Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 30-12-2005, 04:23   #21
rüzgar2
Kaptan

rüzgar2 kullanıcısının avatarı

Alıntı:
balıkcı tafarından gönderildi
Yaz Sami kardeşim yaz bizi ölmeden mezara at bakalım,ey cemaat nasıl bilirsiniz beni.
Abi seni şimdilik şöyle bilirim...:Çok iyi bir balıkçı olduğunu sanıyorum..(aramalarıma rağmen foto.yok ama).Malzeme hazırlama kullanma konusunda iyisin...Türkiyeyi çok özlediğin benim gibi biriyle geyik muhabbetine girmenden belli. .Şaka konusunda (anlama ve yapma) ilk başlarda yeteneğin olmadığını düşünüyordum ama ama sadece şimdi var ama tembelleştirmişsin...Yada çoluk çocukla uğraşmayım diyorsun.Malzeme hazırlamada süpersin Bizim Seko gibi ne bulsan ataca suya.Sende aslında ne bombalar vardır ama anlatmıyorsun..
Yalnız şu diyaloğu hiç bir zaman unutmayacağım.Hıyarlık bende aslında..

Balıkçı:Serkan peki bulabiliyormusun solucanı her mevsimde yada kendin toplayıp bir yerde muhafazamı ediyorsun belkide yetiştiriyorsundur bunlardan hangisi?
Seko: Bahar ve yaz aylarında bulabiliyorum ama kışın maalesef...Eskiden annemin nane yetiştirdiği kasadan toplardım,sonra naneler kurudu,o iş de bitti...
Balıkcı(SEN): Serkan ben toplayıp muhafaza edebiliyorum zaten ileriki günlerde genel bir yazı yazmayı düşünüyordum bütün yemlerle ilgili.
Ben:Abi ne olur sinirlenme.Bilgilerini takip ediyor ve Sekoyla gıyabında konuşuyoruz..Çok bilgili diye...Azıcık su katayım ne olur kızma
Abi ne ile besliyorsun yemleri...
Üzgünüm Ama Sen Balıkcı: Sami bana rahatlıkla sorabilirsin ben böyle şeylere kızmam daha çok memnun olurum sizlere yardım edebilirsem tabiki sizlerdende yardım alabileceğim çok konu var balık avında.
Aslında çok basit yemlemek tabiki bu solucana bağlı ama bizim yağmur yağınca meydana çıkan solucanlar varya onları gazete kağıtlarını ince ince kıyarak. İlk önce bir suda hafifce yıkayıp üstündeki mürekkepler zehirli maddeler gitsin diye sonra kurutup ufak kıymış olduğumuz gazeteleri hafif bir şekilde ıslatarak solucanlara veriyorum tabi başka yemleride var.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Daha istersen var merak etme..Ama seni seviyorum ne yapayım...

Bu mesaj en son " 30-12-2005 " tarihinde saat 04:52 itibariyle rüzgar2 tarafından düzenlenmiştir....
rüzgar2 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 30-12-2005, 05:23   #22
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Sağol Sami kardeşim sağol ufak tefek sıyrıklarla atlatmışız sevgiler karşılıklıdır.
Bombalara gelince tabiki zamanla patlatırız çok ama çok konu var da aslında bana soru olarak gelse daha iyi cevap verebilirim tabiki karşılıklı konuşmak bilgi alış verişi daha sağlıklı olur çünki yazı yazmasını çok sevmeyen biriyim belki bir gün karşılaşırız balığa çıkarız bol konuşma zamanımız olur o zaman kim bilir resimlere gelince siteye bir çok resim gönderdim hayret senin gibi araştırmacı bunları bulamasın beni hayal kırıklığına uğratma bul şu resimleri.
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-12-2005, 05:25   #23
balıkcı
Kaptan

balıkcı kullanıcısının avatarı

Birde iyi balıkcı olduğnu zannediyorum diye yazmışsın daha değil ama iyi bir balıkcı olmaya çalışıyorum.
balıkcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-12-2005, 05:27   #24
rüzgar2
Kaptan

Alıntı:
Sağol Sami kardeşim sağol ufak tefek sıyrıklarla atlatmışız sevgiler karşılıklıdır.
Bombalara gelince tabiki zamanla patlatırız çok ama çok konu var da aslında bana soru olarak gelse daha iyi cevap verebilirim tabiki karşılıklı konuşmak bilgi alış verişi daha sağlıklı olur çünki yazı yazmasını çok sevmeyen biriyim belki bir gün karşılaşırız balığa çıkarız bol konuşma zamanımız olur o zaman kim bilir resimlere gelince siteye bir çok resim gönderdim hayret senin gibi araştırmacı bunları bulamasın beni hayal kırıklığına uğratma bul şu resimleri.
Yok be abi bakmadım.Sekoda uyardı beni.Varmış.EEEE süsleme sanatı.Bu arada araştırmacı biri derken kopyala yapıştırcımı demek istedin.
Eski 30-12-2005, 05:28   #25
rüzgar2
Kaptan

Bende yazmasını ve konuşmasını sevmeyen nefret eden biriyim ama ne hikmetse burada birşeyler oldu....Demek buraya ihtiyacımız varmış....
Eski 30-12-2005, 05:31   #26
aserkansatı
Guest

Sami ne bu yanar dönerli imza be abicim?Gazino reklamı gibi...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-12-2005, 05:32   #27
rüzgar2
Kaptan

Alıntı:
aserkansatı tafarından gönderildi
Sami ne bu yanar dönerli imza be abicim?Gazino reklamı gibi...
Abi renklensin bütün alem...İstersen var daha güzelleri...
Eski 30-12-2005, 05:43   #28
uzman
Kaptan

uzman kullanıcısının avatarı

Sami, Serkan'ın dediği gazino meselesini bilmiyorum da imzada AB'ye girmişsin.
sevgiler...

BALIK TUTULAN TEK GEZEGENİ YOK ETMEYELİM...
A.R.B.
uzman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-12-2005, 05:58   #29
rüzgar2
Kaptan

Alıntı:
uzman tafarından gönderildi
Sami, Serkan'ın dediği gazino meselesini bilmiyorum da imzada AB'ye girmişsin.
sevgiler...
biraz abarttık ama yılbaşı hesabı....
Eski 30-12-2005, 06:09   #30
rüzgar2
Kaptan

Alıntı:
Birde iyi balıkcı olduğnu zannediyorum diye yazmışsın daha değil ama iyi bir balıkcı olmaya çalışıyorum.
Fotoğrafını gördüm Selim abinin aman diyeyim yanlış olmasın,yapmayın sakın ha.Ne balık mış o...Yalnız tahminim doğruymuş gerçekten iyi ve mütavazi balıkçı.......önünde eğiliyorum....(FOTOLAR FORUMDA VAR ARAŞTIRIN BENİM GİBİ YAPMAYIN)

Bu mesaj en son " 20-10-2007 " tarihinde saat 22:05 itibariyle rüzgar2 tarafından düzenlenmiştir....
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları