Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > RASTGELSİN HAKKINDA > Resmi Avcılık Duyuruları

Resmi Avcılık Duyuruları Sirküler, yasaklar ve benzeri konular...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 30-08-2007, 19:48   #1
günay07
Miço

günay07 kullanıcısının avatarı

Angry TROL tekneleri karşı önlem

Arkadaşlar ANTALYA/DEMRE iLÇESİNDE trol TEKNELERİ HER SENE TUTACAMIZ balıkları tutuyolar SAHİL GÜVENLİK gelipte Karadan Oltasını Atmış olan vatadandaşlara diyorki:Amatör Balıçı Belgeniz var mı diyolar gidipte o adamları ortadan kaldırsanızya Sizce Arklar Bunlara Ne Demeli..

Bu mesaj en son " 30-08-2007 " tarihinde saat 19:56 itibariyle günay07 tarafından düzenlenmiştir....
günay07 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 31-08-2007, 01:38   #2
freediver
Kaptan

Hasancim senin yerinde olsam bu durumu ic isleri bakanligina antalya sahil güvenlik komutanligina ve antalya deniz komutanligina bildiririm...3 ayri sikayetname....

Antalyayi bilirmisin bilmem.... Ben 17 yildir Antalyada yasiyorum....
Ve Antalyada Konyaalti sahilinde eski Petrol Ofisinin karsisindaki iskelde balik avlarken Sahil Güvenlik Botunun Trol teknesinden 3-5 kasa balik aldigini gördüm... 8-10 yil önce,......

Isin kötüsü ne biliyormusun?
O trol teknesini o gün bizler sikayet etmistik.....

Bu gibi durumlarda en tabandan en tavana dogru her üst birime sikayetname yazmak ve her sikayetnamede durumun bir üst makama da bildirildigini not olarak yazmak....

Tabi bunu ben sonradan ögrendim....

Selamlar...
BIZ DENIZCIYIZ

Cumhur 1980
Berlin
freediver Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-08-2007, 10:53   #3
günay07
Miço

günay07 kullanıcısının avatarı

Yok Abi Yok İşi Çok abartılar yaa neymiş botun önüne can simidi gitcen kadar can yeleği yangın söndürme tekenin bütün bilgileri lan saten 200 300 m açılıyoz şurdan şurasında hele demre ilçesi gibi 1 yerde yan yana balık avlıyoz yüzsek yüzecez karaya nedir anlamadım bunlar devlete şikayet etsen aynılar...
Eski 31-08-2007, 12:23   #4
mercan
Miço

mercan kullanıcısının avatarı

nedir bu amatör balıkcılarcılardan çektiğimiz arkadaş. denizi kuruttular küçücük tekneleriyle ikili üçlü köstekli oltalarıyla bitirdiler denizlerimizi.
mercan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-08-2007, 16:25   #5
Anıl ÜNALAN
Coast Guard.

Anıl ÜNALAN kullanıcısının avatarı

Alıntı:
mercan tafarından gönderildi
nedir bu amatör balıkcılarcılardan çektiğimiz arkadaş. denizi kuruttular küçücük tekneleriyle ikili üçlü köstekli oltalarıyla bitirdiler denizlerimizi.
Çok güzel demişsin be abi.Gerçekten tükettiler balıklarımızı balık bırakmadılar trolle çekelim...
Telefon : 05058552330
Ziraat Teknikeri

Anıl ÜNALAN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-08-2007, 16:48   #6
Aziz Gerzeli
Guest

amatör balıkçı belgesi uygulaması tamamen kaldırılmıştır bilgilerinize sunarım saygılarımla
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-09-2007, 03:22   #7
freediver
Kaptan

Alıntı:
Aziz Gerzeli tafarından gönderildi
amatör balıkçı belgesi uygulaması tamamen kaldırılmıştır bilgilerinize sunarım saygılarımla

Aziz Abi neden kaldirmislar peki onuda biliyormusun?
BIZ DENIZCIYIZ

Cumhur 1980
Berlin
freediver Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-09-2007, 08:21   #8
BLACK SHARK
Kaptan

BLACK SHARK kullanıcısının avatarı

Alıntı:
günay07 tafarından gönderildi
Arkadaşlar ANTALYA/DEMRE iLÇESİNDE trol TEKNELERİ HER SENE TUTACAMIZ balıkları tutuyolar SAHİL GÜVENLİK gelipte Karadan Oltasını Atmış olan vatadandaşlara diyorki:Amatör Balıçı Belgeniz var mı diyolar gidipte o adamları ortadan kaldırsanızya Sizce Arklar Bunlara Ne Demeli..

AKDENIZ bölgesinde 15 sene dalis hocaligi ve rahberlik yaptim , bizler dalis okullari olarak - federasyondan tut - Bakanliga kadar ve sahilgüvenlikden il Jandarma Komutanliga kadar sikayette bulunduk ama malesef iste yine gördügünüz gibi hicbirsey degismedi . Yilani kafadan kesecen kardesim , Kas meis adasi ilerisinde 12 mil muhabbeti vardi bir ara , bircok Yunan Trol tekneciler bizim tarafda balik avliyordu ve sahil Güvenlik birsey demedi , aceba Neden ??? Cumhurun dedigi gibi ozaman ufakmis 3-5 kasa balik almis sahil Güvenlik ... peki soruyorum aceba simdi ne aliyorda bu av yöntemi halen uygulaniyor ??? bunun sonu yok ... ne yaparsak HALK OLARAK DOGAYI SEVEN VE SAYAN ARKADASLAR var bizler yapariz . sikayettde tereddüd edmeyin , eminseniz yasak birseyler oldugu arayin Yetkili bölgeleri söyleyin , sonra Torunlarimiza Gösterecek - tutturacak balik nesli kalmaz --- ah keske demiyelim...... BUNUN SONU GELMELI

MUHTAC OLDUGUN KUDRET...
DAMARLARINDA KI ASIL KANDA MEVCUTTUR
BLACK SHARK Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-09-2007, 13:57   #9
mufi
Guest

Evet arkadaşlar gördüğünüz ve emin oldugunuz her türlü ters durumu en alttan en üste tüm mercilere duyuralım hatta basına bile bilgi verelim ki yetkililer artık bu işlerin üstüne gitsinler..
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-09-2007, 18:26   #10
Aziz Gerzeli
Guest

benim belgemin günü dolduğunda onaylatmaya gittiğimde artık kaldırıldığını sadece yabancılara izin gerektiğini TC vatandaşlarının sirkülere uymaları şartıyla serbestçe avlanabileceğimizi bildirdiler teşekkürlerimle sağlıkla kal kardeşim
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Konu Araçları
Görünüm Modları

Gönderme Kuralları