Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Malzemeler ve Bakımları

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 23-10-2012, 14:37   #1
Mehmet Eren
Oltacı

Varsayılan balıkmarketim.com Başıma gelen olay

Size başıma gelenleri anlatacağım, 5 dakkanız varsa internetten alışveriş yapıyorsanız lütfen okuyun. Yaklaşık 2 hafta evel balıkmarketim.com'dan 600tl değerinde bir sipariş verdim. Normalde başka bir siteyi kullanıyorum ama burda 20tl daha ucuz ve bazı ürünlerde farklı markalar var diye ilgimi çekmişti bir deneyim dedim.

Siparişim 3 gün boyunca hazırlanıyor vaziyetteydi bende aradım noluyor diye istediğim sahtelerden bazı renkleri yokmuş bunu beni aramak yerine öyle bekliyorlarmış telefonu açan eleman benimle hiç konuşmak istemiyordu biran önce başından savurmak için hemen anlattı ne eksik ve ne yapmak istediğimi sordular bende 4 tane başka renk kodu verdim bunlardan birini yollayın diye, şaka olsun diyede artık onlarda yoksa ne varsa yolla dedim eleman "yok abi olurmu öyle şey olmazsa en yakın renkleri yollarız" dediler.

Ertesi gün ürünler elime geçti, bir siyah birde yeşil 18gr kaşık istemiştim yerine biri 18gr biri 28gr gümüş ve mavi renkli kaşıklar gelmiş. Tamam benim için sorun değil fazla takmam böyle şeylere kamış istemiştim shimano beastmaster dx 460tl değerinde birşey o tamammı tamam. Sabah balığa gittim 70gr kurşun atıyorum 2ci atışımı çekerken bişey cızır cızır ediyordu noluyor derken bi baktım kamışın 4cü halkasının porseleri yok, toz olmuş. 0.25 monofilament 70gr kurşundan çıkan titreşim çok gelmiş ufalanıp gitmiş. Hata olabilir bu şeylerde defolu karbon yada malzemesi neyse, tamam. Arayıp söyledim tamam yolla dediler yenisini gönderin dedim bana yok olmaz sen onu kullandın ama orjinal parçayla tamir ederiz merak etme dediler. 4 gün sonra kargoda geri geldi bana ne aldıklarında aradılar ne yollamadan önce, hatta 2ci gün ben aramıştım bak yollamadan önce ara beni bildir yaptırdığınızı diye söylemiştim. Açtım kutuyu koruma plastiğini geri takmamışlar halkalar kılıfında çıplak duruyor. Adamın teki bu ne lan deyip çöpe atmış herhalde. 4cü halkayı tamir etmişsiniz, 1ci halkayı kırmışsınız bravo size.

Aradım söyledim tamam yolla yaparız diye. Not yazdım kocaman yapıştırdım üstüne defolu ürün satıyorsunuz çin malımı halkalar bu çimano değil istavritos super surf kamışı değil 460tllik kamışta böyle şey olmaz. Herhalde tüm seri defolu ellerinden çıkarmaya çalışıyorlar. Dedim böyle bişey var bana söyleyin geldiğinde başka kamış alacağım, yok. Adamlar gene bildikleri gibi yaptırıp yollamışlar şimdi geçti elime 4 gün sonra. Ne bir telefon geldi hatta üstüne yazdığım notu açıp okumamışlar bile. Birinci halkanın sap kısmını biraz bükmüşler, oda yetmedi bide kargo parasını bana ödettiler, böyle bir rezalet görmedim bi kapıma gelip yüzüme tükürmediğiniz kaldı. Ben balıkmarketim.com dan birdaha alışveriş yapmayacağım allah belalarını versin, lütfen imkanınız varsa başka bir yerden alın verdiğim 600tlnin her kuruşu haram olsun.

Bide bana kargo kırmıştır onu tutanak tuttur diyordu garantisinden para almak için.
Mehmet Eren Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları