Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 25-10-2009, 21:33   #1
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Thumbs up !!!...Mutlu Keyifli ve Bereketli Zeytinler ...!!!

SEVGİLİ DOSTLARM
cumartesi çalıştığımdan ve havanın yağışlı olmasından dolayı pek iştahlı olmadığım için balığa gitmeyi düşünmüyordum taaaaki yeğenim ercanın beni aramasına kadar, ne kadar hava yağışlıda desem olsun gidelim dedi

cumartesi apar topar saat 16.00 da yola koyulduk yemlerimizi erzaklarımızı tedarik ettikten sonra meşhur zeytinlere mandagöz avlamak için yolumuza devam ettik çünkü gece benim çok sevdiğim PAŞA pek ziyaret etmez o yüzden hiç olmazsa mandagözlerle vakit geçiririz dedik

biz daha zeytinlere varmadan çok eski dostum aile dostum vedat kardeşim telefonla arıyordu ne yapıyon deyince balığa gidiyorum dedim iyi o zaman bende geliyorum dedi buyur dedim nereye dedi zeytinler dedim tamam deyip saat 19.30 da ordayım dedidediği gibi de geldi ve yanında sevgili nejdet kardeşim ve metin biladerimde birlikte geldiler

hoş sohbetten sonra yemek faslı çay faslı hepsi bir arada oluyordu

sevgili dostum vedat

taaaki yağmur başlayıncaya kadar yağmur başlayınca bizde arabalara kafayı vurup yağmur sesiyle bir güzel uyuduk sabah biraz geç oldu hava çok kapalıydı

sabah olunca ben oltalarımı alıp ava başladım güzel vuruşlar alıyordum bende boş çevirmiyordum çok güzel balıklar tutup keyfimiz geliyordu herşey harikaydı

serkan kardeşimlede sürekli konuşuyorduk gelmesini istedim ama malum işlerinden dolayı gelemiyordu oda telefonda benimle birlikte balık tutuyordu
kendi kendimede ah necati biladerim yağız kardeşim keşke keşke sizlerde burada olsaydınız diyordum

ama olsun siz sevgili dostlarımla sağlığımız el verdikçe beraber çoook avlar yaparız
undan sonrasınıda siz dostlarıma resim kareleri anlatsın buyrun

hasılatımızbazıları görünürde deyil buzlukta

NOT=videolarımı hazır olunca ekleyeceğim

Bu mesaj en son " 03-11-2009 " tarihinde saat 15:58 itibariyle Necati ARAT tarafından düzenlenmiştir.... Neden: Resimler düzenlendi..
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 25-10-2009, 21:55   #2
discus
Kaptan

discus kullanıcısının avatarı

Hasan abiiiiiiiiii.........
Yaktın beni, başkada bişey demiyom...
discus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-10-2009, 21:58   #3
delvel
Kaptan

delvel kullanıcısının avatarı

hasan abi sana ve oradakı bulunan abilerime arkadaşlara diyecek birsey bulamıyorum. abi o elindekıler ne öyle. helal olsun 45 50 mt acıga cıkanlar boyle sonuca ulaşamıyorken sen paşaların babasını almışsın yine. tebrık ederim abi.. en kısa zamanda sana cıraklık yapmaya geleceğim. tebrıkler abicim..

VeLi GÜRAL
1983 oRh+
ANTALYA
since 1903

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Türk Milletinin istidadı ve kesin kararı medeniyet yolunda, durmadan, yılmadan ilerlemektir_____ M.K. ATATÜRK....
delvel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-10-2009, 22:21   #4
ibrahimz35
Moderator

ibrahimz35 kullanıcısının avatarı

Hasan Abi, söylenecek söz bırakmamışsın... Abi seni ne kadar kutlasak az olur.
Maşallah, böyle güzel avların devamını dilerim...
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Forum kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Forum kullanma kılavuzu için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
İmza ayarlarınızı değiştirmek için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Avatarınızı ayarlamak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Lütfen TÜRKÇEMİZE sahip çıkalım.Yazım kurallarına ulaşmak için [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ibrahimz35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-10-2009, 22:22   #5
delvel
Kaptan

delvel kullanıcısının avatarı

Alıntı:
delvel tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
hasan abi sana ve oradakı bulunan abilerime arkadaşlara diyecek birsey bulamıyorum. abi o elindekıler ne öyle. helal olsun 45 50 mt acıga cıkanlar boyle sonuca ulaşamıyorken sen paşaların babasını almışsın yine. tebrık ederim abi.. en kısa zamanda sana cıraklık yapmaya geleceğim. tebrıkler abicim..
hasan abi o ordadakı fangri mercanmış ya bir daha tebrıkler..

VeLi GÜRAL
1983 oRh+
ANTALYA
since 1903

Türk Milletinin istidadı ve kesin kararı medeniyet yolunda, durmadan, yılmadan ilerlemektir_____ M.K. ATATÜRK....
delvel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-10-2009, 22:23   #6
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Alıntı:
discus tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hasan abiiiiiiiiii.........
Yaktın beni, başkada bişey demiyom...
ben kimseyi yakmadım yüreği kendinden büyük canım kardeşim ama sana özel söz bu acemi ile birlikte böyle güzel av yaparız
Eski 25-10-2009, 22:26   #7
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Alıntı:
veli kardeşim güzel sözlerin için çok teşekkür ediyorum

veli ben zaten kıyıdan en az 120 m atabiliyom ayağım toprakta olsun neme lazım böylesi güzel

ama teknedende güzel av yapan dostlarımız var
Eski 25-10-2009, 22:28   #8
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Alıntı:
ibrahimz35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hasan Abi, söylenecek söz bırakmamışsın... Abi seni ne kadar kutlasak az olur.
Maşallah, böyle güzel avların devamını dilerim...
ibrahim kardeşim çok sağol senin ve ekibininde bizden eksiğiniz yok sizlerinde maşallahı var allah sizlerin avlarınıda herzamankinden güzel ve bereketli yapsın

sevgiler
Eski 25-10-2009, 22:30   #9
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Alıntı:
hasan abi o ordadakı fangri mercanmış ya bir daha tebrıkler..
evet veli kardeşim fangri mercan videosunuda eklicem o zaman daha iyi anlaşılır

sevgiler kardeşim
Eski 26-10-2009, 01:59   #10
zuzu
Tayfa

zuzu kullanıcısının avatarı

hasan abı maşallah maşallah kelımeler aslında boyle bır guzellıgın karsısında kıfayesız ama tebrıklerın en guzelı sana gelsın hemde dublesınden cunku orda bır kırmızı var gozumden kaçmadı
ınsallah beraber nıce avlar yapmak dileklerimle saygılar abım tebrıkler tesekkurler afiyetler olsun

İzmir / Çamdibi...
Karaburun / Yeniliman...

Kırmızı Olsun Bizim Olsun...

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
zuzu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları