Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 24-05-2007, 16:02   #1
igmsva
Kaptan

igmsva kullanıcısının avatarı

Varsayılan bize neler oluyor

ya arkadaşlar işlerimin yoğunluğundan 2 gün siteye giremedim , bugün girme gafletinde bulundum şok oldum. Adnan abi toplantı istiyor, tago hacklendiğimizi söylüyor, güven ayrılıyor
yaşanılan, yaşatılan gerginlikler hiç bize yakışmıyor. ben bu sitede olan hemen hemen tüm arkadaşların kaliteli insanlar olduğunu düşünüyorum. tabiki her konuda hem fikir olmayacağız ama bize yakışan bunu uygarca, birbirimize saygı duyarak tartışacağız. fikir ayrılığı yaşadığımız konularda bir birimize saygı duyarak bu platforma yakışır bir şekilde tartışmalıyız.
aranızda olduğum sürecte bazı arkadaşlarımızın küstürüldüğünü, küsen arkadaşlarımızında kalıp çatır çatır kendilerini savunmak düşündüklerini söylemek yerine kolay yolu seçip aramızdan ayrıldıklarını yada artık pek katılımcı olmadıklarını gözlemliyorum. tüm bunlar çok özür dileyerek söylüyorum; bizlerin fikirlerimizi savunma ve dile getirme özürlüsü olmamızdan kaynaklanıyor.
birde (sakın yanlış anlaşılmasın) her önümüze gelenin rahatlıkla üye olmasından kaynaklı kalitemizin düşmeye başladığını düşünmeye başlıyorum. bu cümlemde asla art niyetim yok hemen tartışma ortamı yaratılmasın. ben sadece belirli bir kaliteyi, seviyeyi yakalayabilmek için klüp havasında üye olacakların davet şeklinde referansla üye olabilmelerinin bu sitede daha hoş sohbet ortamlarının yaratacağını düşünmeye başladım. sanırım bu düşüncem devamlı olabilecek dernekleşme fikrinin kulüb havasının başlangıcıda olabilecektir.
mevcut üyelerimiz taranmalı katılımcı olmayan üyelerimizin üyelikleri silinmeli, bundan sonra mevcut üyelerimize ufak bir yetki ile sitemiz adına üyelik davetiyesi gönderebilme sistemi oluşturulmalı. böylece az çok tanıyacağımızdan sanırım ortamımız biraz daha huzur dolu ve paylaşımcı olacaktır.
adnan abinin toplantı fikrine bende katılıyorum; ancak bu toplantının daha çok tanışma ve geleceğimizi yönlendirme havasında olmasını, bize bizim kalitemize yaraşır bir havada olmasını diliyorum.

ilker GÜMÜŞOVA
İZMİR 1966
A Rh(+) pozitif
igmsva Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları