Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI KARADAN

DENİZ AVI KARADAN Denizde olta ile balık avı hakkında herşey.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 01-04-2010, 15:50   #21
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Aydın35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Şimdi yanlış anlamazsanız bişi demek istiyorum tamam çok güzel avlağınızı paylaşmışsınız ama sanırım biraz isteksiz paylaşmışınız.Neden mi?Çünkü bu kokar nerdedir buraya nasıl gidilir nerden gidilir hiç bahsetmemişsiniz.(ben google earthden yolları takip ederek buldum o ayrı bir mesele ama kaybolmaktan korkuyorum )bu kokarda ki avlağınız balık çiftliğinin orasımı yani google earthden o kadar görebildim?Ve izmirden en kısa buraya nasıl gidilir nerden giricez tarifte ederseniz paylaşım daha da güzel olucaktır.(uzunkuyudaki otoban girişinden giriyoruz izmire geri dönercesine 1-2km ileride sağ tarafa toprak bir yol giriyor ve yolun sonu kokar balık çiftliğine varıyor doğrumudur?sanırım çeşme otobanından 25,otoyoldan buraya giriş var bahsettiğiniz 22 km lik toprak yola tabi benim çizimerimde 18,5 km geldi ama virajlarıda hesaba katarsak sanırım aynı yoldan bahsediyoruz)Eğer tespitlerim doğru ise bir onay mesajı yazarsanız elimde printerdan bastığım fotoğraflarla burayı bulabilirm.Ve nasipse bu pazar gecesi buraya gidicem şimdiden teşekürler Hasan Bey(Ayrıca burayı bulup yol şemasını çıkartana kadar tamı tamına 1,5 saatimi verdim santim santim yolları takip ettim sonuç olarak evimin önünden kaybolmadan buraya nasıl gidilir bir şema çıkarttım.Seferihisardan denedim ama karışık oldu hoşuma gitmedi eğer tahminlerimde yine yanılmıyorsam İzmir/yeşilyurttan kokar avlağı toprak yol dahil 85-90 km filan geliyor
Aydın kardeşim Hasan Balıkçı'yı tanısan inan şurda yazdığın ilk cümleyi yazmazdın.
Bende Yeşilyurt tarafında oturuyorum yeşilyurttan tahmini olarak senin dediğin gibi 85-90 KM var fakat yolun bir kısmı inanılmaz bozuk, herkesin yazdığı gibi. Altı yüksek bir arabayla gitmek gerek, hatta mümkünse ve imkan varsa 4*4 bir arabayla gitmek lazım.

Yolun Seferihisar ile ilgisi yok asla.
Çeşme yönüne giderken (eski yoldan gittiğini varsayıyorum) Karaburun yol ayrımını geçiyorsun, Ildırı yol ayrımı var sağ tarafta orayıda geçiyorsun yokuş aşağı virajlı bir kısım geliyor ordan aşağı indikten sonra sol tarafa bakarak yavaş yavaş ilerle. Uzunkuyu köyünün tabelasını göreceksin. Ordan köye gir köy meydanında dur. Şöyle iyice bir bakın arabaya eksik var mı diye, çünkü bu noktadan sonra eksik gedik tamamlayacak bir yer bulamayacaksın. Eksikleri tamamladıktan sonra sola dönüp dümdüz devam ediyorsun yol bitince sağ yapıp dümdüz devam ediyorsun. Daha sonra zaten yol ayrımı yok kokar koyuna kadar toprak, çukur, çamurlu, su birikintili bir yol bekliyor seni. Kıyılar genelde falez şeklinde dik, ama olta atılacak yerlerde var elbet.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 01-04-2010, 16:00   #22
YigitYener
Oltacı

YigitYener kullanıcısının avatarı

merhabalar.. güzel paylaşım... yolun bu kadar bozuk olması doğallığını korumasını sağlıyor bence.. deniz yolu tahminimce daha mantıklı, hiç olmazsa alt takım gerektirmiyor
gidenlere, gitmek isteyenlere rastgelsin....
Eski 01-04-2010, 19:07   #23
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Hasan BALIKÇI kullanıcısının avatarı

Alıntı:
Aydın35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Şimdi yanlış anlamazsanız bişi demek istiyorum tamam çok güzel avlağınızı paylaşmışsınız ama sanırım biraz isteksiz paylaşmışınız.Neden mi?Çünkü bu kokar nerdedir buraya nasıl gidilir nerden gidilir hiç bahsetmemişsiniz.(ben google earthden yolları takip ederek buldum o ayrı bir mesele ama kaybolmaktan korkuyorum )bu kokarda ki avlağınız balık çiftliğinin orasımı yani google earthden o kadar görebildim?Ve izmirden en kısa buraya nasıl gidilir nerden giricez tarifte ederseniz paylaşım daha da güzel olucaktır.(uzunkuyudaki otoban girişinden giriyoruz izmire geri dönercesine 1-2km ileride sağ tarafa toprak bir yol giriyor ve yolun sonu kokar balık çiftliğine varıyor doğrumudur?sanırım çeşme otobanından 25,otoyoldan buraya giriş var bahsettiğiniz 22 km lik toprak yola tabi benim çizimerimde 18,5 km geldi ama virajlarıda hesaba katarsak sanırım aynı yoldan bahsediyoruz)Eğer tespitlerim doğru ise bir onay mesajı yazarsanız elimde printerdan bastığım fotoğraflarla burayı bulabilirm.Ve nasipse bu pazar gecesi buraya gidicem şimdiden teşekürler Hasan Bey(Ayrıca burayı bulup yol şemasını çıkartana kadar tamı tamına 1,5 saatimi verdim santim santim yolları takip ettim sonuç olarak evimin önünden kaybolmadan buraya nasıl gidilir bir şema çıkarttım.Seferihisardan denedim ama karışık oldu hoşuma gitmedi eğer tahminlerimde yine yanılmıyorsam İzmir/yeşilyurttan kokar avlağı toprak yol dahil 85-90 km filan geliyor
aydın biladerim telefon numaram 0536 513 98 79 buradan tarif etmekle olmaz sen gideceğin zaman zeytinlere gelince uzunkuyuya varmadan bir önceki köy oradan sola dön toprak yolu takip et seni oraya götürecek ama telefonla mutlaka ara daha iyi seve seve anlatayım buradan anlatırsam zor bulunur yol
Hasan BALIKÇI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-04-2010, 19:10   #24
bucalı ferdi
Çımacı

bucalı ferdi kullanıcısının avatarı

iyi akşamlar hasan kardeşim kokarı hepimiz merakediyoruz hatta iki hafta önce eşimin meslektaşı bir öğretmen arkadaşımda gitmiş oraya ve güzel karagözler almışlar buradan jarita gibi çizimle anlatamazmısınız daha iyi olur kanaatındayım.Teşekürler

Softa sınıfının din simsarlığına izin verilmemelidir. Dinden maddi menfaat temin edenler. İğrenç kimselerdir. İşte bu duruma karsıyız ve buna müsaade etmiyoruz.
Mustafa Kemal ATATÜRK 1930
bucalı ferdi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-04-2010, 19:16   #25
Denizkızı35
Kaptan

Denizkızı35 kullanıcısının avatarı

Hasan Bey Paylaşım için teşekkürler
0506 854 17 22
Kalpleriniz Mutlulukla Oltalarınız Balıkla Dolsun
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Denizkızı35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-04-2010, 19:19   #26
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Alıntı:
bucalı ferdi tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
iyi akşamlar hasan kardeşim kokarı hepimiz merakediyoruz hatta iki hafta önce eşimin meslektaşı bir öğretmen arkadaşımda gitmiş oraya ve güzel karagözler almışlar buradan jarita gibi çizimle anlatamazmısınız daha iyi olur kanaatındayım.Teşekürler
Ferdi abi haritaya pek gerek görmedim sebebi harita kafa karıştırıyor
tarif üzerine çok daha iyi olur telefon numaramı o yüzden verdim gece gündüz fark etmez ne zaman ararsanız seve seve yardımcı olurum telefonum 7-24 açık

dediğin gibi harika balıkları var hele hele botla giderseniz
Eski 01-04-2010, 19:20   #27
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Alıntı:
denizkızı35 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hasan Bey Paylaşım için teşekkürler
ben teşekkür ederim bahar hanım sizin teknenizin biri orada olsaydı
Eski 01-04-2010, 19:23   #28
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Alıntı:
bucalı ferdi tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bi de kokar organizasyonu havası sezimledim burdan ama kokar organizasyon tarzında bir ava müsait olmadığından sanırım bireysel avlar orda daha çok başarı göstermektedir..
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-04-2010, 19:25   #29
Hasan BALIKÇI
Kaptan

Alıntı:
DzzY tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bi de kokar organizasyonu havası sezimledim burdan ama kokar organizasyon tarzında bir ava müsait olmadığından sanırım bireysel avlar orda daha çok başarı göstermektedir..
anıl neden olmasınki karadan olmazsa deniz filosu var bak(denizkızı) bahar hanım ve gökhan bey urlalı eee burasıda urla olduğuna göre neden olmasın
Eski 01-04-2010, 19:30   #30
bucalı ferdi
Çımacı

bucalı ferdi kullanıcısının avatarı

Hasan kardeşim ilginize teşekür ederim sağolun varolun.

Softa sınıfının din simsarlığına izin verilmemelidir. Dinden maddi menfaat temin edenler. İğrenç kimselerdir. İşte bu duruma karsıyız ve buna müsaade etmiyoruz.
Mustafa Kemal ATATÜRK 1930
bucalı ferdi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları