Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 31-12-2005, 09:17   #21
uzman
Kaptan

uzman kullanıcısının avatarı

yok yaw ne demek serkan. Biz sana düşman olmayız.
Zaten Sami kardeşim ve Can kardeşimle bir miktar tartışsak da bilirsin ki ben kendi adıma söyleyeyim her ikisini ve seni çok severim ve sayarım.
Buradaki konuşmalarımız sadece geyik. Bugün ben gene kendi adıma söylüyorum fevri çıkışlarımla sami kardeşimi biraz üzmüş de olabilirim amaaa eminim ki o beni anlayacak ve bu yazıçşmalarda kendi hassasiyeti dışında kendisini hedef gösteren biri olmadığını ileride anlayacaktır.....
Herneyse...
Hepinizi seviyorum. Yeni yılın mutluluk ve sevgi getirmesini diliyorum...
Saygılar....

BALIK TUTULAN TEK GEZEGENİ YOK ETMEYELİM...
A.R.B.
uzman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 31-12-2005, 09:19   #22
rüzgar2
Kaptan

rüzgar2 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
hudutt tafarından gönderildi
Burasıda onun ön hazırlığı değil midir yani kimiz gözüne bakacağını buradan analiz edebilirsin ben burayı bir kefe gibi görüyorum kendi me görede ayırıyorum birileri sağa gidiyor birileri sola gidiyor hangi taraf kabul görüyor onlarıda kendileri biliyor zaten yanılıyormuyum??
Alıntı:
Bana bakın bu sanki biraz şey gibi olacakda siz ikiniz birbirinizi pof pofluyor gibisiniz yoksa banamı öyle geliyor
Can bak senin lafından alıntı yaptım.Ben bu yazıya dedimki evet can bana da horoz dövüşü yapıyormuşuz gibi geldi dedim...Burada da kabul ettim...Horoz dövüşünü...(özeline bakmışsın )
rüzgar2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-12-2005, 09:20   #23
Bir Dost
Kaptan

Bir Dost kullanıcısının avatarı

baktım sorun yok
Eski 31-12-2005, 17:56   #24
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Bence sanalda dostluk olur ve bu dahada ileri giderek gerçek yaşamımızda dostluğa dönüşür.
Haldun abi ile tanışmamız sanırım 8 ayı buluyor. Gerçek hayattada 4 ay falan önce tanıştık. Gerçekten öz abim gibi sevdim onu inanıyorum oda beni öz kardeşi gibi sevdi. Sitemizde Nirvana nickli süleyman abiylede tanıştık oda çok iyi bir insan. Eminimki sizlerlede tanışsak sizlerlede abi kardeş gibi olurum. Ayrıca başka bir forumun izmir toplantısına gitmiştim ordada baya arkadaş edinmiştim bence sanalda dostluk arkadaşlık olur.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-03-2006, 05:01   #25
nirvana
Çımacı

nirvana kullanıcısının avatarı

Varsayılan saygı ve sevgi

Taygun işimle ilgili bir çalışmanın yoğunluğundan dolayı siteden epey uzak kaldım ( bu konuda Haldunun sitemlerinede alıştım.) Ancak eve geldiğimde siteyi şöyle bir gezeyim deyince yukarıdaki yazışmaları gördüm ayrıca sağolasın benim hakkımda yazdığın güzel cümleleri fark ettim

Gelelim şu sanal gerçek arkadaşlık ve dostluk laflarına.Ortamı ne olursa olsun tüm ilişkilerde sevgi serbest ancak saygı mecburidir.yani bir insana saygı duymuyorum ama seviyorum diyemezsiniz tersi doğrudur.Sevmezsiniz ama saygı duyarsınız.Saygı kaybedildiği an ortaya çıkan yüzgöz olma,laubalilik ve nihayetinde kaçınılmaz olarak gelen telafisi çok zor kırgınlıklardır.Bu nedenle tüm kardeşlerimizin biribirilerine hitapta saygı çerçevesini bozmamaları temel unsur olmalıdır.Yok karşındaki insandan hoşlanmadınmı onunla dialoga girmezsin olur biter.

Buradaki Tüm kardeşlerimi sevgi ve saygıyla kucaklarım.
nirvana Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-03-2006, 07:06   #26
uzman
Kaptan

Alıntı:
nirvana tafarından gönderildi
Taygun işimle ilgili bir çalışmanın yoğunluğundan dolayı siteden epey uzak kaldım ( bu konuda Haldunun sitemlerinede alıştım.) Ancak eve geldiğimde siteyi şöyle bir gezeyim deyince yukarıdaki yazışmaları gördüm ayrıca sağolasın benim hakkımda yazdığın güzel cümleleri fark ettim

Gelelim şu sanal gerçek arkadaşlık ve dostluk laflarına.Ortamı ne olursa olsun tüm ilişkilerde sevgi serbest ancak saygı mecburidir.yani bir insana saygı duymuyorum ama seviyorum diyemezsiniz tersi doğrudur.Sevmezsiniz ama saygı duyarsınız.Saygı kaybedildiği an ortaya çıkan yüzgöz olma,laubalilik ve nihayetinde kaçınılmaz olarak gelen telafisi çok zor kırgınlıklardır.Bu nedenle tüm kardeşlerimizin biribirilerine hitapta saygı çerçevesini bozmamaları temel unsur olmalıdır.Yok karşındaki insandan hoşlanmadınmı onunla dialoga girmezsin olur biter.Buradaki Tüm kardeşlerimi sevgi ve saygıyla kucaklarım.

Sevgili nirvana....

Yukarıdaki muhabbetlerin yaşandığı zamana ben bile dönmek isterim. Sami kardeşim ve Can kardeşimle yaptığım geyik muhabbetlerini çok özledim. Ama meşhur bir söz vardır ya... Aynı ırmakta iki kere elinizi yıkayamazsınız !
Gerçekten doğru bir söz....
Hey gidi günler heeeyyyyy....

A.R.B.
Eski 31-03-2006, 20:30   #27
murat hindi
Oltacı

murat hindi kullanıcısının avatarı

bencede burada neden dostluk olmasın.şahsen ben bu siteye kayıt olurken sadece balık bilgilerimi yazmak için girdim ama baktım ki haldun kardeş var ve diğer yazan arkadaşlar var.bence eli boş insanların yeri değil burası ben çalışıyorum ama boş vaktimdede yazıyorum.inanın gerçekten insanoğlu unsanlar var bu sitede seviyeli ve güzel.bu açıdan tebrik ederim ve diyerim daha çok üyerimiz olurda daha hoş muhabbetler olur.saygılarımla.
Eski 01-04-2006, 02:07   #28
HALDUN YALIMLI
SHARK

HALDUN YALIMLI kullanıcısının avatarı

Cool

Alıntı:
uzman tafarından gönderildi
Sevgili nirvana....

Yukarıdaki muhabbetlerin yaşandığı zamana ben bile dönmek isterim. Sami kardeşim ve Can kardeşimle yaptığım geyik muhabbetlerini çok özledim. Ama meşhur bir söz vardır ya... Aynı ırmakta iki kere elinizi yıkayamazsınız !
Gerçekten doğru bir söz....
Hey gidi günler heeeyyyyy....
UZMAN yazdığın yazı aslında bu konuyu açış maksadının cevabı. Şunu belirtmek isterim ki bu sitenin temel amacı amatör balıkçılık, zıpkınla avcılık, doğa güzelliklerinin ve tecrübelerimizin burada çeşitli platformlarda tartışılması ve bilgi alış-verişinin gerçekleşmesidir. Ama senin yukarıda yazdıkların benim bu site ile ilgili düşüncelerimle o kadar birbirinden uzak kalıyorki olması gereken bilgi ve tecrübe paylaşımlarından ziyade sohbet odası kimliğinde bende herkes gibi her türlü muhabbeti çevirmek isterim ama birazda geyik ve muhabbetten ziyade katılımlar sözüne ettiğimiz konular üzerine dönse siteyi ziyaret eden kişilerin fikirleride değişik olur laylay yapmak için kayıt olmazlar.
Bu bağlamda senin aynı ırmakta defalarca banyo bile yaptırır. SAYGILARIMLA
haldunyalimli@gmail.com

Bu mesaj en son " 01-04-2006 " tarihinde saat 02:11 itibariyle HALDUN YALIMLI tarafından düzenlenmiştir....
HALDUN YALIMLI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-04-2006, 07:00   #29
uzman
Kaptan

Alıntı:
HALDUN YALIMLI tafarından gönderildi
UZMAN yazdığın yazı aslında bu konuyu açış maksadının cevabı. Şunu belirtmek isterim ki bu sitenin temel amacı amatör balıkçılık, zıpkınla avcılık, doğa güzelliklerinin ve tecrübelerimizin burada çeşitli platformlarda tartışılması ve bilgi alış-verişinin gerçekleşmesidir. Ama senin yukarıda yazdıkların benim bu site ile ilgili düşüncelerimle o kadar birbirinden uzak kalıyorki olması gereken bilgi ve tecrübe paylaşımlarından ziyade sohbet odası kimliğinde bende herkes gibi her türlü muhabbeti çevirmek isterim ama birazda geyik ve muhabbetten ziyade katılımlar sözüne ettiğimiz konular üzerine dönse siteyi ziyaret eden kişilerin fikirleride değişik olur laylay yapmak için kayıt olmazlar.
Bu bağlamda senin aynı ırmakta defalarca banyo bile yaptırır. SAYGILARIMLA
Sanırım oldukça haklısınız. Tespitiniz de doğru... Yazınızı okuyunca hak verdim. Temel gaye amatör balıkçılık bilgilerini paylaşmak. Fakat forumları saydım sonra. Alt forum ile birlikte toplam 20 forum başlığı gördüm. Bunlardan 8 tanesi bahsettiğiniz konuları kapsıyor. Diğer 12 tanesi ise sizin tabirinizle "laylay" sayılacak başlıklar.

Aslında, sizin söz ettiğiniz amatör balıkçılık konuları çok önemli. Hatta vazgeçilmez. Ama, benim mesajım kesinlikle kendi yazdığımla çelişmiyor. Sadece geçmişe yönelik bir özlemi ifade etme amacıyla yazmıştım. Ayrıca gene dikkatinize sunmak isterim ki konu başlığını da ben açmadım ve konuda sanal arkadaşlıklardaki (salt sanal arkadaşlıkları kastettim. Birbirini tanıyan insanların net ortamındaki arkadaşlıkları değildi mesele...) sakatlıklara dikkat çekmek için, o günkü psikolojimin de etkisiyle bir şeyler yazdım.

Tabii ki gene de yazdıklarınıza hak veriyorum ve gene dikkat ederseniz görürsünüz ki son zamanlarda, değişen kadro veya arkadaş profiline uyumlu olarak geyik tabir edilen konu başlığı açma sıklığı da azalmaya başladı.

Saygılarımla....

A.R.B.

Bu mesaj en son " 01-04-2006 " tarihinde saat 07:06 itibariyle uzman tarafından düzenlenmiştir....
Eski 03-04-2006, 05:37   #30
aserkansatı
Guest

Haldun bu yazdıkların Saminin yaptığı esprili mesajlar içinseayıp etmişsin.Senin o lay lay dediğin dönemde site en güzel en hareketli günlerini yaşamıştı.Şimdi herkes ağır abi takılıyor farkındaysan site de Kurtlar Vadisi gibi oldu öle öle yazacak adam kalmadı.Yapma gözünü seveyim.Şu siteye girdiğim günden beri ilk kez sana katılmıyorum.Doğru anladıysam yanlış yazmışsın...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları