Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI (TEKNEDEN)

DENİZ AVI (TEKNEDEN) Tekneyle yapılan tüm avlanma yöntemleri ile ilgili bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 14-12-2009, 22:54   #1
mehmetulas
Kaptan

mehmetulas kullanıcısının avatarı

Smile Kaptankarabulutla Mutlu Son..

Evet arkadaşlar açtığım konu işe yaradı

(tekneyle balığa çıkmak) sitemime cevap veren süleyman abi kendisinin bizi misafir edebileceğini söyleyince 14.12.2009 tarihi için balığa çıkmak üzere anlaştık. bir yıl önce trafik kazası geçirip yatağa mahkum olduğumdan beridir balık avına hasret kalmıştım o yüzden kaptanla saat 07 00 anlaştığımız halde heyecandan uyku tutmadı ve eniştemle beraber saat 06 00 da soluğu güzelbahçe 2. limanda aldık tabi erken geldiğimiz için kaptanı beklemek zorunda kaldık.kaptanımız geldi ve mazot almamız gerekiyor deyip eniştmi benzinliğe gönderdi son zamanlardaki dtp lilerin yaptığı molotof kokteyli saldırıları yüzünden (esefle kınıyorum hepsini) bidonla mazot veremiyeceklerini söyleyen benzinlik görevlileri enişteyi geri göndermişler neyse sonra kaptanla gidip ruhsatı gösterip mazotu aldılar derken saat 08 30 olmuştu biz halatları söküp rastgele deyip yola çıktık 1 saatlik yolculuktan sonra avlağımıza geldik
ilk açılışı eniştem bir kaba lidakiyle yaptı ardından bir kırmızı bende tık yok neyse biz hem kaptanla yaptığım kazayı konuşurken bir yandanda elimizde olta balık bekliyoruz hiç beklemediğim bir anda o muhteşem duyguyu hissettim kuvvetli bir vuruş neyse ben heyecanla balığı yukarı çekmeye başladım son metrelerde alyanaklı çipuranın ayna yapmasını görünce siz bendeki sevinici görmeliydiniz çocuk gibiydim eee dile kolay 1 sene çekilen acılar ve hayal kırıklıklarından sonra tekneyle balığa çıkıp birde ilk balık olarak çipurayı alınca o sevinç azdı bile. derken ardından bir tane daha alyanaklı sonrasında kaptanımız bir alyanaklı çekti tabi bu arada eniştede tık yok bende çipra yakaladım ya çenem düştü başladım enişteme takılmaya kakara kikiri derken çok zevkli balık avını hissettiğim güzel bir günü KAPTANKARABULUT sayesinde geçirdim çok sağol süleyman abi güler yüzlülüğünle misafir perverliğinle bizi çok memnun ettin artık beni kazıklamayı düşünmeyen bir kaptan abim var diye çok mutluyum sağol kaptankarabulut

son resimdeki benim yerimden kalkamadığım için balıklarla yanyana resim çekilemedim ama daha pc ye aktaramadığım bir kaç resim var alyanaklı paşaların oltanın ucundayken pozlarını daha sonra ekleyeceğim. arkadaşlarım bu kadar uzun yazdığım için kusura bakmayın 1 yılın hırsı vardı maruz görürsünüz artık inşallah

Bu mesaj en son " 15-12-2009 " tarihinde saat 21:24 itibariyle mehmetulas tarafından düzenlenmiştir.... Neden: imla hatalarını düzeltme
mehmetulas Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 15-12-2009, 05:23   #2
kaptankarabulut
Üstad

kaptankarabulut kullanıcısının avatarı

Mehmet kardeşim yorumun için teşekkür ederim.Ben her zaman senin, ve senin gibi grup kuramıyan arkadaşların yardımcısı olurum. Ben her zaman söylüyorum.Amacım ticaret değil, yeni yeni dostlar kazanmak.Yinede hakkımda ki düşüncelerin için teşekkür ederim.

İZMİR-1959 0 Rh (+)
KAPTAN KARABULUT
GÜZELBAHÇE 2.LİMAN
Telefon: 0538 294 01 94

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
kaptankarabulut Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-12-2009, 07:21   #3
Necati ARAT
Kaptan

Süleyman Abim..
Çookk teşekkürler..
Keşke herkez senin gibi düşünse bu bir hastalık ve dostlarla paylaşılınca dahada tatlı oluyor bunu biliyorsun..
Mehmet abimizi bizde balığa götürmek için planlar yapıyorduk ancak kıyı balıkcısı olduğumuz ve gittiğimiz yerlerinde uzun yaya mesafesi olduğundan..
Eeee Mehmet abimizin de durumunun malum oluşundan Nisan Mayıs Ayını bekliyorduk..
Neyseki sen ilgilendin ve uzun zamandır yaşamadığı zevkleri dostluğun ve tecrübelerinle Abimize yaşattığın için Sana ayrıca teşekkürü bir borç bilirim..
Allah her şeyi gönlünce versin..
Kal sağlıcakla..
Necati ARAT Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-12-2009, 10:04   #4
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

Mehmet abi öncelikle seni kutlarım gerçekten de senin durumuna düşüpte hayata küsen yaşamı kendine zindan eden çok insan vardır ancak sen hayatta her durumda zevk almasını bilen ender insanlardansın...

gelelim rapora işte olay budur forumculuğun anlam ve önemini belirten muhteşem bir av raporu.başka daha ne söylenebilinirki.

süleyman abim sevgili kaptanım her ne kadar ticari amaçlı çalışıyor olsanda dostluğa önem verişinle ,yaptıklarınla sanırım ticaret anlayışın uyuşmuyor.iyiki varsın canım abim en kısa zamanda tanışabilmek ümidiyle...
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-12-2009, 11:03   #5
mehmetulas
Kaptan

Alıntı:
discus tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Mehmet abi öncelikle seni kutlarım gerçekten de senin durumuna düşüpte hayata küsen yaşamı kendine zindan eden çok insan vardır ancak sen hayatta her durumda zevk almasını bilen ender insanlardansın...

gelelim rapora işte olay budur forumculuğun anlam ve önemini belirten muhteşem bir av raporu.başka daha ne söylenebilinirki.

süleyman abim sevgili kaptanım her ne kadar ticari amaçlı çalışıyor olsanda dostluğa önem verişinle ,yaptıklarınla sanırım ticaret anlayışın uyuşmuyor.iyiki varsın canım abim en kısa zamanda tanışabilmek ümidiyle...
serkan bey kardeşim yorumunuz için çok teşekkür ederim sizin gibi kardeşlerimle tanışıp muhabbet etmek için bu siteye kayıt olmuştum iyikide olmuşum çok güzel bir ortamla karşılaştım burada umarım hepinizle uygun zaman gelince balığa gitmek nasip olur tabiki balık bahane herşey dostluk adına
Eski 15-12-2009, 16:46   #6
kaptankarabulut
Üstad

Alıntı:
discus tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle

Serkan kardeşim, benim prensibim bu. Para ikinci plan. İlki dostluk ve dost kazanmak.sizleride Necati beyleri de bir gün misafir etmek isterim.beni onurlandırırsınız.SEVGİLER....

İZMİR-1959 0 Rh (+)
KAPTAN KARABULUT
GÜZELBAHÇE 2.LİMAN

Eski 15-12-2009, 16:35   #7
kaptankarabulut
Üstad

Alıntı:
Necati ARAT tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Süleyman Abim..
Çookk teşekkürler..
Keşke herkez senin gibi düşünse bu bir hastalık ve dostlarla paylaşılınca dahada tatlı oluyor bunu biliyorsun..
Mehmet abimizi bizde balığa götürmek için planlar yapıyorduk ancak kıyı balıkcısı olduğumuz ve gittiğimiz yerlerinde uzun yaya mesafesi olduğundan..
Eeee Mehmet abimizin de durumunun malum oluşundan Nisan Mayıs Ayını bekliyorduk..
Neyseki sen ilgilendin ve uzun zamandır yaşamadığı zevkleri dostluğun ve tecrübelerinle Abimize yaşattığın için Sana ayrıca teşekkürü bir borç bilirim..
Allah her şeyi gönlünce versin..
Kal sağlıcakla..
Necati kardeşim Mehmet ve mehmet gibi arkadaşlarımıza yardımcı olmak elbette biz RASTGELECİLERİN vazifesi.Sizlerin tevecühü bizleri onurlandırır.

SAĞOLUN....

İZMİR-1959 0 Rh (+)
KAPTAN KARABULUT
GÜZELBAHÇE 2.LİMAN

Eski 15-12-2009, 07:16   #8
Necati ARAT
Kaptan

Mehmet abi Senin adına çok sevindim ...
Gidebildiğin için ve nasıbini de alabildiğin için inan senin kadar bende sevindim..
İste forumculuk bu ..
harika bir dostluk başlangıcı ..
Eeeee ne dedik..
Balık bahane Sohbet şahane..

Kaptanım sanada ayrıca teşekkürler ilgi ve alakaların için..
Eski 15-12-2009, 10:58   #9
mehmetulas
Kaptan

Alıntı:
Necati ARAT tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Mehmet abi Senin adına çok sevindim ...
Gidebildiğin için ve nasıbini de alabildiğin için inan senin kadar bende sevindim..
İste forumculuk bu ..
harika bir dostluk başlangıcı ..
Eeeee ne dedik..
Balık bahane Sohbet şahane..
necati bey kardeşim çok teşekkür ederim.sizinlede balığa gitmeyi dörtgözle bekliyorum kara avının zevki bambaşka onuda çok özledim.umarım uygun bir anda sizinlede buluşup gidebiliriz balığa.dediğiniz gibi
Balık bahaneostluk şahane.........

Bu mesaj en son " 15-12-2009 " tarihinde saat 11:45 itibariyle Necati ARAT tarafından düzenlenmiştir....
Eski 15-12-2009, 11:43   #10
Necati ARAT
Kaptan

Alıntı:
mehmetulas tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Necati bey kardeşim çok teşekkür ederim.sizinlede balığa gitmeyi dörtgözle bekliyorum kara avının zevki bambaşka onuda çok özledim.umarım uygun bir anda sizinlede buluşup gidebiliriz balığa.dediğiniz gibi
Balık bahaneostluk şahane.........
Mehmet abi işaalah uygun bir zamanda tabiiki gideceğiz..
Bizim isteğimiz senin rahat ederek ve bolca PAŞA avlayarak bir gün geçirmen..
Eeee tanışıp sohbette edeceğiz tabiiki...
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları