Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 08-09-2008, 17:58   #1
kemalakcinar
Çımacı

kemalakcinar kullanıcısının avatarı

Varsayılan Gedizde korkunç balık ve çevre katliamı

Uşak merkeze bağlı ulucak köyü yakınından geçen gediz nehrinde korkunç bir katliam köylülerin tarlalarını suladıkları gediz nehrinde gördükleri manzara karşısında şoka girdiler yaklaşık 40 km lik alanda bir tek bile canlı kalmadığını söylüyorlar egemizin incisi olan gedizimizi hala kurtaramadılar sanayi atıklarının atıldığı nehir can çekişiyor ben bundan 20 yıl önce sürekli gidip menemen buruncukta gedizden 5 kg sazanlar insan boyu yayın balıkları tutardım daha o zaman gediz alarm vermeye başlamıştı fakat aradan 20 yıl geçti yapılan hiç bir çalışma yok varsa yoksa yapılan boş konuşmalar icraatlar yok bunun önüne nasıl geçilecek binlerce ovalara hayat veren gediz elden gidiyor çiftçi perişan ve buradan sulanan zehir dolu ürünler insan sağlığını tehtid ediyor yapılacak ne varsa bir an önce yapılsın bu konuda herkesi duyarlı olmaya davet ediyorum bu konuda bir bütün olup bu olayın üzerine gitmeliyiz diye düşünüyorum sayın adminler sizinde bir fikrinizi alalım bu konuda amatör balıkçılar olarak ne yapmalıyız.

Bu mesaj en son " 08-09-2008 " tarihinde saat 21:13 itibariyle kemalakcinar tarafından düzenlenmiştir....
kemalakcinar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 30-09-2008, 00:02   #2
kemalakcinar
Çımacı

kemalakcinar kullanıcısının avatarı

Neyse kendi konuma kendim cevap vereyim bu kadar insan var sitede bu hiç birinin bu konuya yazacak bişeyi yok herhalde ne kadar duyarli olduğumuz belli oluyor sadece benim konum için değil bakiyorumda bazi arkadaşlar konu açmiş 2500 defa görüntülenmesine rağmen 43 tane cevap yazilmiş buda demektirki 100/1 gibi cevap gelmiş illaki konu yapilan bali avi veya resimlerimi olmasi lazim bakiyorumda balik avina ve resimlere aninda cevap geliyor insan en azindan görüş bildirir bu kadar zormudur bu olay anlamiş değilim daha duyarli olmaya davet ediyorumki konu açacak insanlar bu işi zevkle yapsin adam bakiyor konu yazmiş cevap yok bidaha yazmiyor böylelikle forumda konular hep ayni kalip bayatliyor neyse söyleyeceklerim bu kadar hepinizin şeker bayrami kutlu olsun.
Eski 02-10-2008, 00:20   #3
Yaban Avcisi
Oltacı

Selamlar Kemal abim seninde Bayramin mübarek olsun ,cümle Müslüman alemin bayrami mübarek olsun,Duyarliligin icin seni kutlarim.
Ben Almanyadan katiliyorum sadece buraya üye deyilim fakat bazi sitelerde yayinladigim alabalik avlarima tepkiler geldi niye bu sekil baligi öldürüyorsun? yok Kümes mis yok Havuzmus,Simdi site sakinlerine bende soruyorum,Kemal abimin actigi konuya niye bir seyler karalanmadi? Belki Bayram nedeni ile de olabilir,Arkadaslar bayramlasmak icin memleketlerine gitmis olabilir,internet problemi olabilir,ve sahire arkadaslara da hak vermemiz gerekir aslinda.Ama vakitleri olupta tepki göstermeyen arkadaslarda olabilir.Ben sitenin birinde yazdim avlanacak bölgelere sahip cikilmas sa Almanya gibi bedel ödeyip avlanacak yerlerde bulunmayacak diye.Böyle senin belirt digin yerlere de sahip cikilmas sa.Özellestirilen yerler simdiden baslamislar bedel karsiliginda av yaptirmaya.

Selamlar,Saygilar.

Karabük
Almanya(NRW)Gelsenkirchen
Yaban Avcisi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-10-2008, 08:12   #4
muratsadioglu
Çımacı

muratsadioglu kullanıcısının avatarı

Exclamation Vurdumduymaz'ız...

Duyarlılığın için tebrikler kemalakcinar arkadaşım.Özellikle ilgisizliğe karşı isyanın çok haklı.
Bu özensizliğimizi ve kendi etrafımıza dikkatsizliğimizi yansıtan bir karikatürü buraya da ekliyorum.
Etrafımıza bakmıyoruz,kendimize bile özenli değiliz.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

(L Manyak'tan)
Eski 02-10-2008, 12:54   #5
Emre
Tayfa

Emre kullanıcısının avatarı

Kemal Abicim Çok haklısın bende manisalıyım keşke gediz nehri temizlensede eskisi gibi balık tutulsa babam hep anlatırdı nehir eskiden tertemizdi önceden gedizin kıyısına gidip piknik yapıp balık tutardık diye ama şuanda gediz nehri kan ağlıyor, hiçbir yetkilininde ilgilendiği yok ......

Millet Deliye Hasret Bizde Koycak Yer Yok

45-MANİSA / MERKEZ-45

A rh (+)
Emre Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-10-2008, 15:49   #6
muratsadioglu
Çımacı

muratsadioglu kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Emre tafarından gönderildi
(_45_) Millet Deliye Hasret Bizde Koyacak Yer Yok.!! (_45_)
Emre Kardeşim,
Gediz konusunda Yazdıklarına katılmamak imkansız.
Ama ne saklayayım,asıl imzana bayıldım.Hiç duymamıştım.
Hemen kopyalayıp kaydettim.

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları