Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > FOTOĞRAFLARIMIZ

FOTOĞRAFLARIMIZ Her türlü balık avın fotoğraflarını yayınlayabiliceğimiz bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 26-04-2011, 08:34   #11
Necati ARAT
Kaptan

Değerli üyemiz..

Öncelikle imza ayarlarınızı tamamlasınız size hitabet konusunda sıkıntı yaşamamış olup daha samimi bir giriş yapabilirdik..

Neyse av kınusuna gelince... Konu girişi çok güzel, kullanılan takımlar tek tek anlatılmış, mera olarakta balığın yakalandığı yer belirtilmiş buda güzel..

Balıklarda diğer yorum yapan arkadaşlarımızında belirttiği üzere harika ..
Senin belirttiğin gibi avlaktan hiç resim yok Tek başına gitmeniz balıklar ile çekim yapmanızı engellemiş ancak yinede avlaktan bir iki kare foto ve balıkların su kenarındaki görüntüleri, yada makinayı ayarlayıp 10 saniyeliğine karşısına geçmenizde yeterliydi..

Kendimi bir ara kaptırdım sanırım Yetenek sizsinizdeki jüri üyeleri gibi..
Ama sen demişsin yorumlarınizi bekliyorum diye..

Neyse bir sonraki avında başarılar diler bu eleştirileride göz önünde tutarsınız umarım..

Notum 10 üzerinden 8 .....
Necati ARAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 26-04-2011, 18:22   #12
harakiri
Oltacı

Alıntı:
Necati ARAT tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Değerli üyemiz..

Öncelikle imza ayarlarınızı tamamlasınız size hitabet konusunda sıkıntı yaşamamış olup daha samimi bir giriş yapabilirdik..

Neyse av kınusuna gelince... Konu girişi çok güzel, kullanılan takımlar tek tek anlatılmış, mera olarakta balığın yakalandığı yer belirtilmiş buda güzel..

Balıklarda diğer yorum yapan arkadaşlarımızında belirttiği üzere harika ..
Senin belirttiğin gibi avlaktan hiç resim yok Tek başına gitmeniz balıklar ile çekim yapmanızı engellemiş ancak yinede avlaktan bir iki kare foto ve balıkların su kenarındaki görüntüleri, yada makinayı ayarlayıp 10 saniyeliğine karşısına geçmenizde yeterliydi..

Kendimi bir ara kaptırdım sanırım Yetenek sizsinizdeki jüri üyeleri gibi..
Ama sen demişsin yorumlarınizi bekliyorum diye..

Neyse bir sonraki avında başarılar diler bu eleştirileride göz önünde tutarsınız umarım..

Notum 10 üzerinden 8 .....
Uyarılarınızı göz önünde bulundurmaya çalışacam tabiki. Gittiğim avlakta çoğu zaman dize kadar suya giriyorum. telefon, kamera gibi elektronik eşyaları suya düşürmekten korktuğum ve öncedende bahsettiğim gibi yanlız olmam münasebetiyle foto çekemiyorum malesef. Fakat ilerleyen haftalarda grupça gökkuşağı alabalığı avına gitmeyi düşünüyoruz. bu sefer yanımda muhakkak makina götürmeye çalışacam. saygılar...
harakiri Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-04-2011, 18:34   #13
harakiri
Oltacı

Alıntı:
ali rıza acar tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Arkadaşım nefis bir av yapmışsın. Sana daha bereketli avlar dilerim. Diğer arkadaşlarında söylediği gibi aynı deniz levreği, lezzeti nasıl acaba? Yinede tebrikler afiyet olsun. Paylaşımlarını bekliyoruz. Tekrar hoş geldin.
Fırat nehrinde eskiden şabut, caner, mezopotamya yayını, ot sazanı gibi çok harika balık türleri yaşardı. Taki gap projesi kapsamında ilçemize Birecik balığı yapılana kadar. Birecik barajı yapıldıktan sonra malesef çoğu türün doğal yaşamı bozuldu ve Birecik ilçesi Birecik barajı ve karkamış barajları arasında sıkışıp kaldı. Dolayısıyla şuan için ilçeden akan nehrin suyu +4 ile +10 dereceler arasında değişmekte. hal böyle olunca bizlerde anca sis balığını avlamaya mahkum kaldık.Diğer türler ise sanki bi defadan ortadan kayboldu gitti. Alıntı yaptığım arkadaş tadını sormuş, ilçe halkı şabut gibi eti son derece lezzetli olan ve daha az kılçıklı olan balıkların yanında yakaladığım sis balıklarına çok kılçıklı olmasından dolayı pekte iyi bakmıyor. Bu nedenle kısacası tadı ve ekonomik değeri yüksek olmayan bir balıktır.

Bu mesaj en son " 26-04-2011 " tarihinde saat 18:39 itibariyle harakiri tarafından düzenlenmiştir....
harakiri Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-08-2011, 13:23   #14
muhammed yusuf
Oltacı

muhammed yusuf kullanıcısının avatarı

Maşşallah ben ce bu çocuğun kısmetii.. Rastgele..
muhammed yusuf Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-05-2012, 17:17   #15
Dt.muratoz
Oltacı

Balıklar tatlısu levreğine benziyor.Çok yakışıklı,güzel balıkmış.Eline sağlık,afiyet olsun.
Şanlıurfa A.D.S.M.
Dt.muratoz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları