Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > Amatör Balık Avı Genel Bilgiler > Takım Çeşitleri

Takım Çeşitleri Balık avında kullanılan takım çeşitleri...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 25-11-2007, 18:14   #11
cumhur
Kaptan

cumhur kullanıcısının avatarı

ilker verdiğin linkte ;bachflohkrebse ismindeki karides görünümlüleri kuzey taraflarında , çapari yaparak mercan aldıklarını bir sitede okudum, fakat kendim deneme imkanı bulamadım, bir araştır belki işine yarar. rastgele.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
SİTE ÜYESİ ARKADAŞLAR = KONULARA LÜTFEN YORUM YAZINKİ, DOĞRU YANLIŞ, İYİ KÖTÜ, EKSİK VARSA HEP BERABER ÖĞRENELİM.
Ç SULARIMIZ VE DENİZLERİMİZE PLASTİK MADDELERİ ATMAYALIM= her balığa gittiğinizde 2 ad plastiği toplayın - 2 gün fazla balığa gideceksiniz.TEŞEKKÜRLER
cumhur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 25-11-2007, 18:29   #12
legend1907
Çımacı

legend1907 kullanıcısının avatarı

sagol cumhur abi ama bizim buralarda mercan yok sanirim ben en azindan biraz acemi oldugum icin pek bilgim yok zaten her zaman da gidemiyoruz baliga hollanda ya gidiyoruz baliga bu da her zaman gidememek demek ama havalar isinsin kendime bir gölde avlanma kagidi cikarticam o zaman her hafta giderim ama yinede sagol cumhur abi

rastgelsin

HEP DESTEK TAM DESTEK
legend1907 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-11-2007, 23:54   #13
Aziz Gerzeli
Guest

Varsayılan selam

Alıntı:
legend1907 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
tavsiylerini dinleyecegim aziz abi haftaya kismetse yolcuyuz havalar müsade ederse

bu tavsiyelerinde barbunya veya fasulyeyi burda temin edebilirim peki bunlari sadece kanca nin ucuna mi takicaz teker teker yoksa igneyi komplemi konservenin icine daldiricaz biraz daha acarsan memnun olucam
birde unutmadan peynir icin mahalleden kovulma sebebi demen gercekden cok hos
fasulye değil barbunya fasülye,yem olarak değil mazmoz olarak kullanıcaksın.koserve kutusununa arkasına 2 veya 3 delik aç misinayla avanacağın yere (derinliğe)indir 15-20 dk bekle sonra yemli oltanı salla iğneye barbunya takma kullandığın yemi tak haydi rastgelsin
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-12-2007, 11:11   #14
muratsadioglu
Çımacı

muratsadioglu kullanıcısının avatarı

Sağol legend1907..Hayranlıkla izledim hepsini..
Uzmanlarımız,üstadlarımız kullanım alanlarını ve yararlarını anlattılar.
Ben de şunu merak ettim:Bunlardan 80-90 tanesini bir tezgahta görsek,tezgah başındakine,''Usta bunlar nasıl pişiyor?'' demez miyiz.Ben kesin derim.
Bunlara atlamayacak balığa da balık demem..
Buyrun:

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
Eski 01-12-2007, 23:19   #15
gerence
Kaptan

gerence kullanıcısının avatarı

Varsayılan O Kadar Da Değil Yani :)

Aziz kardeşim ;
Kopanisti peyniri ile kavun; en harika rakı mezelerindendir... fransızların Rokfor ya da kamamber peynirinine fark atar
Çeşme Ilıca da Akbaykaldan bol miktarda temin edebilirsin... Ya da sakız a giden birine sipariş edebilirsen daha mükemmeline sahip olursun...
Bilgilerine...
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları