Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > Videolar

Videolar Olta ve zıpkınla yapılan avların videoları...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 03-02-2007, 10:49   #31
Güven ÖZYELDAN
Guest

Alıntı:
bertugdogan tafarından gönderildi
arkadaslar sanırım içinizde karaburundan olanlar var.ben bir sene karaburunda kaldım ve hala unutamıyorum.sene 1991 dı.ılk defa balık avına orda basladım. ve o sene orda tuttugum balıgı bır daha bulamadım. gecen sene de gıttım ama balık kalmamıs galıba. nerelerde avlıyosunuz ? selamlar
karaburunda kıy avcılığı bitmiş durumda sadece mayıs ve kasım ayında cupranın geçit zamanı aralık ve ocak ayında levrek geçit zamanlarında balık kıyıdan av veriyor yada rüzgarın poyraz olarak estiğinde sargoz av verebilir onun dışında kıyı malesef yok edilmiş durumda eskiden kıyıdan küfelerse sinarit mercan cupra tutarlarmış ve satmazlar atılır heba olurmuş şimdi 1 tane tutunca insanlar keyif alır durumda oralarda be genelde saip altı limanı tek ağaç civarında,aslan burnu civarında,bodrum koyu civarlarında,hava meydanları arkasında sargoza gidiyordum gece saip altı içi gece kıyıdan mırmır yapıyor onun dışında karaburunda kıyıdan av beklemek biraz şans işi olur tekneylede aslında pek farkı yok dönem içinde gidildi tutulan balıkları sitede yayınladık bunun dışına pek çıkılmadı yinede nasip işidir olmadı olmadı hep olmayacak ta değil bir gün denk gelir umarım.....
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 01-04-2011, 16:41   #32
alpa35
Oltacı

hasan abi maşallah çok güzel balıklar biz çogunlukla alaçatıya gidiyoruz ,zeytinelini çok duydum ama hiç gitmedim.zeytin elinde neresini tavsiye edersin bu hafta gitmek istiyorum.
alpa35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-04-2011, 18:11   #33
alpa35
Oltacı

sevgili hasan abicim ben aranıza yeni katıldım.bundanda çok mutluyum.acaba zeytinelimi zeytinlermi sizin çipraları tuttugunuz yer bende bu hafta gitmek istiyorum nereyi önerirsiniz.teşekkürler
alpa35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-04-2011, 20:16   #34
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Alıntı:
alpa35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
sevgili hasan abicim ben aranıza yeni katıldım.bundanda çok mutluyum.acaba zeytinelimi zeytinlermi sizin çipraları tuttugunuz yer bende bu hafta gitmek istiyorum nereyi önerirsiniz.teşekkürler
sevgili kardeşim aramıza hoşgeldin.
öncelikle imza ayarlarını yaparsan hitap şeklimiz daha uygun olur.
soruna gelince bu avlandığım yer zeytinler diye söylediğimiz mersin koyu aslında zeytineli ile pek bağlantısı yok bu koyun heryeri balık yapar sadece gereken yemi bul buradaki paşalar günde üç değişik yemi yer yengeç madya sülünez bide bunun yanında nasibinde varsa işte keyif o zaman inşallah nasibin bol olur.
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları