Geri Git   RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI > BALIK AVI > DENİZ AVI (TEKNEDEN)

DENİZ AVI (TEKNEDEN) Tekneyle yapılan tüm avlanma yöntemleri ile ilgili bölüm.

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 23-11-2010, 16:19   #1
gakgos23
Oltacı

Varsayılan bot yardım

herkese ıyı avlar dileğiyle baslıyorum.2 -3 kısılık portaatıf arbanın bagajında goturebılecegım araba opel combo saglam kalıtelı motor ve bot onerılerıne ıhtıyacım var.sunuda belırtmek ısterımkı fıber teknede olabılırdı belkı ama onun ıcın cesıtlı belgeler ıstıyorlarmıs ve romork ısı onlar ıcın pek vaktım yok malesef lutfen yardımcı olursanız sevınırım onerı ve tecrubelerınızı beklıyorum saygılar
gakgos23 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Sponsored Links
Eski 23-11-2010, 17:13   #2
Kamil ESEN
Kaptan

Bence bot işi daha pratik.^kişi için 3 mt bir bot yeterli.1000 tl ye bulrsun.5 bg bir motorda işini görecektir.Yenisi 1500-2200 tl arası.Ama motoru sakın 2. el alma derimHayırlısı olsun.
Eski 24-11-2010, 12:20   #3
mersincorp
Çımacı

Alıntı:
gakgos23 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
herkese ıyı avlar dileğiyle baslıyorum.2 -3 kısılık portaatıf arbanın bagajında goturebılecegım araba opel combo saglam kalıtelı motor ve bot onerılerıne ıhtıyacım var.sunuda belırtmek ısterımkı fıber teknede olabılırdı belkı ama onun ıcın cesıtlı belgeler ıstıyorlarmıs ve romork ısı onlar ıcın pek vaktım yok malesef lutfen yardımcı olursanız sevınırım onerı ve tecrubelerınızı beklıyorum saygılar
Benimde aracım Opel Combo. 1,5 sene bağajda taşıdım botu motoru. İnan o kadar zahmetli bir işki. Yaptıkça bıkacaksın aracın kirlenecek. Fiber tekne için tek istenen belge ce belgesi. Ce belgesi ve faturasıyla bağlama kütük ruhsatnamesi 1 günde çıkıyor, uzun iş değil. Ben şimdi aracıma çeki demiri taktırdım. Fiber taban bir bot aldım. Römorkla istediğim yere gidip 3 dk da suya iniyorum. Bi daha düşün derim.
İZMİR BASINSİTESİ

Misinanız Gergin Oltanız Keskin Kısmetiniz ve Balığınız Bol Olsun
mersincorp Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Sosyal Paylaşım

Gönderme Kuralları