Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Öneriler, Eleştriler, İstekler

Öneriler, Eleştriler, İstekler Forum hakkındaki öneri, istek ve eleştrilerinz...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 30-08-2006, 22:54   #1
serkan arslan
Çımacı

serkan arslan kullanıcısının avatarı

Exclamation biz bu sitede herşey olsun istiyoruz

Selam biz balıkcıyız ama sadece balık forumu istemiyoruz ne bileyim aynı zamanda programlar,oyunlar,msn,ekran koruyucular,nerde ne var tam bir forum başka bir site girme ihtiyacı duymuyalım hep balık sıkar insanı biraz renklendirelim bana kalırsa üzerime düşen vaziyfeyi yaparım bakın üye sayısında nasıl bir artış olacak.....
serkan arslan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 31-08-2006, 11:38   #2
katiti
Kaptan

katiti kullanıcısının avatarı

Serkan Bey düşüncenize saygı duymakla beraber katılmadığımı da belirtmek isterim. Internet'te saymış olduğunuz alanları içeren çok sayıda forum zaten mevcut. Biz burada özel bir zevki paylaşan insanları bir araya getirmeyi amaçlıyoruz. Katılımcı sayısının az ya da çok olması o kadar da önemli değil. Önemli olan aynı zevki paylaşan insanlar arasında bilgi ve deneyim alışverişini gerçekleştirebilecek bir araç yaratmak.

Bu benim kişisel fikrimdir, diğer arkadaşlar da kendi fikirlerini belirtecektir eminim...

Navigare necesse est...

2 metre de derindir, 20 metre de derindir...
katiti Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-08-2006, 15:57   #3
mufi
Guest

Varsayılan Rastgelsİn AmatÖr BalikÇilik Forumlari

Alıntı:
katiti tafarından gönderildi
Serkan Bey düşüncenize saygı duymakla beraber katılmadığımı da belirtmek isterim. Internet'te saymış olduğunuz alanları içeren çok sayıda forum zaten mevcut. Biz burada özel bir zevki paylaşan insanları bir araya getirmeyi amaçlıyoruz. Katılımcı sayısının az ya da çok olması o kadar da önemli değil. Önemli olan aynı zevki paylaşan insanlar arasında bilgi ve deneyim alışverişini gerçekleştirebilecek bir araç yaratmak.

Bu benim kişisel fikrimdir, diğer arkadaşlar da kendi fikirlerini belirtecektir eminim...
sana katılıyorum mert ... burası sadece balıkçılık üzerine kuruldu ve öylede gitmeli başka türlü bu sayfa konusunda önder olamaz .. her telden çalınırsa
diger forumlardan bir ayrıcalıgı olmaz.... önemli olan da bu zaten ..zaman içinde konusunda önde ve öncü olmak.. ve bir konuda olabildiğince bilği vermek /paylaşmak kısacası öğrenmek.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-08-2006, 22:22   #4
serkan arslan
Çımacı

Varsayılan belki doğru

ama bu siteyi bilmiyen çok kişiler var pc nin başına oturunca balık pek akla gelen bişi deyil balık+diyer olmasında fayda var hiç olmassa balıktan anlamıyanlarda görürde heveslenir kahveye gitmekden iyidir derler belki sizde haklısınız biraz site çorba olacak ama üyelerin çoğalması iyidir nekadar üye o kadar bilgi..okadar paylaşım şahsen ben benim üstüme düşeni yaparım adminin bir fikrini alamk istiyorum...
Eski 01-09-2006, 09:55   #5
Taygun KOCABIYIK
ADMİN

Taygun KOCABIYIK kullanıcısının avatarı

Böyle bir öneri daha öncede sunulmuştu fakat bizim sitemizin kuruluş amacına ters düşen bir olay bu. Mert abininde söylediği gibi internette böyle belki yüzbinlerce forum var bizim onlardan farkımız var ve böyle kalmasını istiyor herkes sanırım.

Her türlü sorun, soru ve iletişim için
-www.facebook.com/taygun.kocabiyik
Taygun KOCABIYIK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-09-2006, 09:56   #6
Güven ÖZYELDAN
Guest

sayın serkan arkadaşlarıma bende katılıyorum bahsettiğin formlardan yüzlerce war zaten coğumuzda bunlara üyeyiz ve paylaşımımızı yapıyoruz bu site kişisel bir zevkin tatmin edildiği bir site ve özelliği,ayrıcalığı olan bir site gercekten düzenli ve seviyeli bir hale gelmeye başladı sağolsun katılımcı arkadaşlarımız sayesinde böyle güzel bir ortamı çorba yapmanın bir mantığı yok bencede yoksa saçma sapan coluk çocuk sitelerine döneceği kanaatindeyim düşüncene saygı duyuyorum olmaması yönünde oyumu kullanıyorum...saygılar
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-09-2006, 20:13   #7
serkan arslan
Çımacı

Varsayılan Haklisiniz

Valla DoĞru Ben Okadar İnce DÜŞÜnmemİŞdİm.ya Nebİleyİm Sİte Bİraz Daha Üye Toplasa İyİ Olur.neyse BÖylesİ Daha İyİ SÖz Hakki Çok
Eski 02-09-2006, 13:14   #8
aganta borina borinata
Guest

buna benzer uygulamaları gazeteler ve televizyonlarda yapıyor...ve gerçektende seyirci toplayabiliyorlar...bu yüzden doğru dürüst ne gazete okuyabiliyor ne de televizyon seyredebiliyorum...eminim bu sitede de böyle olsa zevk alabileceğimi sanmıyorum...zaten bzimle alakalı bi konuya rastlandığında ( oyun, video vb.) elden gelindiğince paylaşıma sunululuyor...

düzeysiz ve gereksiz forum kirliliğine yol açabileceği kanısındayım...

rastgelsin...
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları