Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > ZIPKINLA SUALTI AVI

ZIPKINLA SUALTI AVI Teknikler,sağlık ve zıpkıncılıkla ilgili herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 24-08-2012, 02:15   #1
iceqube
Oltacı

Varsayılan Ayvalık Tüp Ve Zıpkınla Balık Avı Rezilliği

Anladığım kadarıyla bu adam orada ya bir dalış okulu sahibi yada dalış eğitmeni herne olursa olsun gayet sahtekar bir adam olduğu belli.Söylediği herşey, verdiği tüm beyanlar yalan.Bende scuba yaptım.18 mt de gezdik diyor 35 mt. decolu dalış yaptığı çıkıyor.eğitim dalışı diyor zıpkınlarla sudan çıkıyor.onuda birisi ..... yerinden uzayda vursun aklı başına gelir o kelin.Bende zıpkın yaparım ama serbest (tek nefes) dalarım.Öyle tüple zıpkınla bıçakla olmaz bu spor.Bu düpe düz tüple yapılmış gece dalışı.. ayıp sizin yaptığınız.. Akvaryumda avlansaydınız daha sportmence olurdu.. Gerçe siz onuda beceremezdiniz ya EZME TAYFASI..Yazıklar olsun siz ve sizin gibilere HEPİNİZ EZİKSİNİZ BU HAYATTA!!!Siz ve sizin gibi ezme olmuş ezik tayfası yüzünden bu spor spor olmaktan çıkıp yamacılığa gidiyor.Nede olsa her baba yiğidin harcı değil Agaşon tekniği yapıp balığı tek nefeste avlamak.Tekrar söylüyorum öyle tüple zıpkınla bıçakla olmaz bu spor.Bu spora nefes lazım,dayanıklılık lazım,güç lazım,sabır lazım.Sizin gibi emek hırsızları yüzünden balık kalmadı suda hiç bir yasağı takmıyorsunuz.Birde 1 sefer oldu diyor utanmadan yuhh bee bu işin içindesin bunun uyarısını yapmıyorsun Allah bilir haksız yere kazanç sağlıyorsunuzdur siz. Ama Allah bu kim bilir geçmişte kaç kez bu işi yapıp haksız kazanç sağladınız Allah işte çekirge 1 sıçradı 2 sıçradı 3 te böle adamı kapak ederler.Burdan bu tür avlanan arkadaşalara sesleniyorum sakın bu şekilde avlanmayın unutmayın ki karşınızdaki bir canlı ve onunda kaçmaya hakkı var.Doğaya saygı gösterin ve Erkekçe avlanın.
Böyle avlananların ifşa edilmesi gerekiyor.Beter olun doğa düşmanları beter.Helal olsun sizlere ve çalısan bütün doğa koruyucularına ve sahil güvenlik bot komutanlığına Tebrikler
iceqube Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları