Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 18-05-2007, 12:17   #1
Uzm.Dr.Rastgele
Guest

Varsayılan Büyük Ortadoğu projesi...BOP ! NE İMİŞ...

Arkadaşlar, ''dost ve müttefikimiz'' olan Amerika'nın silahlı kuvvetler dergisinde yayınlanan ve bugünde haber kanallarına düşen bir haberi sizler ile paylaşıyorum.Ben bu haber üzerine yorum yapma gereği bile duymuyorum.Ama,ben de bu vatanın evladıyım diyen herkez için ibret verici bir tablo olduğu kanaatindeyim...Hani bazı kimseler derler ya,sizler felaket tellalısınız...Yok efendim oturduğunuz yerde komplo teorileri yaratıyorsunuz.....

İşte bu haber de gösteriyor ki; bu büyük ülkeyi oluşturan her insan her türlü ayrımı-gayrımı kenara bırakarak tek bir yumruk olmak zorunda....Haaa, olmaz ise ne mi oluyor....Ör: Irak.......Maşallah her gün 50-60 ölü ile bayağı özgürleşdi....Ve orada yaşayan insanlar gerçekleri görüp tek bir yumruk olamazlar ise her gün yeni yeni 50-60 kişi ölümler ile özgür ve demokratik olmaya devam edecekler sanırım...

DİKKAT; ''BEFORE/ÖNCE.........AFTER/SONRA YAZAN HARİTALARI İNCELEYİNİZ....''

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

LÜTFEN BU HABERİ OKUDUKTAN SONRA YORUM YAZMAYINIZ....YAPACAĞINIZ BİR TEŞEKKÜR, NE DEMEK İSTEDİĞİNİZİ ANLATACAKTIR....!

Bu mesaj en son " 20-05-2007 " tarihinde saat 14:11 itibariyle Uzm.Dr.Rastgele tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları