Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > SOHBET ve EĞLENCE > TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER

TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER Güncel olaylar hakkında...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 16-02-2007, 14:42   #1
Güven ÖZYELDAN
Guest

Varsayılan Balık tutmak için en iyi 10 nokta

Balık tutmak için en iyi 10 nokta adı altında kıyılarımızda bazı avlaklara yer verilmiş [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
  Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 16-02-2007, 16:55   #2
Uzm.Dr.Rastgele
Guest

Varsayılan fesupanallahhhhhhhh

Kardeşim ben havalar ısınıncaya kadar ''kıyıdan gitmeyeceğim'' diye kendi kendimi şartlandırıyorken sevgili Güven, nereden buldun bu gazete haberini yaaaaaaaaaaa.... Yok kış ayları tam balık zamanımış filan......Gökselllllllllllll....
amcam balık varda biz mi tutmuyoruz......Yok karaburun karakartal mı yok kartalkayamı ; yok karaburun mordoğan limanı filan.......

Yok abi ben bu hafta da evdeyim....şeytana uymayacağım........
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-02-2007, 20:27   #3
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

Oturduğun yerden bunları yazmak kolay tabii, sıkıyorsa çeksinler yakaladıkları balıkların fotoğraflarını kanıt göstersinler . İshak Abi boşver otur sen sıcak evinde, zaten haftasonu fırtına var ...

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-02-2007, 08:45   #4
Güven ÖZYELDAN
Guest

ben bilmem abicim adamlar birsey biliyorki yazmışlar ateş olmayan yerden duman çıkmaz... koltuk üstü kayalıkları, çekyat sahili, divan limanı ne balık yapıyor pazartesi yazılarınızı bekliyorum saygılar abicim sevgiler...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-02-2007, 13:12   #5
Uzm.Dr.Rastgele
Guest

Ah Güven'im bu hafta özellikle kıyı için çok gaz veren oldu ama ''balık yapmıyacağını'' bilidiğim için gaza gelmedim ve malesef bu hafta da evdeyim....
Ama hava müsait olsaydı kesin bu hafta mercanları dizecektim ama nasip......Şu an evde otururken bile rüzgarın ıslığının duyabiliyorum....
Aman allahım bu havada polyester teknede çeşmede 50-55 metrede olsaydım acaba ne yapardım.....Tahminime göre ''Tadından yenmeyecek'' bir anı olurdu herhalde... Düşüncesi bile içimi ürpertiyor.....

Velhasıl evim evim canım evim diyorum................
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-02-2007, 21:07   #6
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Güvocum tanıdık avlaklar var gördüğün gibi gitsek mi ne yapsak
İshak abicim bu gün 2 çupra tutarak tarihe adımı altın harflerle yazdırdım tarihi bir yere not alıver sana zahmet 17/2/2007 Al yanaklı Türkan Şoray dudaklı hakiki deniz çuprası

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-02-2007, 22:25   #7
Emre
Tayfa

Emre kullanıcısının avatarı

yaşa sen tagoo ve bu arada resimlere bakarsanız hepsi yazın cekilmiş resimler hiç kışın balık tutan resim yok ya bu adamlar cok akıllı yada biz işi bilmiyoruz

Millet Deliye Hasret Bizde Koycak Yer Yok

45-MANİSA / MERKEZ-45

A rh (+)
Emre Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-02-2007, 10:28   #8
aganta borina borinata
Guest

KARATAŞ SAHİLİ

Giden boş dönmüyor

Olta balıkçıları, Adana’ya 47 kilometre uzaklıktaki Karataş’ın sahillerine ekimden itibaren akın ediyor. Cemre suya düşünceye kadar süren av sezonunda iskele, barınak, adalar, Harbiş Sitesi kayalıkları ve Atapark bölgesinde olta sallanabilir. En çok levrek, çipura, karagöz, mırmır, kayabalığı, karakulak, kefal, istavrit çıkıyor. Levrek ve lüfer avlamak için oltayı 30-40 metre ileriye fırlatmak gerekiyor. Mercan için dip oltası uygun olur. Sahil kıyısındaki lokantalarda yeme içme imkanı bulunsa da olta balıkçıları, termoslarda sıcak çay ve kahvaltılık getiriyor.

hey yavrum hey...bi ben akın edemiyorum walla ...

rastgelsin...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları