Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 23-11-2006, 21:50   #1
gokseldbuga
Guest

Exclamation Bilgi rica ediyorum

Arkadaslar, baska bir forumda gezerken asagidaki resimlere rastladim, google da biraz arastirdim cok bilgi yok, google earth de de yeri bilemedigim icin bulamadim.
Unlu bir yermis, Kokar koyu.İzmir Çeşme yolu üzerindeki Zeytinler köyünden dağlara doğru toprak yola sapilip gidiliyormus, ama yol sanirim guzel degil . Koy bir balik uretme ciftligi tarafindan istila edilmis, fakat resimlere bakinca, burasi cok guzel bir avlak gibi geldi. Yamaclar denize dik, 70 li yillarda cok iyi balik verdigini yazmis birisi (Mercan vs ) Sigacik limanindan gelirlermis tekne ile. Sonucta balik ciftligi olduguna gore gene balik vardir. Buradaki balik uretme ciftigini Tarimsal uretim ve gelistirme mudurlugu sitesinden buldum. Cipura ve levrek uretiyorlar.
KOKAR SU ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.(ALİ SİLAY) IZMIR URLA KOKAR KOYU ZEYTİNLER KÖYÜ ÇİP-LEV
bu koy hakkinda bilgisi olan var midir?

Bu mesaj en son " 20-03-2007 " tarihinde saat 20:05 itibariyle gokseldbuga tarafından düzenlenmiştir....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları