Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Organizasyonlar

Organizasyonlar Her türlü fuar, av yarışması ve üyelerin aralarında yaptığı organizasyonlar hakkında...

Kapalı Konu

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 08-06-2008, 11:59   #1
ADNAN
Organizatör

ADNAN kullanıcısının avatarı

Varsayılan hadi bakalım !!

Herkeze hayırlı avlar, bol nasipler diliyorum, önümüzdeki günlerde hasan 64 ün en iyi bildiği 10 yılın üzerinde aynı yerde av yaptığıı yeri biliyoruz, buraya mayıs ayında organızasyon yapmak istedik ama mümkün olmadı, pazar pazar evde oturuyorum ve en uygun zamanda hep beraberce karar vereceğimiz bir tarih te toplanarak cumartesi akşamından gidelim diye bir organıze yapalım mı ? 2 - yada foça ya geçen kış gitmiiştik dilersenız ailecek yapacağımız bir gezi de olabilir foça gezisine gelenler bilirler teknede yemek menüsü de bulunuyor böyle bir organızasyonda olabilir yorumlarınızı bekliyorum tabiki her iki yorumda istenebilir 3 - ayrıca önce biz baylar sonra da ailecek tekne turuda yapılabilir diye de düşünebiliriz .... sevgi ve saygılarımla..
Sponsored Links
Eski 08-06-2008, 14:55   #2
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

senin yaptığın tüm organizasyonlara seve seve katılabilirim

ne zaman nerde olursa olsun sayın adnan abim

sevgiler saygılar
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı  
Eski 09-06-2008, 07:59   #3
iskorpit
Tayfa

iskorpit kullanıcısının avatarı

nezaman nereye gidiyoruz adnan abim yine foçamı yapalım diyorsun nezamandır sana sesleniyoruz abi sonunda sesimizi duydun seninle herzaman heryere varız abi..SAYGIALAR

BUNLAR NE GÜZEL ÇİPURALAR BÖLE
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
iskorpit Çevrimdışı  
Eski 16-06-2008, 09:18   #4
iskorpit
Tayfa

iskorpit kullanıcısının avatarı

Alıntı:
ADNAN tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Herkeze hayırlı avlar, bol nasipler diliyorum, önümüzdeki günlerde hasan 64 ün en iyi bildiği 10 yılın üzerinde aynı yerde av yaptığıı yeri biliyoruz, buraya mayıs ayında organızasyon yapmak istedik ama mümkün olmadı, pazar pazar evde oturuyorum ve en uygun zamanda hep beraberce karar vereceğimiz bir tarih te toplanarak cumartesi akşamından gidelim diye bir organıze yapalım mı ? 2 - yada foça ya geçen kış gitmiiştik dilersenız ailecek yapacağımız bir gezi de olabilir foça gezisine gelenler bilirler teknede yemek menüsü de bulunuyor böyle bir organızasyonda olabilir yorumlarınızı bekliyorum tabiki her iki yorumda istenebilir 3 - ayrıca önce biz baylar sonra da ailecek tekne turuda yapılabilir diye de düşünebiliriz .... sevgi ve saygılarımla..
6000 üyemizden 2 kişimi organizasyona katılmak istiyor???arkadaslar balığa doymuş anlaşılan

BUNLAR NE GÜZEL ÇİPURALAR BÖLE
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
iskorpit Çevrimdışı  
Eski 16-06-2008, 20:43   #5
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Bir konu başLatıp devamını getirmemekten doLayı konu kiLitLenmiştir !
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları