tayfa

yilmaz kullanıcısının avatarı

Varsayılan Erol ErdoĞan Abİden Yardim Beklİyorum

Erol abi,''Mursan'ın Trophy 5.20 nin fiyatı konusunda bilgi sahibimisiniz, ayrıca bu tekneye nasıl bir motor uygun olabilir ve kaç beygirlik olmalı.'' konularında yardımınızı bekliyorum.sizin önereceğiniz markalar varsa benim için çok iyi olur.yarın birgün ''keşke'' dememek için bir bilene danışmak en iyisidir. SAYGILARIMLA

Adana-Hatay-Düziçi
yilmaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 18-10-2006, 07:11   #2
levrek
Kurucu Üye

levrek kullanıcısının avatarı

Sevgili Yılmaz,fiyatları şu bende bilemiyorum,ama zannedersem Altuğ Beyin yapmış olduğu araştırmada fiyatlarını ve motor kompinasyonlarını da öğrenmiştir diye düşünüyorum.Şayet böyle bir bilgi yok ise Mursanla yazışarak tüm detayları öğreniriz.İzmir de bu işin piri Tacar firması vardır,imalatının büyük bir kısmı yurtdışınadır,sipariş için neredeyse 1,5-2 yıl öncesinden sıraya girmek gerekiyor.Birde kaya- özkaya diye akraba iki firma vardır,bu firmaların tekneleri de oturaklıdır.Menemeni geçtikten sonra Maya adlı firmanın teknelerini inceleme fırsatım olamadı maalesef,hep önünden geçip gitmek zorunda kaldım,duyumlara göre bu firmanında iyi olduğu yöndedir.
Asıl olan bu iş için ne kadar para harcamayı düşündüğünüzdedir.Bana göre,ayrılan bütçeye göre fiyat-performans değerlendirmesi yapmak en doğrusu olur,sevgilerimle

Erol ERDOĞAN 1966

Hepimiz birer gölgeyiz aslında…
Nerede yaşarız, neye benzeriz bir fikrimiz yok, neyiz ne değiliz bir bilgimiz yok. Birbirimiz hakkında bildiğimiz tek şey Nick lerimiz…
Sanal alemin sisleri arasında beliriyor sonra kayboluyoruz. Gerçek olan tek şey; paylaşımlarımız, burada bizi var eden de bir tek bu…(alıntıdır)
levrek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-10-2006, 22:08   #3
yilmaz
Tayfa

yilmaz kullanıcısının avatarı

Erol abi sağolasın ilgin için. şu anki bütçemle motorsuz olarak 3000 ytl ye kadar bir tekne alabilirim. aslında bulduğum teknelerde oldu, özellikle ikinci el nevarki bir türlü güvenip alamıyorum. çevremde de pek denize meraklı insanlar yok. o amaçla tecrübeli denizcilerden yardım alma ihtiyacı duyuyorum.
SAYGILARIMLA

Adana-Hatay-Düziçi
yilmaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-10-2006, 22:17   #4
levrek
Kurucu Üye

levrek kullanıcısının avatarı

Ne demek Yılmaz cım,bu aralar iş açısından oldukça yoğunum,sana pek yardımcı olamadım.Lakin tekne sirkulasyonu bakımından tatilcilerin gitmesiyle güney Ege ve Antalya dolaylarında hesaplı birşeyler kıstırmak mümkün olabilir.Ya da bir hevesle başlayıp sonra da mevsiminde geçmesiyle sıkılan keyifcilerden denk gelebilir,rastgelsin...

Erol ERDOĞAN 1966

Hepimiz birer gölgeyiz aslında…
Nerede yaşarız, neye benzeriz bir fikrimiz yok, neyiz ne değiliz bir bilgimiz yok. Birbirimiz hakkında bildiğimiz tek şey Nick lerimiz…
Sanal alemin sisleri arasında beliriyor sonra kayboluyoruz. Gerçek olan tek şey; paylaşımlarımız, burada bizi var eden de bir tek bu…(alıntıdır)
levrek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları